Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми-фабрични и възникнали
#1

 
[Изображение: android_field_service_software_image.png]   
 
Нека тук се обсъждат, възникнали проблеми с телефоните!!!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте,имам HTC desire820.Днес ми направи впечатление че белият кант около дисплея/пласмасовия/ като го докосна и играе в основата.Само от лявата страна за сега.и сега се чудя може ли да падне или да изкочи от корпуса на телефона този пласмасов кант.Някой има ли подобен проблем,телефона не е удрян.
Цитирай
#3

Здравейте имам проблем с моя htc 820 dual sim.При звънене мелодията се чува много тихо и само от долния говорител,иначе си работят и двата като си слушам музика.
Цитирай
#4

(2015-11-18, 23:01:49)nikdv написа:  Здравейте имам проблем с моя htc 820 dual sim.При звънене мелодията се чува много тихо и само от долния говорител,иначе си работят и двата като си слушам музика.

Не е проблем,просто са си така... Smile

Phones:
>>>iPhone SE 32GB<<<
>>>iPhone 5 16GB iOS 10.3.2<<<
>>>HTC Desire 820-Stock Marshmallow 6.0.1+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3+U8 Smartwatch<<<
>>>Lenovo A6000+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3<<<
>>>Samsung Galaxy S2 plus-[6.0.1] CyanogenMod 13+ 8gb Kingston<<<
>>>HTC Explorer-NextGen ROM+2gb Kingston<<<
Tablets:
>>>Pocketbook Surfpad 2+8gb Kingston<<<


Цитирай
#5

Здравейте, преди около 2 седмици си закупих HTC Desire 820 и днес докато слушах музика изведнъж заби, изключи се и това беше. Вече цял ден не иска да се включи, а когато го включа на зарядно лампичката за зареждане мига, а не да свети постоянно както обикновено. Не е претоварван телефона и не мога да разбера защо се получи така.
Цитирай
#6

@Veronika98, Погледни и тази тема към предложение с подобен проблем:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=79717

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#7

И да допълня, остави го час-два на зарядно, ако трябва и цяла нощ и опитай пак да го включиш.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#8

(2015-11-02, 21:37:57)i770514 написа:  Здравейте,имам  HTC desire820.Днес ми направи впечатление че белият кант около дисплея/пласмасовия/ като го докосна и играе в основата.Само  от лявата страна за сега.и сега се чудя може ли да падне или да изкочи от корпуса на телефона този пласмасов кант.Някой има ли подобен проблем,телефона не е удрян.

Здравей. Този кант е залепен с двойно залепвапваща лепенка. Ако падне просто го залепваш и готово. Под него за винтовете за разглабяне.
Цитирай
#9

Здравейте. Искам да направя запитване за HTC Desire 820, за да ми дадете съвет какво точно да направя с него. Проблема е, че както си го ползвах изведнъж се изключи сам а имаше 35% батерия. След като опитах да го включа, той ми показа началните настройки, все едно е с върнати заводски настройки. Докато ги задавам му падна изцяло батерията. Сега когато се опитам да го включа в зарядното да се зареди, той светна и така стоя 10 мин. Зададох му команда Reset Factory и сега когато стои на зарядното сам се рестартира поне 20 пъти и аз се отказах да се занимавам.

Дали е възможно да е от това, че няма батерия, която да го захранва докато се Reset-не, защото като светне белия екран с надпис HTC определено взима доста ток от батерията... или изцяло се е прецакал? Как мислите?
Да го нося ли на сервиз ако могат да го оправят, или направо да се откажа от него?
Цитирай
#10

Опитай да го заредиш напълно (докато светне зеления диод, ако има такъв) и после през bootloader му дай отново ресет, ако не се получи го носи.
И изключи телефона напълно през bootloader и после го включи да се зарежда.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)