Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

motorola moto x play

Ето и снимка да видите това пропадане дали е пътник батерията.

   
Цитирай
Аксесоари

Някой притежател на телефона който да е в англия, да сподели получил ли е ъпдейт до андроид 7 ???
Цитирай

Здравейте, появи ми се много тъмно син утенък и се вижда само при чисто черен екран и на тъмно. Около 2 см. е като черта. Възможно ли е да е от изтърване, изгорели пиксели, ако някой има идея какво е...
Цитирай

По-добре прикачи снимка да видим за какво става дума.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Ето тук се вижда.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Пич, нищо не се вижда. Трябва да направиш снимка, а не screenshot. Така няма никакъв начин да се види. Вероятно трябва да се смени дисплея или ако не те дразни много карай така
Цитирай

Да извинявам се, понеже го правих движение докато пътувам и не помислих изобщо, че наистина така няма как да се види.
Цитирай

Моят лилавееше на бял фон и го смениха гаранционно.

Moto X Play
Цитирай

Здравейте. От два дни ми се получи следното нещо. Когато съм на слушалки и искам да усиля звука, скалата стига до три отделения преди края и след това ми дава следното "СИСТЕМЕН ПИ СПРЯ" и опция за затваряне на приложението. Мога да намаля до края и да увелича до както споменах малко преди края. Моля за мнения.
Цитирай

Някой да е сменял батерия?
Цитирай

(2018-01-01, 20:29:22)XAn4ETO написа:  Ето и снимка да видите това пропадане дали е пътник батерията.

Здравей. Същото се получи и при мен, само, че само при отрицателни температури. Когато го стопля тръгва от където се е бил. Тази отвесната черта както на твоята снимка стои, но започва от процентите на които е бил. Какво стана при теб, смени ли я или?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)