Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем на Lenovo K920 Vibe Z2 pro
#1

Здравейте на всички наскоро си закупих телефона и след като го ъпдейтнах,телефона започна да се изключва и много трудно се включва.Давах му ресет,но проблема си остава.Дори цикли много яко.Проблема е,че съм извън България за много време,та се интересувам как да си използвам гаранцията?
Цитирай
Аксесоари
#2

Кога го ъпдейтна? След последния ъпдет който е 63МБ телефона дава много проблеми, за това флашнах наново телефона с K920_S246_150520_ROW и не съм ъпдейтвал! От тогава телефонът работи без проблеми, както си беше от както съм го купил.

Копирам мнението на Ивайло


Цитат:Ето от Тук можеш да си го дръпнеш, трябва регистрация, разархивираш и папката sdfuse я копираш в телефона, вътре трябва да има само един файл .qsb

Изключваш телефона и задържаш бутона за намаляване на звука и изключване едновременно, като се появи менюто пускаш и избираш sd update
Като се инсталира долу в ляво ще се появи опция рестарт - това е.

С това действие изтриваш всичко от телефона! Ако имаш въпроси, питай.
Цитирай
#3

Ами аз вчера влашнах с през папката sdfuse, от паметта на телефона всичко си остана, то въобще, ако се триеше всичко, как папката sdfuse ще остане да се инсталира файла?
Цитирай
#4

Аз като флашнах всичко ми се изтри. Телефонът става така, че все едно се включва за първи път след покупка. Как точно си флашнал не знам.
Цитирай
#5

При такъв флаш се изтриват само някои неща, пълно изтриване има когато направиш ресет през телефона с оригинално рикавъри, ако влезеш в него и направиш ресет пак се запазва всичко в телефона.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#6

Иска ми се да го бяха направили така - изтрива всичко без sdfuse и прави чиста инсталация, обаче за жалост не е така. Колко ли е сложно да се направи по този начин не знам.
Цитирай
#7

Може след флаша да съм си направил ресет за всеки случай и за това да се бъркам.
Цитирай
#8

vlado0o

Инсталацията си е чиста, всъщност то и няма друга, при всяка инсталация се форматират дяловете така че...

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#9

Флашнах наново телефона с K920_S246_150520_ROW .
Първите два дена беше добре, после отново взе да изключва появява се син екран.В момента дори не момента дори не мога да го включа, понякога става друг път не става.
Интересуваме по какъв начин мога да си върна фабричната версия на андройда(тази с която съм го закупил) ?
Цитирай
#10

Необходимо ли е телефона да е рутнат за да се флашне
Цитирай
#11

Не е необходимо
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)