Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 7 - разопаковане и ревю
#76

Да споделя малко мнение за телефона след едномесечно ползване.Много съм доволен.Страхотна телефония/и през двете сим карти/,камерата при добро осветление също се справя чудесно,при ниско трябва да си поиграя с настройките.Батерията ми държи добре средно по 4-5 часа дисплей с постоянен нет.Това е най-балансираният телефон който ми е минавал през ръцете/а съм имал доста/.От както го имам мина един ъпдейт/добави про режим на камерата/и все още няма официален 6.0.Но и с 5.0.2 работи повече от чудесно.Над 20 дни не съм го рестартирал и се държи както след пускането/никакъв лак или забавяне/.При тези ниски цени моднах една 64гб а-дата клас 10 и вече имам повече от достатъчно място.Незнам каква е тази политика при две активни постоянно сим карти,ако искаш да ползваш външна карта памет трябва да се лишиш от едната.Добре че са братята руснаци та са измислили начин да ги ползваш и двете.Днес ми дойде и калъфа от Китай-ipaky.Пасна страхотно и вече ми е защитен доста добре.Само едно нещо не намирам в настройките-как да спра вибрацията при свързване/въпреки че почти свикнах с това ще е добре ако има начин да се изключи/.


Прикачени файлове Миниатюри
       

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
Аксесоари
#77

@boboe с коя версия на телефона си -китайска или европейска и с коя версия на андроида си,има пусната бета до 6.0 още в края на миналата година.
Цитирай
#78

Европейската версия на телефона.Видях че има бета но не ми се качва ръчно ще почакам за стабилна.Това имах в предвид че работи толкова добре че няма смисъл да бързам.Пък и чета отзиви че в 6.0 бета не наблюдава лаг и батерията е по-зле.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#79

в 6.0 няма лаг, батерията ми държи 5 дни при нормално използване,нямам тези проблеми , които се дискутират във форум-гаснене, загуба на обхват, стапяне на батерия,но не ползвам кейсовете ipaky с алуминий-екранира антените,ползвам BASEUS TPU AIR CASE
Цитирай
#80

Моя кейс е пластмаса и гума,няма алуминий.Този дето колега е дал линк на 2-ра страница.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#81

На ipaky всички кейсовете са с гумиран гръб и пластмасова лайсна имитираща метал. Не подвеждайте хората . Аз ползвам такъв .

Smile
Цитирай
#82

днес ровичках в меню >опции на програмиста и попаднах на отметка -лимит на фонови процеси, след което забраних всички, в този момент потребяваната RAM памет падна от 63% на 50% та чак до 48%.смаян съм.когато минах на андроид 6,0 това беше първото което забелязах заеманата RAM скочи до към 70%. не знам как това ще се отрази на работата на телефона и батерията, надявам се да е към добро.
Цитирай
#83

Здравейте искам да изкажа огромни благодарности на SOKKOBAN за оказаното съдействие.Много точен и коректен.
Цитирай
#84

от 4 дни стоковото приложение за прогнозата за времето не обновява автоматично температурните градуси, изписва ми надпис ,,моля, включете достъп до местоположение,, , телефона го имам от 6 месеца и досега нямах такъв проблем.мисля ,че това стана след ъпдейт на HI CARE. сега се чудя какво да правя, ако включа достъпа ,дали батерията няма да започне рязко да пада??? някакви предложения...???

