Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 7 - разопаковане и ревю
#1

Здравейте получих си телефончето и направих клип с разопаковането .. Телефона е супер !! По долу оставям линкове с разопаковането, ревю и към продавачът от АлиЕкспрес 

.[Изображение: huawei-honor-7-1.jpg]

[Изображение: huawei-honor-7-2.jpg]


Разопаковане
Ревю и тест
Тест видео 1
Тест видео 2
Реални снимки
Пълни характеристики


Проверен продавач : http://www.aliexpress.com/item/Original-...70470.html
Цитирай
Аксесоари
#2

Много хубав клип. Поздравявам те. Дано станат повече колегите, които да правят такива ревюта, но и да включват в тях камери, дисплей и всичко останало.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#3

Предполагам до няколко дни, колегата с Хонор 7 ще пусне и ревюто на камерата, дисплея и т.н.

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай
#4

Добра работа !
Поздравления !

Smile
Цитирай
#5

Супер видео ревю, браво. Само да питам нета 3G ли ти полазва, понеже при мен си изписва Н+ ?

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай
#6

(2015-10-22, 16:43:16)honda_cbr написа:  Супер видео ревю, браво. Само да питам нета 3G ли ти полазва, понеже при мен си изписва Н+ ?
3G ми изписва да
Цитирай
#7

Браво
Голем дзвер тоз телфон

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#8

Браво.Ти ми реши дилемата. Двоумях се между honor7 и p8.
Цитирай
#9

Този телефон е класи над П8.
Цитирай
#10

Чак пък класи не бих казал, идентични в много параметри, просто позиционирани в различни групи и за различни пазари, малко по обемна батерия, като на п8 е напълно достатъчна в сравнение с много други апарати , малко повече мегапиксели , които не са толкова важни в случая и скенер за отпечатък, проца е същия просто малко забързан и та тава е. Евала на колегата за труда , едно въпросче към него , споменава че поръчан с хол.пощи и пратен от там , явно чисто документално, как става , някаква уговорка с продавача ли или....
Цитирай
#11

(2015-10-25, 14:24:22)mrasnik0 написа:  Чак пък класи не бих казал, идентични в много параметри, просто позиционирани в различни групи и за различни пазари, малко по обемна батерия, като на п8 е напълно достатъчна в сравнение с много други апарати , малко повече мегапиксели , които не са толкова важни в случая и скенер за отпечатък, проца е същия просто малко забързан и та тава е. Евала на колегата за труда , едно въпросче към него , споменава че поръчан с хол.пощи и пратен от там , явно чисто документално, как става , някаква уговорка с продавача ли или....

Като поработиш с Хонора, и си ползвал П8, ще разбееш за какво ти говоря. Иначе няма как да те убедя.

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай
#12

доста благинки има за хонор дето п8 ги няма...аз съм с хонор 6 приятел има п7- бие в качеството п7.вече при п8 и хонор7 тва не е фактор.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#13

Хонор 7 има неща (софтуерни), които в 6цата с емуи 3.1 ги няма. По-добре седи в ръката определено.
Камерата за нощни снимки не става. Отстъпва с много на s6 примерно.
Цитирай
#14

Здравейте фенове,
от седмица съм с това хубаво телефонче и всичко върви перфектно. Единственото което ме дразни, е че има много китайски приложения(нормално все пак от там го взимаме) и това че не мога да синхронизирам гугъл контактите. Поради тази причина се поразрових малко из нета и намерих информация за рут и упдейта до Андроид 5.1.1.

http://forum.xda-developers.com/honor-7/...7-t3170735

Но самият руут е доста труден и затова ми е необходима малко помощ от администраторите да започнем нова глава във Форума за Honor 7 - със инфо за руут, теми, уиджети и други подобни неща.
Цитирай
#15

Как се държи телефончето ?Мина някой и друг ден ,кажете как е ситуацията? Проблеми,батерия?

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай
#16

(2015-11-20, 18:14:29)ovchara написа:  Как се държи телефончето ?Мина някой и друг ден ,кажете как е ситуацията? Проблеми,батерия?

Моят го ползвам вече месец и нещо ... няма лаг няма рестарт или крашване на приложения .. Общо взето приятно очарован съм от телефона ... имаше някои дребни неща които в началото дразнеха но се свиква бързо с тях .. Най ми хареса опцията да си заключвам приложения с отпечатъка ... Не ми харесва че нещо снихрона на контактите във вайбър се губи , както и невъзможността за създаване на акаунт за бек-ъп и използване на теми ... но надявам се маршмелоу да се оправи ... Батерията си държи ден като много използвам нет ... Почти постоянно .
Цитирай
#17

"Хубава храна" е всъщност е макро режима на камерата.
Поздрави за труда. И аз си чакам дръжката от vmall. Като дойде ще се похваля! (Ма голяма драма с тия от vmall)

Redmi Note 4 4/64
Цитирай
#18

Айде да ми е честит! Дойде най-накрая, но си заслужава чакането - УНИКАЛЕН!

Redmi Note 4 4/64
Цитирай
#19

Хора помагаите,
От днес имам това чудо ,но му закюучих дисплея с някоя парола.как стана така и неразбрах!?!?помагаите моля,спешно е!!!!
Цитирай
#20

Виж общата тема тук във форума https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=76484, дано поне си помниш акаунта....
Весело посрещане на Новата година!

Redmi Note 4 4/64
Цитирай
#21

здравейте и честита нова година на всички!!!
 от 2 дни имам HONOR 7 DUAL SIM  и още не мога да му се нарадвам... Big Grin,но имам няколко въпроса...как да махна китайските йероглифи в долния десен ъгъл на началния екран на всяка тема и как изобщо да премахна или сменя китайския език в телефона  ?как да тегля теми (не било достъпно за нашия регион),,защо като инсталирам приложения от google store ми дава някаква грешка 504 или 405. телефона е закупен от китай .мерси предварително!
Цитирай
#22

За много години!
Имаше някъде писано по форума как се разкарват китайските простотии.
От старото ми SE K800 насам, това е първият ми смарт, който пуска аларма от изключено състояние Wink

Redmi Note 4 4/64
Цитирай
#23

здравейте! снощи на 05.01. получих ъпдейт до android 6.0 i emui 4.0  големина на файла 0.92gb. телефона е закупен от китай , но пише ,че е регионален ъпдейт. все още нямам впечатления за новия андроид, защото нямам време да го разцъкам, но по-късно ще пиша. в кутията на телефона имаше златна VIP карта, която регистрирах и,която ми дава някакви специални бонуси и тнт., чудя се благодарение на това ли получих ъпдейт..., защото мисля, че трябваше да го получа средата на февруари...
Цитирай
#24

Наскоро в интернет имаше статия, че излиза ъпдейта за този телефон, като се искаше само регистрация, вероятно за това си го получил и ти.
Цитирай
#25

Здравейте
Някой намери ли начин за синхронизиране на контактите и календара от Google
В настройките ,в профили изобщо не излиза опция за създаване на Google акаунт...

Nokia X2
Honor 7 - Grey 64GB
Huawei M2 10.1" 64GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)