Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Благодарност за раздела
#1

Благодаря, че най-после имаме раздел. А това, че "ако някой има въпрос за телефона, няма да тръгне да чете тема от 30-100 страници" ни е пределно ясно на всички, но разделът беше създаден едва днес. За съжаление този телефон почти е невъзможно вече да се купи от български магазин.
Успех на потребителите и още веднъж благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

В тема от 30 страници, един и същи въпрос се задава обикновено поне по 2-3 пъти и отговора е , чети темата, вече е писано за това.
По-добре да се направи една тема за FAQ и директно в първи пост да се добавят най-често срещаните проблеми и тяхното решение.
Ако някой има желание може да я започне или да се пращат до мен на ЛС, важните неща и аз ще отворя такава тема.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Не мисля, че голямата тема пречеше на някой, за да се трие. Имаше достатъчно важна информация, за да я запазите.
Цитирай
#4

Здравейте,вече съм горд собственик на този звяр.Преди това доста прочетох от голямата тема,и честно казано не знам защо я изтрихте?На мене много ми помогна в избора и решението,както и други определени неща,които гледах по телефона преди да го взема.
Моля,върнете голямата тема,защото наистина беше важна,като се има предвид,че почти няма писано за телефона във форума!Там имаше много важни неща със които са се сблъсквали хората.Иначе за телефона мога да кажа само добри отзиви.За момента това е телефона,който ме радва истински когато работя с него.Преди това се занимавах със един Galaxy Note 4,който според мен не може да стъпи на малкия пръст на Z2 pro.Пробвах да записвам видео и звук-нямам такива проблеми за момента като пукания,както го описвате-чува се ясно и отчетливо.
П.С-Камерата е убийствена!!

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

Е и аз да дам моя дял в съболезнованията по закриването на голямата тема.Днес я търсих,защото в нея имаше една чудесна галерия на HTC,както и десетки полезни неща за нашия апарат,но за съжаление вече е закрита.Остава да се надяваме,че някой ще се вслуша в нашите желания и ще я възстанови
Цитирай
#6

Жалко ,за толкова полезна информация,която с лека ръка е изтрита.Жалко!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)