Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията-коментари и въпроси!
#26

Тези които ви пада батерията доста бързо за часове, нека направят този експеримент
След като ви падне батерията изключете телефона.
Натиснете и задръжте заедно Power бутона + Volume up бутона + Volume down.
Задръжте докато телефона не се рестартира няколко пъти.
След като системата зареди на ново, кажете дали процента на батерията ви се е вдигнал и с колко.
И вижте дали след това ще има подобрение в батерията. По този метод се трие кеша на батерията.
Според мен телефона има страхотна батерия, но мисля че има някакъв софтуерен проблем с показателя. Тоест от 100% ако ви падне на 60% за 2 часа, реално не е на 60 ами е на 96% например.
Пробвайте и споделете дали има разлика.


Това е от темата за М8. Знаете ли дали важи и за дизаер 820.Защото когато не го ползвам телефона,за една нощ батерията ми пада с 1-2%.Но в момента в който му пусна нета и разглеждам примено блинкфилт за 10мин. Пада с 10%.И това се получи след актуализацията към ММ.
Цитирай
Аксесоари
#27

Пробвай го,  важи и за вашите телефони. Но според мен,  батерията ти се държи нормално.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#28

Преди да го ъбдейтна до 6,0,1 този проблем го нямах.Пак падаше но не с толкова много.И ми прави впечатление ,че най много ми дърпа.Системно от андроид ,винаги е над 70%.А преди беше режим на готовност.Това е без значение какво правя. Това /системно от андроид/ е винаги номер 1 и то с около 60/70%.Само при изключен екран го нямам в консуматорите.
Цитирай
#29

Изчакай поне седмица след ъпдейта и после съди за батерията.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#30

Пък и един ресет ако направиш... Rolleyes
Цитирай
#31

Направих ресет/в смисъл от телефона съм му въстановил заводските насторйки/.И всяко едно приложение съм си го актуализирал от маркета.Имам само един вайбър  качен.Но както казахте ще изчакам една седмица и тогава ще видя какво ще го правя.
Цитирай
#32

(2016-05-05, 09:03:31)i770514 написа:  Направих ресет/в смисъл от телефона съм му въстановил заводските насторйки/.И всяко едно приложение съм си го актуализирал от маркета.Имам само един вайбър  качен.Но както казахте ще изчакам една седмица и тогава ще видя какво ще го правя.

Най-вероятно е от версията на андроид, тоест от marshmallow-a, защото забелязах че и на други телефони които са минали към 6.0 най-голям процент им вади Системно от андроид.
Цитирай
#33

[attachment=10982]Хора помагайте от 2 дена забелязвам че много трудно се зарежда тела.
С адаптер да уточня не през компа пробвах и с различни кабели и в момента е на друг кабел 
възможно ли е да е така понеже не го чакам да му падне батерията до край?
Сега нарочно му изцедих батерията до 5процента и е в зарядното но ми дава това
Цитирай
#34

Може да не е от кабела, а от зарядното. Пробвай с друго.

Sent from my MI4W

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)