Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за DooGee DG700
#1

Здравейте, интересува ме някой тук има ли впечатления за DooGee DG700? Препоръча ми го мой познат. Конкретно ме интересува камерата как е, звукът при разговор и всякакви такива дреболии, за които няма как да разбера от характеристиките на производителя. Имала съм нискобюджетен HTC и Samsung Galaxy SIII. При първия беше много неприятно светването на екрана по време на разговор, прекъсване на връзката също по време на разговор без причина и др. От Самсунга бях много доволна, но го счупих и за това сега се оглеждам за нещо по- здраво Smile
Благодаря предварително за отзивите!
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей! Аз имам този телефон от 15.01.( една от първите бройки). Имам забележки, но не съм имал ядове и като цяло съм доволен от машинката.
 Моят е с Киткат и има проблем с коректното отразяване на % батерия. Ако го използваш активно е ок, но при слабо натоварване % позамръзват и се изключва на 40-50%. Ако го поръчваш сега, а не е някакъв стар внос ще бъде с Лолипоп и там такъв проблем няма.
 Реално батерията е 3000мач, а не 4000, но спокойно кара 2 дни средно натоварване. Фейса я мори много, но телефона не виновен за това. 5-6 часа екран ги прави твърдо за този период. Братушките твърдят, че изкарвал 9 часа видео, аз такива маратони не съм правил.
 Датчикът за приближение работи коректно и стабилно гаси екрана по време на разговор. Имай предвид, че ако има коса между него и ухото, то тя може да го заблуждава. Моята е по-дългичка и понякога ми се случва, като не внимавам.
 Звукът при разговор... На 2G е леко тихичък и по-смотан като качество, но това е от по-скоро от мрежата. На 3G, Viber е прекрасен, но много зависи от телефона на събеседника и неговия оператор. Връзка ми е прекъсвала само когато мрежата на мтел се  беше претоварила, после я оптимизираха и няма ядове.
 Камерата... Реално е 5мп, сензора е на омнивижън, твърдят, че е същия от старите айфони. Стоковата снима малко замазано. Аз си инсталирах Snap camera и пипнах малко контраста и шарпнеса, сега снимките ме задоволяват.

 Телефона лежи добре в ръката, малко е тежичък( 225гр с картите вътре), но на мен това ми харесва. Относно удароустйчивоста не мога да кажа нищо. Падал е 3-4 пъти, но от под метър и в домашни условия. За да може да се разчита на водоустойчивост винаги внимателно трябва да се поставя гуменото капаче над батерията и в началото профилактично да се провери дали всички винтчета са добре затегнати.
 За останалото има клипчета в тубата. Все пак, ако имаш още въпроси- питай. Wink Storstark
Цитирай
#3

Много благодаря за изчерпателната информация! От поста ти става ясно, че характеристиките на телефона не са съвсем коректни, което малко променя нещата. Ще обмисля още малко, ще сондирам и мнения за други телефони и ще реша. Още веднъж благодаря много! Smile
Цитирай
#4

Да, китайчетата обичат да послъгват за камерите и батериите, но в случая са на едно доста приемливо ниво. Определено Sony M2 Aqua на приятелката ми е по-смотан като поведение телефон и прави една идея по-добри снимки, а е истински 8мп.
 Ако прежалиш водоустойчивостта и добавиш още 10-50USD, има много предложения от братския китайски народ с реални характеристики, но малко имат батерия над 3000мач. DOOGEE имат такива- HT5 и HT6. Поразгледай китайските магазини, и тук има не лоши модели Леново с голяма батерия и приемлива цена. Stolt
Цитирай
#5

Doogee DG700 Titans 2 е бюджетен смартфон, с дизайн, наподобяващ външния вид на луксозните комуникатори на Vertu. Характерни черти на този смартфон са акумулаторната батерия с голям капацитет - 4000 mAh и корпусът със защита от влага и прах. Останалите технически параметри съвсем не са лоши особено като се съобразим с цената на този смартфон, която е в размер на $130. Устройството се продава само чрез предварително предплащане.
Цитирай
#6

