Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем при влизане в Flyme акаун
#1
Music 

  • Колеги купих си телефона 2ра употреба обаче предишния собственик не си е излязъл правилно от акаунта и сега аз немога да вляза , идеи как да го оправя с фабрични настроики и ресет не става ..


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Свържи се с продавача да си влезне в акаунта, друг начин няма.
Цитирай
#3

продавача е неизвестен няма как да се свържа с него, трябва ми друг начин
Цитирай
#4

И аз имам същия проблем.Направих си три нови регистрации,но няма влизане.Мисля.че може да се оправи  по някакъв начин,защото предишния собственик не си знае данните.
Цитирай
#5

Ако имаше начин някой да го е написал,но май няма друг начин. Именно за това е акаунта в случая. Аз след преинсталация имах същия проблем и благодарение на гугъл преводача успях да си активирам акаунта.
Цитирай
#6

(2016-03-05, 21:15:08)cosera написа:  И аз имам същия проблем.Направих си три нови регистрации,но няма влизане.Мисля.че може да се оправи  по някакъв начин,защото предишния собственик не си знае данните.

Не може да се оправи по никакъв начин!!! Има шанс,ако имате пълният комплект да го снимате и да го пратите на китайците продавачи или производители и те да ви ресетнат акаунта. Така правят руснаците,но не винаги сработва. Това е все едно да имате айфон със заключен айклоуд но не рестартиран . Тук можете да направите хард ресет без да имате паролата за флайм,но не можете да преинсталирате софтуер или да рутнете.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#7

Питането ми е точно заради рута.Ако върна заводски настройки рута ,ще изчезне ли или си остава.Ако изчезва няма как да го върна ,защото немога да влезна в flyme акаунта, а пък без рут няма да ме кефи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)