Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

motorola moto x play

Още го чакам, но прегледах бележките към ъпдейта на сайта на Моторола - накратко въвеждат нови функционалности, подобрен рам-мениджмънт и оптимизация на системата.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
Аксесоари

Айде и за едносимовите дойде. 755мб и го тегля.

Всичко е наред освен камерата. Нощните снимки със светкавица са рядко на фокус и с малко детайли.
Само при мен ли е така? Преди всичко беше супер.
Цитирай

Има нещо такова.... Ще гледам да не замръквам много - много...
Цитирай

Аз не намирам разлика в снимките, нито през деня нито през вечерта. Вчера правих снимки с него и с HTC U11, смея да твърдя, че през деня абсолютно по нищо не му отстъпва, даже на моменти ми се струва го превъзхожда, поне така ми се вижда, на слаба осветеност обаче на htc са доста по добри, но моя и преди си беше така, снимките не са никак лоши според мен и предната и задната снимат със задоволитлелно качество на слаба осветеност както и на тъмно. Иначе батерията добре, Рам паметта ми е с 200мб надолу което е доста добре. Само дето ми изчена функцията с двойно натискане на power бутона акттивиране на камерата, освен, че изчезна не я и намирам тази функция, беше ми удобна.
Цитирай

Ами аз не съм форматирал и може там нещо да е станало. Не казвам, че е много зле, но сякаш снимките са една идея по-тъмни. Използва повече жълтеникавата светкавица и от там така става. Ама ще го поровичкам още де.

Иначе не знам как е батерията, защото аз май имам проблем с нея. Понякога се изключва сам по време на снимане, изписва си Power off и се гаси. Като го включа си продължава от същите проценти.

Това го прави от 50% и надолу. В горната половина на батерията не го прави.

Тя ли е заминала? Имам още гаранция, но дали се покрива?
Цитирай

@ хапчето Гаранцията на батерията е 1 година, на зарядното 6 месеца, а на апарата 2 години. Пробвай 1-2 пъти да източиш батерията до минимум и после я зареди до 100%. Би трябвало да се калибрира и да се оправи. Ако не стане, пробвай с хард ресет.

@chaneto За активиране на камерата с двойното натискане на Power-бутона си погледни настройките в Moto Actions. Може да иска да се активират отново.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Влязох активирах ги дадох разрешение на moto action върху камерата и нищо никъде няма такава опция? Странно.
Цитирай

Напиши в Google Play > Motorola и виж дали всички компоненти са ти инсталирани към приложението Moto - Moto Actions, Moto Voice, Moto Display. Ако трябва преинсталирай Moto Actions.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Всички тези приложения са инсталирани, но не подлежат на деинсталация за да ги инсталирам наново, дори moto action не може и да се деактивира. Нямам идея от какво е. При теб действа ли тази функция?
Цитирай

Действа, но още съм с 6.0.1. Обновлението не е дошло при мен.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

При мен (moto x force) функцията с копчето за заключване и камерата е в настройките за дисплей. А в moto action са настройките за движение. Като се завърти телефона да се включи камерата. [Изображение: 66e81bf90bd728a4ac2ac81823be29af.jpg]

Изпратено от моят XT1580 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Мисля, че и моите бяха там но след ъпдейта изчезнаха.
Цитирай

Ами аз съм със 7.0

Изпратено от моят XT1580 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Тази Нуга е 7.1.1.
Цитирай

Още някой като мен, който не е получил 7.1.1, има ли ?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Здравейте, някой да си е форматирал SD картата памет като вътрешна? Питам, защото четох, че тогава повече не трябва да изваждаш картата от телефона. А, какво правим ако ми се наложи да си сменя SIM картата?
Цитирай

Сменяш при изключен телефон.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Здравейте, искам мнение за антивирусните програми, до сега стм нямал такава. Нужни ли са изобщо и доколко ефективни са. Интересува ме също и как стоят нещата с тези които чистят ненужни файлове както и разни ускорители на рам паметта, има ли ефект при тях.
Цитирай

Не, не ти трябват никакви антивирусни или приложения за оптимизиране - само пречат на нормална работа на устройството.

 
Цитирай

Съгласен съм с @NoMaD

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Това са убийци на батерията ти.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай

Благодаря за отзивите, пробвах и. аз също останах със същото впечатление.
Цитирай

Съвет за прилижение или начин чрез който да скрия папки с снимки и други файлове така, че да не се виждат от никъде? Пробвах няколко но все остават някъде където могат да се прегледат.
Цитирай

(2017-11-22, 19:42:35)legaltk написа:  Тази Нуга е 7.1.1.

Рядко, но имам проблеми с блутуута.
Може и да е от слушалката, знам ли ...
След рестарт се оправя.
Цитирай

От едно известно време телефонът ми като падне под 30% и започва сам да се изключва. В началото го правеше основно при ползване на камерата, а сега без значение какво пускам.
Днес ми се изключи на 27%, после го заредих и сега на 19%.
Предполагам, че батерията е пътник. Вие как мислите?
А и преди правих с лекота 7 часа екран на wifi комбинирано ползване, а сега по около 5 часа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)