Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

motorola moto x play
#51

(2015-12-19, 16:22:59)chaneto80 написа:  Взех го от техномаркт. Просто натискаш power бутона и тръгва или как защото отворих капака но батерията е вградена

И още нещо зарядното има два изхода без надписи кой за какво е и има ли значение

Това Техномаркет ли е или друг магазин?
При мен зарядното си е мини USB.
Цитирай
Аксесоари
#52

Да но аз говоря за другия край на кабела където е голямото usb самото зарядно има две букси два изхода можеш два кабела да включиш но кой за какво е и еднакви ли са не знам. Другия ми въпрос е как мога да накарам всички снимки от вайбър примерно и каквито и други изтегления да отиват в картата памет, не намерих такава опция.
Цитирай
#53

В кой техномаркет предлагат мотороли? Че няколко модела са ми грабнали окото да ходя да ги разгледам?

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#54

От стара загора, но телефона го нямаше поисках поръчка но само при условие че ще го купя.

Да но аз говоря за другия край на кабела където е голямото usb самото зарядно има две букси два изхода можеш два кабела да включиш но кой за какво е и еднакви ли са не знам. Другия ми въпрос е как мога да накарам всички снимки от вайбър примерно и каквито и други изтегления да отиват в картата памет, не намерих такава опция.
Цитирай
#55

При мен в комплекта имаше само кабел без зарядно и продавача ми даде такова от себе си.Явно и при тебе е така и ти е дал зарядно с 2 изхода
Цитирай
#56

Честито колега.
Моят е амазон юк и в комплекта е със същото двойно зарядно. Така че се предполага това да е оригиналния комплект. Интересното е, че телефонът е черен, а зарядното и кабела - бели.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#57

Да и при мен е така, черен телефон с бяло зарядно и бял кабел, а двата изхода еднакво ли зареждат? Искам да попитам имате ли светлинна индикация за пропуснати повиквания смс и т.н. и опция в меню за контрол на тази инадикация???
Цитирай
#58

Аз ползвам друго зарядно, но по празниците ще тествам и оригиналното.
Няма лед индикация за пропуснато обаждане (както и за нищо друго).

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#59

Нищо и по никакъв начин не мога да накарам да се запаметява в SD картата освен снимките от камерата, примерно снимки от вайбър whats app не може, както и ако картите за навигацията ми са в SD картата не ги чете което не ми харесва. Някой знае ли дали може и как???
Цитирай
#60

Те самите приложения не ти дават... Не телефона е виновен за това  Visslar
Цитирай
#61

нееееее, на стария ми телефон HTC всичко отиваше в картата памет, можех където си искам каквото си искам да накарам да отиде в телефона или в картата а тук изобщо няма такава настройка. Малко простоватичък е т към настройки телефона, даже доста бих казал. Казват ми че ме чуват доста слабо отсреща, някой има ,и същите оплаквания???
Цитирай
#62

Някой знае ли как може да се спре дадено приложение временно да не работи и как може да се скрие иконата на даденото приложение от екрана?
Цитирай
#63

А камерата спрямо LG G4/ S6 как е?
Цитирай
#64

Мен също ме интересува малко повече инфо спрямо другите конкуренти как се държи Smile имам Самсунг и постоянно бъгва бавно отваря приложения вярно вече е на 3г С3, ама....това има ли го при Екс плей ще се използва основно за сърф в нета тубата и други сайтове, а игри тайм то тайм и как се справя с тях

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#65

Поне за сега телефона работи много бързо веднага реагира няма забиване няма нищо, с игри на съм го пробвал. Камерата снима добре, предната също и светкавица е дисплея. Дисплея и много ярък колкото и да пече няма проблем, батерията е уникална много държи. Само от към някой настройки куца но това е недостатък като цяло лично за мен, защото не всеки му трябва примерно да спира приложения и т.н. Но не знам другите смартфони със същия андроид може и би и те са така не знам дали е до версията на андроид или до модела телефон???
Цитирай
#66