Благодаря отново за споделените мнения!
Цитирай
#7

Здравейте,
Имам телефона от вчера. Колегата от първият отговор е абсолютно прав и надявам се изчерпателен. Ревюта в нета много, аз не съм се впечатлявал от варенето в тенджери, газене с кола и пр, не затова го купих. Аз го пръчах от международен сайт и пристигна за 14 дни. Звукът на телефона (микрофон, слушалки, говорител) се регулират от инженерното меню без проблем. Аз обичам да ми е високо в слушалката и странното е, че не съм вдигал нивата, добре си ми е така, вдигнах си нивото на звънене. Батеритя е точно със замерване (инфо от братушките) 3220 mAh, но това са подробности. Установено е , че камерата е около 5-ца. Не съм слушал музика още, OTG кабела не съм го пробвал и т.н. Леко се смутих като хванах за първи път, че идвам от Prestigio 3540, но всичко си работи, но както казах ползвам го от 24 часа и не съм го натоварвал. В почивните дни ще го "пусна" на дечурлигата, това ще е теста Smile. Иначе синът каза, че на AnTuTu е хванал към 20 000. Ако има въпроси-ще се радвам да отговоря.

Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100 16Gb, Prestigio MultiPhone 3540 DUO
Цитирай
#8

Добър вечер. Баща ми има този телефон от 2 месеца, та ме накара да поразгледам за батерията и фенерът. За батерията прочетох по-горе че си държи по 2 дена. Въпросът ми е: някой има ли наблюдения за фенерчето. Той каза, че в началото е светело много силно, а сега свети по-слабо от запалка. Big Grin Пробвахме с различни приложения от маркета, но нямаше ефект. Дали може да му е изгоряло едното диодче и дали гаранцията ще го покрие ако е това проблемът? Дано съм се изразил правилно. Лека вечер.
Цитирай
#9

Здравей. Диодът явно е претоварен по ток, защото на фенерче свети приблизително 2 пъти по- силно от другите телефони, които са ми минали през ръцете. Руснаците също се оплакват от деградацията му. Сменете го в някой сервиз и не го ползвайте като фенерче, освен за кратко( да речем около половин минута). Така няма да прегрее пак. Ако е купуван от тук пробвайте по гаранция, все пак вие не сте виновни, че бай китаец го е напържил здраво.

Междувременно на моя му сложих последния РОМ R25 и звукът му вече е без каквито и да било забележки ( аз и преди бях доволен, но се оказа, че можело и по- добре). Стана и чувствително по-силен и дори и в шумна среда се чува доста добре. Хаби малко по-бързо батерията, но това се усеща само в ненатоварен режим, когато изкарва по 4-5 дена. Петте часа минимум екран си ги прави и сега.
Основен плюс на R25 е, че цялата вътрешна памет( свободни около 5.5GB) е един дял и вече няма недостиг на място за приложенията.
Цитирай
#10

Благодаря много.
Цитирай
#11

Искам да ви попитам имам от няколко месеца този телефон но нещо имам проблем с мобилните данни имам 1000мб интернет но когато си вклуча мобилните данни пак нямам интернет някакви идеи с версия 5,0 съм.
Цитирай
#12

Настройките на мобилния интернет трябва да се вкарат ръчно.
Цитирай
#13

айде и аз да кажа,имам 2 такива като 1-я го имам около година и съществени проблеми не съм имал.андроида беше 4.4 и не отразяваше реално батерията но след преинсталация с 5.0 няма проблем.батерията винаги ми е държала около 5дена.ползвам нета по 30мин на ден.2-я го взех преди 5 мес. с най новата версия на 5.0 и работи перфектно като изключим приложението на еконт.при тази версия на ром-а няма ограничение в паметта.аз съм авто монтьор и при мен телефоните се скапват бързо от маслата и многото падане.този модел обаче все още се държи,като изключим многото драскотини по корпуса.мисля че за парите си е повече от перфектен.
Цитирай
#14

Здравейте, От днес имам такъв телефон. Аз чувам добре, но мен ме чуват приглушено. Има ли как да вдигна силата на звука,  за да ме чуват по добре?
Цитирай
#15
Video 


Това трябва да ти помогне! Успех!

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай
#16

Не мога да намеря това приложение
Цитирай
#17

Аз използвам това https://play.google.com/store/apps/detai...tkShortcut . Върши работа.
Има и други, разбира се...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)