Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Споделяне на енергия.
#1
Question 

Имам дете на 10 месеца което непрекъснато си играе с телефона.  Не знам какво е натиснал и какво е направил но за няколко секунди видях на дисплея опции за за споделяне на енергия. В момента телефона се зарежда много бавно но не отчита че се зарежда също така батерията пада 2 пъти по-бързо.  Какво е направил и как да го изключа? Не намирам никъде такива опции в менютата.  Bu

ПОДПИС
Цитирай
Аксесоари
#2

Такава опция в стоковия ром не знам да има. Най-вероятно е от някое приложение, което си инсталирал. Потърси тази опция в настройките на приложенията.

D_coffee
Цитирай
#3

Ами не е от приложение. Някаква настройка е. Още предложения ???

ПОДПИС
Цитирай
#4

Дай снимка на това Споделяне на енергия.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Няма как . Видях го за секунди . Не знам как е извикано и какво е активирано. Докато му взема телефона всичко свърши . Сега забелязвам че и компютъра не ми разпознава телефона .

ПОДПИС
Цитирай
#6

Ресета би трябвало да помогне.

D_coffee
Цитирай
#7

И това направих току що. Няма ефект. Нещо стана и съм учуден зверски.

ПОДПИС
Цитирай
#8

Телефона беше ли рутнат, когато се появи това споделяне на енергия? Пробва ли с друго зарядно?

D_coffee
Цитирай
#9

Телефона не е рутнат и не е бил. Пробвах с 2-3 зарядни . няма ефект. Сега и компютъра не го разпознава.

ПОДПИС
Цитирай
#10

Възможно е USB порта да се е развалил.

D_coffee
Цитирай
#11

Влез в Опции за разработчици и включи USB поправки после от тази тема си инсталирай драйвърите на компютъра и тогава пробвай пак да го включиш да видим дали ще го разпознае >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#12

Не го разпознава . Програмата реагира като закача телефона но само изписва REMOVED

ПОДПИС
Цитирай
#13

Колега с такова кабелче телефона има опция да се закачи друг телефон към него и да се зарежда, т.е. става като пауър банк. Лично аз ползвам често тази опция. За да ти е излязло това съобщение и сега телефона да не се разпознава ... скапал се е USB порта. 5,83 долара излиза с доставката. Смяната е за под 10 минути. http://www.aliexpress.com/item/High-Qual...eb201560_9
 [Изображение: micro-b-usb-host-otg-cable-for-samsung-g...224940.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)