Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

motorola moto x play
Tongue 

Продължение ........ с решението на проблема.
Първо - старата карта очаквано отива на боклука. Не може да бъде преформатирана и използвана нито на телефона, нито на друго устройство.
Второ - телефонът мина през фактори ресет.
Трето - новата карта (клас 10 ниво U3) се включи безпроблемно (засега). Tongue

Съвет - пазете телефоните не само от падане, а и от удари при движение и сравнително по-силни сътресения.
Цитирай
Аксесоари

И аз имах тоя проблем миналото лято,смених 3-4 карти 32гб.Последно си вземах 16гб.и повече от половин година нямам проблеми.
Цитирай

Здравейте, колеги незнам защо, но не ми идват известия от фейсбук групите.Всичко съм направи както трябва,а не ми праща пуш известия.Имате ли идея защо е така?
[Изображение: fa7510eea795fa13.png]

Moto X Play
Цитирай

(2017-09-01, 18:27:23)rady написа:  Здравейте, колеги незнам защо, но не ми идват известия от фейсбук групите.Всичко съм направи както трябва,а не ми праща пуш известия.Имате ли идея защо е така? 
Не знам, но в тази тема може и да намериш решение : https://forum.androidbg.com/showthread.p...1%83%D0%BA

 
Цитирай

благодаря там ще питам

Moto X Play
Цитирай

Така като гледам, всички ще получат ъпдейт до Андроид 7 само ние не, само различни писанки по различните сайтове нахвърлени повърхностно, че е пуснат ама поетапно, явно сме от посления етап хахахаха. Вече има андроид 8 ние....
Цитирай

В официалната страница на Моторола България отговориха до края на септември и се надяват този път наистина да няма отлагане.
Цитирай
Wink 

(2017-09-06, 20:34:29)XAn4ETO написа:  ........ и се надяват ...................

Wink Visslar
Цитирай

Няма лошо, въпросът е да се получи - не е важно кога.

 
Цитирай

Както казах по рано и септември ще мине, ъпдейт няма, Не се зне все пак, хайде не остана 4 дена до края на месеца хахаха. Между другото телефончето работи добре с андроид 6 и да няма ъпдейт в което вече съм убеден, все тая като се змаисля даже не ми е нужен, въпроса беше чисто принципен, изписаха хиляда небивалици и празни приказки, защо???
Цитирай

https://www.theandroidsoul.com/android-7...ease-soon/

Тук пише, че ъпдейта е пуснат юни месец?!

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

https://forum.xda-developers.com/moto-x-play/
за Индия е излязъл, има и вариант за ръчен ъпдейт.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай

Изчетох темата от XDA, но ме притесни, че има масов проблем с дрейн на батерията. Ако ъпдейта съсипва това достойнство на телефона, няма да го слагам.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Ами да, аз се подведох от заглавието, и като отворих темата видях, че в първото мнение е написано soak ota, тоест бета версия. Така че ъпдейт няма.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай

(2017-09-27, 17:43:21)newb написа:  Ами да, аз се подведох от заглавието, и като отворих темата видях, че в първото мнение е написано soak ota, тоест бета версия. Така че ъпдейт няма.

Извинявай, би ли пояснил какво значи това по изчерпателно, че не съм наясно чак толкова навътре с нещата, благодаря.
Цитирай

https://forum.xda-developers.com/moto-x-...w-t3679716 ето я темата. Заглавието е "официален ota update" а като я отвориш в първите редове е написано че ъпдейта е тестова версия. Завършения ъпдейт не е излязъл.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай

Ето отговор от преди няколко минути

   
Цитирай

   
Цитирай

Няма упдейт.И от Леново и от Мото България май пак ни пуснаха от пързалката?!
Цитирай

Ако изобщо е щяло да има ъпдейт, вече щеше да е на лице отдавна. Пускат 8 вече, няма кой да се занимава със 7.......
Цитирай

Ама от Моторола България продължават да ме пускат на пързалката Smile

   
Цитирай

Сега, вече ми е много интересно какво ще напишат в началото на другия месец?. Все пак дано не им се налага да пишат..........малко оптимизъм.
Цитирай

Някой да знае при включване на режима на пестене на енергията, дали може по изключение да активирам вибрацията?
Цитирай

Здеавейте, случва се следното нещо при мен. Има сайтове в които не мога да влеза когато съм с wi-fi, (примерно в Емаг )превклщчвам на мобилен нет и влизам, там всичко е ок. От компа с wi-fi няма грижи влизам навсякъде, идеи на какво може да се дължи това???
Между другото от моторола ме убедиха да бъда търпелив и ще бъде възнаградено търпението ми и, че телефона ще работи безупречно с андроид 7, който на 200% щял да дойде..... дано е така.
Цитирай

И на мен ми ги пишат ,и от Леново и от Моторола!Ама вече ми писна.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)