Здравейте. Има ли някой идея защо facebook заема цели 220 MB от RAM? На предишния телефон беше не повече от 80 MB, както и другите приложения заемат повечко място но facebook-a най фатално. 2 GB RAM ме съблазниха защото преди от 1GB ми оставаше съвсем мъничко, а сега със същите приложения от 2 GB остават 300 MB.
Цитирай
#67

Не се притеснявайте от това колко RAM остава. Андроид не е Windows и управлява паметта по различен начин. Когато има повече памет, тя се оползотворява като се оставят повече приложения в нея и съответно много по-бързо става превключването между тях, защото директно се превключва към приложението в RAM паметта, а не се налага то отново да се зарежда от вътрешната памет или Micro SD картата на телефона. Ето защо, ако човек използва повечко или по-тежки приложения и често превключва между тях, повечето RAM памет оказва голямо влияние на бързодействието. Ако пък се използват малко и сравнително леки приложения, размерът на RAM паметта не е толкова от значение - за такива случаи към момента и 1 GB RAM е достатъчен за телефон с чист Андроид.

Положението може малко да се усложни при наличие на добавки и кожи към стандартния Андроид, каквито слагат много производители като Samsung, LG, HTC и т.н. Тези добавки също заемат RAM памет, но за разлика от обикновените приложения, те постоянно стоят в паметта. Ето защо често се случва телефон с чист Андроид и 1 GB RAM като Moto G например, да се усеща по-бърз от телефон на Samsung с 1.5 или дори 2 GB RAM. Това е едно от големите предимства на телефоните на Motorola - поне засега използват чист Android.
Цитирай
#68

Да,поне за сега използват чист Android.Скоро може да очакваме и Lenovo Launcher във MOTO телефоните.Още не мога да го приема това нещо от страна на Lenovo.Аз лично съм фен на Моторола и не мога да го възприема това недоразумение.Дано поне останат така качествени телефоните им,че като знам Леново какви са паляци направо не ми се мисли..бълват по 20 телефона в минута за сметка на качеството.Притежавах уж най-добрия им флагман Lenovo Z2 Pro за известно време.Е то няма такова дърво пълно със бъгове и смешен софтуер.Никога повече Леново и техен продукт.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#69

Мерси много за изчерпателната информация, наистина телефона хвърчи каквото и да правя не се замисля изобщо. Само да мога да разбера дали има начин да спирам инсталираните от мен приложения, но за сега не намирам начин.

Искам да попитам нещо свързано с контактите. Първо контактите от сим картата не мога да ги видя, няма опция да ги показва, трябваше да ги прехвърлям в телефона и чак тогава мога да ги ползвам. Наложи се да изтегля приложение за да мога да ги виждам и ако искам да запаметя контакт в сим картата. Второ контактите които са прехвърлени в телефона периодично изчезват, и след като не мога да работя с контактите от сим картата се налага пак да ги прехвърлям и така. Въпроса ми е следния, защо телфона е може да работи само с контактите от сим картата (или аз не мога), и защо изчезват периодично от телефона???
Цитирай
#70

Ако ROOT - на телефона дали ще мога да си деактивирам приложенията и дали ще може да блокирам телефонни номера за входящи обаждания както и за смс - си ???
Цитирай
#71

За деактивирането на приложения може. Нужно е Xposed Framework и модула XInstaller.
Цитирай
#72

Днес получих обновлението до Android 6,инсталирах го но не видях някакви съществени разлики.Явно трябва да прочета какво е новото.
Цитирай
#73

Колега дай малко по подробно ако може какво е ''Xposed Framework и модула XInstaller'' нищо не ми говори???
Цитирай
#74

Колеги може ли някои които има Моторола Х Плеи да пише колко точки реално прави на Антуту бенчмарк Тъи като в интернет гледам на клиповете е 35 000 но ми се струва че е малко за 8 ядрен процесор
Цитирай
#75

(2016-01-16, 19:37:52)chaneto80 написа:  Колега дай малко по подробно ако може какво е ''Xposed Framework и модула XInstaller'' нищо не ми говори???

Ако руутнеш ще може да инсталираш Xposed Framework който е нужен за да инсталираш модула XInstaller, както и други модули ако искаш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)