току що дойде OTA ъпдейт до C17B360 големината на файла е 1,45GB и в момента го свалям през wi-fi в къщи.ще пиша ,какво е новото и дали е към по- добро.
Цитирай
#85

Днес ми дойде ота ъпдеит до антроид 6.0.Размера е 1.09гб.Сега го свалям и ще постна впечатления по късно.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#86

От една седмица имам този телефон. Впечатленията са ми доста приятни като цяло. Има някои нещица които по ми допадаха в предишният ми телефон Meizu MX5 ( с който за съжаление се разделих злощастно), но има и доста които в този са по-добре направени. Не дочаках ъпдейта по OTA и ръчно инсталирах ъпдейта до андроид 6. Определено след ъпдейта оперционната система и браузването станаха по-приятни и работят много гладко. Имах малко по-големи очаквания от съпорта на батерията, може би подведен от някои коментари в тази тема как изкарвала няколко дни. Все пак при умерено ползване и постоянно включен  мобилен интернет или WiFi, спокойно си изкарва целият ден. Най-голямото ми разочарование е , че Fifa 16 не върви добре и има много лаг. Явно са я направили твърде тежка и за много малък кръг устройства, което е жалко. FIFA 15 беше доста лека и вървеше без проблем дори на телефон с 1гб РАМ. Дано опитат да я оправят!
Цитирай
#87

Може ли да се пуска интернет от двете сим карти

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#88

Мисля че може.Влез в Настройки ->Безжични и Мрежи->Още->Увеличаване скоростта на мрежата.Пробвай опциите там.

Nokia X2
Honor 7 - Grey 64GB
Huawei M2 10.1" 64GB
Цитирай
#89

Самоче има малък проблем не съм го купил все още и преди покупка искам да знам дали става

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#90

И от двете карти можеш да ползваш интернет.В настройките на сим може да ги сменяш.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#91

(2016-05-29, 19:02:14)brmkiller написа:  Може ли да се пуска интернет от двете сим карти

Здравей,
Може да имаш интернет и на двете карти. Виж как става от следния цитат от 4pda.ru:
"На любой из SIM можно активировать режим работы 3G/4G, но другая автоматом переключается в режим 2G. Т.е. выходит, что 2G+2G, 2G/3G+2G, 2G/3G/4G+2G, 4G+2G (если режим 3G /4G активирован на первую SIM) и 2G+2G, 2G+2G/3G, 2G+2G/3G/4G, 2G+4G (Если режим 3G/4G активирован на SIM2)"

Поздрави.

Move your mind
Цитирай
#92

Вече и аз съм собственик на honor 7 но след ъпдейт ми изчезна NFC с версия PLK-L01 съм

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#93

А сигурен ли си, че си имал NFC изобщо. Като гледам версията на апарата ти, няма как да си имал и преди ъпдейта. NFC има само във версия PLK-AL10, 64GB, китайска.

Move your mind
Цитирай
#94

Не съм го ползвал но в настройките имаше сега го няма не че ми трябва

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#95

Някой има ли златната версия на телефона?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#96

И аз съм вече с телефончето,добри впечетления за тези пари. Някой известия не се отразяват от лед индикатора,идеи? Някой приложения не ми дава да ги отворя,натискам ги но ги затваря сам. Май нее чак толкова стока телефона.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#97

Дали ще може да се отрежи картата памет за да може да се използват двете сим карти плюс картата памет?

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#98

Може колега,но не се отлепя чипа на сим картата а не се реже картата памет.
Ето ти тема в 4pda-то
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry46881135
Аз съм го направил мода и сега съм с две сим карти и 64гб карта памет.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#99

Здравейте,има ли вече официално ъпдейт до Android 6 и оправен ли е проблема с нотификациите за някой приложения.Мерси предварително.
Цитирай

(2016-07-23, 14:04:33)niki34 написа:  Здравейте,има ли вече официално ъпдейт до Android 6 и оправен ли е проблема с нотификациите за някой приложения.Мерси предварително.

Ъпдейт до Android 6 има отдавна. Аз не изчаках ОТА ъпдейта и си го дръпнах от официалният сайт. Инсталира се и работи без проблем. Аз лично проблем с нотификациите нямам. Вижте си настрйките в battery manager. Устройството "убива" повечето приложения като е заключен телефонът с цел пестене на батерия. Тези които държите да работят винаги се посочват в един списък. Най-верочно това е проблемът е не версията на Андроида.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)