Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 7 - разопаковане и ревю

Здравейте. Бих искал да попитам струва ли си ъпдейта на Honor-а до андроид 6? В момента съм с 5.0.2, доволен съм, но се замислям дали да не го ъпна до 6.
Как е като работа, стабилност? Батерията как се държи?
Цитирай
Аксесоари

Ъпдейтвай смело . , няма да съжаляваш ! Има доста подобрения ,коитоще забележиш . Моят въпрос е , някой успял ли е да руутне телефона ( с андроид 6 съм) ? Нека опише подробно метода , драйверите и програмите , както и начина. Аз опитах по начина , който са описали Братушките , но когато дам в адб командата за инсталиране на TWRP , удрям на камък и ми дава ерор. Благодаря за съдействието предварително и , весели празници !

| Phone : Mi 10 note lite  |  
  smart watch HONOR GS pro
Цитирай

в XDA четох, че хонор с версия b382 не може да се руутне,възможността е била премахната.
Цитирай

Аз съм с b380 ,ако това има значение . Идеята е , че са спрели сайта , от който се взима кода за отключване на буутлоъдъра . На стария ми Huawei- p6 , руута ставаше с програма . Таблета ми също е HUAWEI . Там също стана с програма....

| Phone : Mi 10 note lite  |  
  smart watch HONOR GS pro
Цитирай

Някой би ли споделил коя е последната версия на андроид 6 за Хонора? В момента съм с PLK-L01C432B190. До какъв билд мога да ъпна от B190? Искам да ми сложа ъпдейта ръчно та затова питам, за да знам кой билд да дръпна от нета. И предполагам трябва да е за БГ регион?
Цитирай

Няма БГ регион, има регион Европа, какъвто е и твоят - С432.
Опитай с това приложение да откриеш последния актуален софтуер.
https://play.google.com/store/apps/detai...warefinder

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Question 

здравейте! моля, за съвет...или идея какво да правя.значи, след като ми се ъпдейтна HICARE , вече ми иска идентификатор за HUAWEI, изписва ми някакъв баркод да сканирам.имам два въпроса- за къв чеп ми иска идентификатор,след като вече имам такъв(това как става georgyan подробно е описал в отделна тема)и какво се случва със настоящия ,и как точно да го сканирам скапания баркод,защото пробвах с QR СКЕНЕР ,правя екранна снимка,сканирам и като ме пита къде да изпратя кода ,не открива получател .
Цитирай

изхитриха се и хуавей нещо вече...
И мен ми се ъпдейтна за здравето апп-а и вече ми иска да се регна с телефон от китай и това е - хонор 6 ми е китайски.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Опитвам се , да инсталирам ultimate call screen . Имам го кракнато . Идеята на програмата е , да замести оригиналния диалер , като ( по желание ) , вместо снимка на повикващия , може да се сложи клип ( музикален , или нещо снимано от камерата на телефона ) . Някой има ли идея , къде трябва да дам разрешение , за да се активира първо тази програма , когато звънне телефона ? Телефона е руутнат и с други телефони и марки , не съм имал проблем. Това , нещо от рома ли е , или някакви пермишъни ?

| Phone : Mi 10 note lite  |  
  smart watch HONOR GS pro
Цитирай

Здравейте!
С Хонор 7 лайт съм,но имам едно питане.Някой има ли идея как може да спре вибрирането,когато се приеме обаждане или се затвори разговор?Вибрациите на телефона не са включени.
Цитирай

(2017-01-08, 17:21:10)flyway написа:  Здравейте!
С Хонор 7 лайт съм,но имам едно питане.Някой има ли идея как може да спре вибрирането,когато се приеме обаждане или се затвори разговор?Вибрациите на телефона не са включени.

Не може...ама се свиква...
Цитирай

То това не е чак толкова проблемно.Мерси!
Цитирай

защо искаш да спреш вибрацията при вдигане???? това е стахотна идея и екстра, смисъла на която е  да се намали облъчването в областта на главата при набиране на номер и търсене на клетка в някоя базова станция.имай предвид ,че HONOR 7 е с две антени и облъчването е  по-голямо.когато набираш номер няма нужда да държиш телефона до ухото .
Цитирай

Разбрах!Благодаря!
Цитирай

Неофициален CM13 за нашите Huawei Honor 7...
http://i.imgur.com/BxNJy4o.jpg

Повече информация Тук
Цитирай

днес сутринта дойде ОТА ъпдейт до В386. С китайската версия съм PLK-UL00. промените са т.н. филтър за синята светлина на дисплея,против умора на очите,за което вече има икона от бързото меню.подобрена WLAN връзка, нещо което много ме интересува, но първо ще си поиграя да разуча промените. подобрено сдвояване с други устройства и нова вирус датабаза.
Цитирай

И при мен дойде B386.С PLK-AL10 съм.

Nokia X2
Honor 7 - Grey 64GB
Huawei M2 10.1" 64GB
Цитирай

Така като гледам, обаче, май ще си останем само с няколкото патч ъпдейта на андроид 6, защото от "х*явей" са обещали 2 години поддръжка на моделите им. За халва изобщо да не си правим излишни илюзии, понеже видеото на апарата не е съвместимо с андроид 7...
Цитирай

(2017-02-18, 00:12:36)farscape написа:  И при мен дойде B386.С PLK-AL10 съм.

За бройките със софтуер за Китайския пазар, ъпдейтите винаги идват по-рано. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

ХАЛВА не чакайте! процесора не поддържа новото API VULKAN, просто е стара технология...
Цитирай

Здравейте,какво стана няма ли да има някакво обновление за нашите телефони,p8 lite минаха сумата ъпдейти нашия последния е B380 от септември месец.
Цитирай

Здравейте. Най-накрая реших да ъпна до андроид 6. Свалих си приложението Firmware Finder, намери ми модела автоматично и ми изкара наличните фирмуери. Питането ми е кой точно да си изтегля, може би най-новия? В момента съм с PLK-L01C432B190, full firmware ли да сваля или OTA? Някои фирмуери светят в сиво (като се цъкне на някой фирм има една точка горе вляво), на някои свети в зелено - може би такъв трябва да сваля. Иначе ми дава, че има налични за моя телефон и B380, и B390. Ясно е, че B390 е по-новия, но дали е по-добър? За B390 има full и след него и OTA. Full-а може би е целия ром, а ОТА си е само малък ъпдейт с подобрения - така мисля аз.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)