Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

i9505 - не може да стартира
#1

Здравейте,

Преди малко приключих разговор и телефона изключи. Пробвах да му извадя/сложа батерията и да го пусна.
Показва бялото лого Samsung GT-i9505 и пак изключва. Пробвах да сложа друга батерия, успя да зареди и преди да напиша пин, изключи.
В момента при вкарване на батерия, сам се стартира и пак сам се спира.
Сложих го на зарядно, но не показва индикатор че зарежда.

Може ли да ми препоръчате сервиз в София, където мога да го изпратя?
Цитирай
Аксесоари
#2

Влез в рековъри и направи фактори ресет. Всичките файлове, приложения, контакти, снимки и т.н. ще се изтрият.

D_coffee
Цитирай
#3

с малко мъки успях да направя factory reset. В момента работи телефона. Благодаря.
Цитирай
#4

Здравейте колеги. Имам същия проблем.Телефона почна да се рестартира сам от време на време.Сега обаче се рестартира и изключва постоянно.Вадя батерията - слагам я отново... появява се логото и се изключва.
Не мога да го включа, за да му дам Фактори ресет, не мога и да влезна в рековъри режим, за да му флашна през Один нов фърмуеър (появява се екран със съобщение за софтуерен проблем и като му дам режим за даунлоад се изключва)
Трябват ми десетина минути да остане включен, за да мога по съветите на колегите да пробвам да го върна към фабричните му настройки или да му заредя нова ОС през Один.
Ако имате някакви идеи ще съм Ви благодарен.
Цитирай
#5

Намокрен бутон за включване/изключване. На стария ми Galaxy S беше абсолютно същото, докато го открия и оправя (ще ти трябва тиксо и някаква много тънка пинцета, за да го залепиш както трябва, ако изобщо успееш да го отвориш и почистиш).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#6

На сестра ми тел.SGS4 Black edi.,има същия проблем,много често се изкл. и рестартира сам.Днес и е излязло това на тел.     .Моля за малко помощ.

Sony Xperia Z2,Sony Xperia M2,Samsung Galaxy Tab 3 10.1, Lenovo s60

Цитирай
#7

Телефона е влязъл в Download Mode натисни бутона за намаляне на звука,за да се рестартира и да стартира нормално.Може да има проблем с бутоните.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#8

(2015-10-27, 13:06:06)daniton написа:  На сестра ми тел.SGS4 Black edi.,има същия проблем,много често се изкл. и рестартира сам.Днес и е излязло това на тел..Моля за малко помощ.

Предполагам е изпуснат, а бутона за намаляване се е набил. Просто го разглоби. Smile
Цитирай
#9

Здравейте... Преди седмица моя sgs4 омря внезапно.
Правеше ми проблем при заключването ,,,, сякаш копчето задържа и когато изгасне не пали преди да искарам батерията.
Последнотото изгасване беше края ... Отказа да се зареди батерията падна и изгасна ...
Заредих е на друга s4 но вече не стартира.
Носих го на сервиз казаха не можем да го оправим.
Ако може да ме посъветвате нещо.
Благодаря предварително.
Цитирай
#10

(2015-10-25, 20:01:19)centur написа:  Намокрен бутон за включване/изключване. На стария ми Galaxy S беше абсолютно същото, докато го открия и оправя (ще ти трябва тиксо и някаква много тънка пинцета, за да го залепиш както трябва, ако изобщо успееш да го отвориш и почистиш).

Здравейте! Бутона може ли да се разглоби? Нали говорим за Galaxy S4 ? Благодаря!

Huawei mate 50 pro / samsung galaxy Z fold 3/ Samsung Galaxy S24 ultra 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)