Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LENOVO Vibe Z2 Pro само вибрира,черен екран и не реагира
#1

Колеги, моя lenovo Vibe Z2 Pro както си стоеше, започна да вибрира, помислих че ми звънят, но екрана стои черен, не реагира изобщо, нито на режим зареждане , нито при включване в лаптопа. ..просто си вибрира и стои ...
 
Моля за съвет. ..
Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Задръж бутона за изключване по-дълго докато се изключи.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#3

колега направих така...но проблема си остава..като падне батерията спира да вибрира,но в момента в който го включа да се зарежда и пак започва с вибрирането...а относно фабричните настройки,доколкото знам трябва да се натисне копчето за усилване на звука заедно с копчето за вкл/изкл ,но нищо не става...около 10-15 секунда спира за момент вибрирането и после продължава...въобще странна работа...

чудя се вече кво да го правя....
Цитирай
#4

Писах ти и в mobilebulgaria. Влизаш в сервизното меню при изключен телефон със задържане на копчето за включване и бутона за НАМАЛЯВАНЕ на звука, не за увеличаване. Задържат се двете копчета около 10-15 секунди. След това избираш factory reset.
Цитирай
#5

Колега не става и така,
Китайците от които го взех го искат обратно за поправка,мисля да им го пратя до Китай,около 20 лева е до там,
така или иначе е най-евтиния вариант.
благодаря
Цитирай
#6

Гадно. За това предпочитам телефон от България да купувам.
Цитирай
#7

При мен днес за първи път се случи нещо "странно". Реших да проверя телефончето какво прави , цъкам бутона за отключване и екрана започна само бавно да примига , светва и се загася сам .... тапета беше се сменил на някаква картина с черен фон наподобяваща кожа или нещо грапаво.... Рестартирах телефона и всичко се оправи. Нямам представа какво беше това Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)