Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заслужава ли си Mi-3 ?
#1

Здравейте,искам да попитам дали си заслужава в края на 2015-та да се вземе този модел на Xiaomi?Интересува ме как процедира компанията от към ъпдейти на устройството,има ли по-нов от KitKat за него,и изобщо как стоят нещата.На хартия виждам,че е убиец.За парите си според мен е много добро попадение.Ако го купувам какво да гледам като дефекти/проблеми-в смисъл какво да тествам и да се оглеждам по него(най-вероятно от olx ще е).Като цяло това са основните неща,които ме интересуват.Също така до колко пари е нормално да дам за втора ръка такъв телефон?Благодаря.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефона е страхотен, а ъпдейтите на Xiaomi от няколко години са всеки петък, предполагам и следващите няколко години ще са така.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#3

Lollipop поне ще получи ли телефона?Ако не го е получил вече де.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#4

Здравей,

Изпозлвам Xiaomi от първият им телефон който пуснаха (от вторият по-скоро MI-2S)
Mi-3 за мен си остава най-добрият модел. Имах и Mi-4, но не ми хареса и го продадох и пак си взех MI-3. Mi Note Pro вече още повече ми харесва, но там е друг ценови диапзаон.
За ъпдейт има и Lollipop, но зависи кой ROM използваш. Ако си със stable ROM - имаш ъпдейт веднъж на 1 или 2 месеца , а ако си с Developer или multilanguage- всяка седмица ъпдейт. Стоковият Lollipop съвсем скоро ще го има за този модел. Аз лично не съм със стоков, а custom базиран на стоков - sMUI.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#5

Много благодаря за отговора колега!Тези неща ме интересуваха.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)