Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

motorola moto x play

Ъпдейтнах. предималко дойде. [Изображение: c9e0ea7a9f8c7705eef41daa19fed660.jpg]

Изпратено от моят XT1580 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

7.0 нали щеше да е 7.1?
На кой оператор си ?
Цитирай

На кой оператор си?7.0 ?Не трябваше ли да е 7.1
Цитирай

Снощи през фейсбук питах Моторола България какво се случва с ъпдейта до 7-цата. Отговориха ми, че вече е наличен и разпространението е започнало. Някой да го е получил? Дори и ръчно като потърся ъпдейти, ми казва, че няма нови версии.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Просто да се изчака, ъпдейтите се пускат поетапно.

 
Цитирай

На Виваком съм. Засега работи без проблеми.

Изпратено от моят XT1580 с помощта на Tapatalk
Цитирай

За Motorola Moto X Play ли става въпрос, за кой моторола говорите, че по горе на единия пост гледам X Force пише?
Цитирай

Колегата karuzoo говори за X Force. Аз пиша за X Play.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

(2017-07-26, 13:39:31)valkov2 написа:  Колегата karuzoo говори за X Force. Аз пиша за X Play.

Аз, също търся ръчно постоянно, но уви няма нищо...
Цитирай

(2017-07-26, 15:09:53)chaneto80 написа:  Аз, също търся ръчно постоянно, но уви няма нищо...

Ще дойде и при теб,иска се малко търпение..пускат се поетапно ъпдейтите.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

И на мен това ми отгориха от Леново България! Търпението ще бъде възнаградено!Ъпдейта е пуснат ,но трябва време да се разпространи.
Цитирай

Има ли значение от къде е купен телефона, на кой оператор е за ъпдейта, и ако има какво точно е значението?
Цитирай

Първо Ъпдейтите тръгват от USA или India и чак после идват за нас в Europe.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай

Вчера ми изчезна SD-картата и телефона вече не я открива. Тя беше интегрирана с вътрешната памет на телефона и сега ми дава съобщение, че липсва памет и камерата не може да снима и не мога да да даунлоудвам изображения и други файлове....
Как се оправя това?
1.Трябва ли да купувам нова SD карта или ще стане с формат на старата карта на външно устройство? 
2.Ще се наложи ли да правя фактори ресет? 
3.Друго...?

П.п.. Изчезна ми приложението Mega Upload и Dropbox не се отваря.
Цитирай

Бях чел хора да се оплакват от това, че уж телефона им повреждал сд картите и са сменяли по няколко. Може и да има нещо вярно, особено ако картата не я чете никакво друго устройство. Иначе Moto препоръчвали да се ползва карта над клас 6

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

Моята е клас 10.
Ще я пробвам на друго устройство в неделя, че сега съм край морето.
Тук нямам адаптор....
Цитирай

Това с SD картите е голям проблем. Има тема в XDA точно за този проблем и хората са отчаяни, май няма решение на проблема. 
1.Проблема се появява, когато SD картата се интегрира с вътрешната памет. Телефона криптира SD картата и после даже да се сложи в PC не може да се форматира. Птобвали са с Linux и Windows 
2.В друг случай проблема се появява след изтърване на телефона. 
3.Имаше случай в който след ъпдейт от 6.0 на 6.0.1 се е повредила картата 
4 . хората започнаха да се съмняват, че проблема идва от модела X play, но се появиха и сличаи и с X Style 
5.В едим момент се намери решение със форматиране от TWRP, но и това не проработи дълго. 
6.Потребители са водили разговор със съпорта на SanDisk за проблема и най-накрая тези си признали, че имат проблем със картите си 64Gb SDXC classic 10 и са им препоръчали да използват само клас 4
С "две думи" оправия няма! 
П. П.: Няма смисъл от закупуване на нови карти. Пробвано е резултата е същия

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай

1.Очаквах го.
2.Не е изтърван.
3.Не е ъпдейтван.
6.Клас 4 е бавна за вътрешна памет

Може да пробвам с нова карта без да я интегрирам като вътрешна памет, но по този начин на нея няма да мога да да качвам приложения, а само медийни файлови. Може и да рискувам с интегриране в паметта и за новата карта. Чудя се още....
Цитирай

Следните SD карти са Пробвани и имат проблема:
SanDisk 
Kingston 
Multilaser
Цък - XDA 
[Изображение: Screenshot_20160609_224851.jpg]
[img]<a href=[/img]В XDA се спомена, че картите работили с OTG адептер 
Но това не е решение.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай

Благодаря!
Аз се ориентирам засега към Самсунг.
П. П. След като прочетох темата в XDA ми се струва, че драмата ще е голяма.
Цитирай

Ползвам този модел > http://www.lexar.com/products/memory-car...16GBBNL300 и не ми е правила никакви проблеми, но не съм я обединявал с паметта на телефона.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Проблема става даже и в този случай, когато SD картата не е обединена с вътрешната памет. Има и случаи със Samsung s8 не само с Motorola. 
Хората вече не знаят, проблема от производителят ли е от Android ли е или от скапаните четци за SD. 
Лудницата е пълна.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай

При ъпдейт (и хард ресет след това) вадете мемори картата от телефона. Така се избягва вероятноста да се омаже нещо. А за колегите които искат да направят мемори картата вътрешна памет, купувайте доказани марки клас 10 и ниво U3.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Това е така ама в този случай прочети темата в XDA и ще разбереш за ко' иде реч. Нещата са по-сложни. И щом т***ците от SanDisk са си признали грешката и са казали да се използва клас 4 обратно на логиката,  що да не се пробва?

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай

Ще видим дали телефонът изобщо ще прочете новата карта...
Относно ъпдейта - чакаме.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)