Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

motorola moto x play
#76

(2016-01-16, 19:45:44)fgerg написа:  Колеги може ли някои които има Моторола Х Плеи да пише колко точки реално прави на Антуту бенчмарк Тъи като в интернет гледам на клиповете е 35 000 но ми се струва че е малко за 8 ядрен процесор
45000 по-добре ли са?
На v6 се оптимизира доста ОС-то

Ваучер за 20 Евро отстъпка при поръчка на OnePlus телефон от техният сайт:
https://oneplus.net/bg/invite#I55A0N6VTZSU0NZ
Цитирай
Аксесоари
#77

И след всичко това ще мога да спирам пускам приложения както и да си блокирвам номера и т,н. ???
Цитирай
#78

Само за деактивирането на приложения. За блокиране на номера и смс не знам.
Цитирай
#79

А какво може да стане ако не успея с роот гледах клипчета но не съм правил до сега малко сложно ми идва и има някой от нещата които не мога да разбера. какъв е риска???
Цитирай
#80

(2016-01-16, 20:52:48)chaneto80 написа:  И след всичко това ще мога да спирам пускам приложения както и да си блокирвам номера и т,н. ???
За блокирването на номера не ти ли вършат работа приложенията от магазина?

Ваучер за 20 Евро отстъпка при поръчка на OnePlus телефон от техният сайт:
https://oneplus.net/bg/invite#I55A0N6VTZSU0NZ
Цитирай
#81

Вършат колега но блокирват само обажданията смс си идват. Има едно две които блокират и смс-те но заместват заводското приложение и отгоре седи един надпис примерно смс-блокер и така всичко е очевидно. Не ми е понятно как телефон за толкова пари и произведен 2015 няма да има такава опция???
Цитирай
#82

(2016-01-16, 21:09:01)chaneto80 написа:  Вършат колега но блокирват само обажданията смс си идват. Има едно две които блокират и смс-те но заместват заводското приложение и отгоре седи един надпис примерно смс-блокер и така всичко е очевидно. Не ми е понятно как телефон за толкова пари и произведен 2015 няма да има такава опция???
Просто се обади на мобилен оператор да го ограничат ако са няколко спицифични номера. Ако те оспамват с някакви реклами вече не знам.


Пс: в хенгаутс имаш тази възможност за блокиране

Ваучер за 20 Евро отстъпка при поръчка на OnePlus телефон от техният сайт:
https://oneplus.net/bg/invite#I55A0N6VTZSU0NZ
Цитирай
#83

е то хенгаус какво общо има с смс-те и обажганията през оператора???
Цитирай
#84

(2016-01-16, 21:53:30)chaneto80 написа:  е то хенгаус какво общо има с смс-те и обажганията през оператора???
Hangouts може да се ползва като SMS чатър, за разговорите си имаш блокъри от магазина

Ваучер за 20 Евро отстъпка при поръчка на OnePlus телефон от техният сайт:
https://oneplus.net/bg/invite#I55A0N6VTZSU0NZ
Цитирай
#85

мерси колега
Цитирай
#86

Ами то всяка тема за руут започва с "Поемате си риска само вие, никой не носи отговорност за действията ви" или нещо от сорта, но по принцип е малък шанса да се оплеска нещо, ако се спазват указанията. Аз не съм сигурен дали ако бях на твое място щях да го руутвам заради гаранцията, и по-точно веднъж руутнат телефона, мисля че му отпада гаранцията завинаги и не може да се възстанови. Но не съм сигурен за това, може и да може да се възстанови, нека някой по-запознат да каже.
А иначе и аз съм съгласен за примитивните функции който предлага сток androida. Постен е като пицата на Симеон Дянков.
Цитирай
#87

С кеф го купих работи много добре и е бърз но съм разочарован от функциите. За тези пари няма елементарни финкции.
Цитирай
#88

(2016-01-16, 19:07:59)totom написа:  Днес получих обновлението до Android 6,инсталирах го но не видях някакви съществени разлики.Явно трябва да прочета какво е новото.
Къде се намираш, та получи ъпдейта до Marshmallow?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#89

В България, и телефона съм го купувал от тук.Продавача ми каза че ги доставят от Германия.
Цитирай
#90

Кажи си system version. Но предполагам е retasia и си двусимов модел

Ваучер за 20 Евро отстъпка при поръчка на OnePlus телефон от техният сайт:
https://oneplus.net/bg/invite#I55A0N6VTZSU0NZ
Цитирай
#91

да retasia двусимов
Цитирай
#92

(2016-01-16, 21:58:48)Nikolov47 написа:  Hangouts може да се ползва като SMS чатър, за разговорите си имаш блокъри от магазина

Колега и това не помага смс си идват само просто няма сигнал не известява но си се получават. Голяма напаст ейййййййй. Хората хакват компютри на банки и какви ли още не аз не мога да блокирам еди смс хахахаха, чак ми става смешно.
Цитирай
#93

Значи за блокиране на СМС ползвай приложението Messenger. Като задържиш с пръст на даден контакт горе в дясно избираш знака за блокиране. А за блокиране на номер да не може да те търси може и без приложение - пренасочва към гласова поща, но ако тя е изключена си е блокиране. http://www.thecellguide.com/moto-e-howtoblock.php
Това го намерих в гугъл за 2 минути.
Цитирай
#94

Да но в messenger имам само контакти от фейсбоок как да стане с телефонен номер от контакти на телефона???
Цитирай
#95

Влизаш в контактите. Избираш контакт. Цъкаш иконката за СМС от дясната страна на номера. Трите точки горе в дясно. People and Options. Block.
Цитирай
#96

Да това вече го правих с хангоутс но смс си идват единствено няма известие иначе като отвориш смс си е там и го четеш. То си и пише няма да получавате известия за смс но ще получавате смс. А това с messenger не го разбрах???
Цитирай
#97

Ами аз вече съм с Messenger за СМС и блокирането работи. Пробвах да пратя от друг телефон към мен и нищо не получавам а на другия телефон пише, че не може да изпрати към мен. Това че пише, че ще получаваш СМС но без известие не знам защо така са го написали.
Цитирай
#98

Прати ми ако може линк какъв е тоя messenger, нали за messenger на facebook става въпрос или за друг и ако е той как от там да блокирам абонат който не е във фейс а просто има смао телефонен номер???
Цитирай
#99

...................Еее не.... Отвори си очите. Няколко поста по-нагоре съм дал линкове. Да, не става въпрос за Facebook Mesanger. Пост 93 и 95.
Цитирай

Е същото е де на самото приложение не получавам но на заводското на телефона си идват. освен някакви настройки да има????
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)