Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu metal е достъпен дроид с метално тяло
#1

Днес попаднах на новото попълнение на Мейзу! Изглежда супер, метален и още по-евтин. За по-непретенциозните и с по-малък бюджет, мисля че е супер. :Smile

Ето линкове с инфо и   снимки:


Тук и Тук[url= http://www.gsmarena.com/meizu_metal-7674.php][/url]

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
Аксесоари
#2

Страхотен е, определено бих си го взела, но май докато го пуснат и се е изчерпал; може би по нататък, но със скенера за отпечатъци и този процесор за такава цена няма конкуренти.

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#3

Ще го пуснат на 2-ри ноември. Да видим крайната цена каква ще бъде, а също ме интересува дали ще има международна версия на Flyme за Meizu metal понеже пишат, че може и да е само за китайския пазар. ОС ще е на база YunOS, която е на Aliexpress доколкото знам. Ще има вградена пръстова идентификация за интернет разплащания. Иначе изглежда страхотен. Чакаме с нетърпение!

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#4

Вчера пипнах един Метал за няколко минутки - отвън е много готин. Лошото е че нямах време да го разцъкам. А, и няма БГ.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#5

Играх си още малко с въпросния телефон - работи супер, без лаг, и въпреки че е Юн ОС, всичко изглежда като при Флайми. Визия, усещане в ръката, дисплей - перфектни,  камерата също е на високо ниво. Единствено няма никаква опция за рут из менютата. Това ме подразни особено много и за сега ме въздържа да си го поръчамно ако за някого рурутае е от значение - , телефона е супер.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#6

@kyosev
Ако може да споделите от къде може да се купи телефона, от чужбина. Не съм пазарувал от чужбина, нямам опит, но и в европейски сайт xiamoforsale не го прегледа...
Намирам го само в един български сайт и само в бяло, но цената леко надута сякаш...
http://brosbg.com/Meizu-M1-Metal-Dual-SIM-M57A-gsm-2213
Цитирай
#7

Например в aliexpress.com ;-)

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#8

Здравейте,
от няколко дни се надъхвам да си взема въпросният телефон, но ме притеснява, че ще има проблем с 3G или нещо друго.
Един приятел ми препоръча продавач в aliexpress, от който си е взел xiomi redmi note 2 http://www.aliexpress.com/item/Original-....10.L33D3c, но не знам дали няма да има проблеми дори и с него.
Тук е момента да помоля за повече информация от първо лице за въпросният телефон или за магазина Smile
Цитирай
#9

ch3ap5h07, съдейки по отзивите, би трябвало да нямаш проблем с него, иначе Top One е проверен търговец, може да си поръчаш от него, но да е с DHL.Smile

 
Цитирай
#10

Здравейте, искам да попитам дали този телефон (Meizu M1 Metal) ще му работи 4G в мрежата на Telenor?

SmartPhone: ZOPO 9520 (ZP998) + 64GB ADATA microSDHC Class 10
ROM: Komu K8 1.03 (Android 4.4.2/KitKat/Root Access)








Цитирай
#11

Ще му работи 4G но само с M57A модела , който е Global версията . http://willmyphonework.net/ в този сайт може да провериш.
Цитирай
#12

Телефона го имам от 4 дни , закупен от емаг -419 лв. Перфектен -3g  на мтел лети, но някой от приложенията от маркета не тръгват, например - Facebook -не, Facebook lite - да??. Messenger Facebook - въобще, инсталира се нормално и след стартиране от иконата ме връща на на началния екран с Facebook същата работа? Всички weather widgets спират да се ъпдейтват след известно време? ако някой има подобни проблеми да сподели решение. иначе на ан ту ту последна версия направи 54000 точки а epic citadel на ultra high quality 30 fps , geek bench - 1200/4500 single /multi core.
Цитирай
#13

Фейсбук и фб месинджър новите версий не тръгват. Може да сложиш по-стара и на двете приложения...

Sony Erricson - Live With Walkman 4.4.4 (Rooted) (Cyanogen Mod) (BL - unlocked), Meizu Metal (model: M57AU)
Цитирай
#14

Мерси получи се с по стара версия, но сега не мога да намеря как да включа автоматичната синхронизация на messenger акаунта, а ако го затворя спират да излизат съобщенията? Със стария самсунг нямах такива проблеми - някакво решение.
Цитирай
#15

Отначало имах проблем с чат хедс. После се оправи и взеха да се показват.. не знам за какво синхронизиране пишеш.. в самия ап си има опция за синхронизиране.

Sony Erricson - Live With Walkman 4.4.4 (Rooted) (Cyanogen Mod) (BL - unlocked), Meizu Metal (model: M57AU)
Цитирай
#16

Искам да попитам дали някой знае къде могат да сменя  Smile дисплейт meizu m1 metal качествено
Цитирай
#17

Здравейте, купих си телефона от Емаг, но няма българско меню или аз немога да го изкарам.На клавиатурата има бг, но менюто ми излиза на английски и китайски ?Някакво решение имали с бг менюто или ще си карам така.Благодаря.
Цитирай
#18

Честито!
Телефона е предназначен предимно за Китай и явно си попаднал на китайската версия , така че ще трябва да свикваш с английския.
Цитирай
#19

Модела е M57A или това няма значение.
Цитирай
#20

Модела е M57A ако има значение.
Цитирай
#21

някой може ли да ми препоръча качествен сервиз за мейзу
Цитирай
#22

http://most.bg/servizi
Цитирай
#23

сигурен ли си
Цитирай
#24

Те са оторизиран сервиз на Мейзу.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)