Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Умря без предупреждение
#1

Здравейте, става въпрос за машинка на 2 години, ползвана от щерката. Пази го много, нито е изпускан, нито нищо. Звънна сутринта да я събуди, ходи нещо да се мие и при връщането телефонът, който продължаваше да стои на зарядното беше умрял. Свалих батерията, мерих я, показва 3,8 волта.
Какви съвети и идеи можете да дадете по въпроса. В краен случай и името на читав сервиз в София. Благодаря

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
Аксесоари
#2

Надали е умрял. Пробва ли да влезеш в рековъри?

SM-G780G/DS
Цитирай
#3

Признавам, че не знам за какво говориш.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#4

От 0:34 секунда гледаш как се прави ресет... това ще изтрие всичко от телефона, но поне ще стартира.



Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

За съжаление нищо не се получава. Натискам едновременно хоум бутона, този за включване и за усилване на звука. Държа цяла минута, но нищо. Пробвах и с натискането на звука надолу, но пак никаква реакция.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#6

Пробвай с друга батерия.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Нямам подръка. Сега ще мина през един препоръчан от познат сервиз, където правели диагностиката безплатно и ще докладвам. Благодаря на всички и хубави почивни дни.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#8

Имах абсолютно същия проблем, с S4 mini на 1 година и 11 месеца. Беше все още гаранционен и ми смениха дънна платка.
В момента работи като нов, но след ремонт. Дано при теб да не е толкова сериозно. Успех! :-)

I AM THE ONE WHO KNOCKS...
Цитирай
#9

Дано, но се оказа точно платката. Обявяват ми някакви цени от 280 лева за смяна и няма да стане. Жалко, хубаво телефонче беше.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#10

Еее , съжалявам, жалко! Sad То за тия пари, дето ти искат за платката, ще си доплатиш малко и ще си купиш ново мини с4. А за още толкова и нещо по-ново.

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай
#11

Предлагат ми платка втора употреба за 60 лева като се кълнат, че била читава. Дали има смисъл да давам пари и за подмяната й в сервиз?

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#12

Колега това зависи от теб и възможностите ти.Според мен не си заслужава,аз бих си взел ново устройство и без това не съм фен на орязаните версии на флагмани,а и S4 mini си е остарял модел.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#13

Ако съм сигурен, че ще се получи безпроблемно, бих го направил. Защото щерката си е свикнала с него и на подмятанията да поиска нещо от дядо Коледа не реагира подобаващо. Сега ползва моя S2 и не че не е доволна, но като й подхвърлих идеята за евентуален ремонт, очите й светнаха.
Иначе, ако зависеше само от мен, бих взел нещо като А5, каквото има сестра й и е доволна.
..............

Допълнено: Днес намерих сервиз, където за 110 лева слагат нова с 1 година гаранция и май отивам на този вариант. Хубава 2016 на всички.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#14

Здравей , аз имам същият проблем. При мен успя да изкара 2 г. и половина без да е правил проблеми преди това. Можеш ли да ми кажеш в кой сервиз го остави за диагностика , да видим дали има смисъл  изобщо да се оправя .
Цитирай
#15

На лични, за да не се води реклама.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)