Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe P1m
#76

(2016-01-06, 17:26:37)iraikov написа:  Привет myzrael, това което аз използвам е:
избираш контакта ->Detail  и натискаш бутона с квадратчето долу вляво. Отваря се меню, едната от опциите е Set ringtone.

Благодаря много колега-наистина го има това,ама как са го навряли.Не е като на Самсунг и сони

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте.

От 10 дни използвам Lenovo vibe p1m и като цяло ми харесва. Това, което не разбирам е, защо когато заключа телефона, viber става офлайн и не получавам известия за съобщения или обаждания. Трябва да отключа телефона и да отворя viber, за да получа. Прави ми впечатление, обаче, че ако оставя viber в диспечъра със задачите, ми стои онлайн. Същото важи и за skype.  Проверила съм настройките и на самия телефон, и на самия viber и ги намирам за правилни, за това се допитвам до вас. Ако някой може да помогне, ще съм благодарна.   Smile
Цитирай
#78

Здравей! И при мен е така.Оставям ги в диспечера на задачите,но аз имам друго питане.По какъв начин мога да настроя подсветката на бутоните да изгасва когато изгасва дисплея,а не преди това?Има ли някакво приложение за това?Търсих,но не намерих.Ако някой знае моля да помага!
Цитирай
#79

(2016-01-09, 00:07:45)i.veselina написа:  Здравейте.

От 10 дни използвам Lenovo vibe p1m и като цяло ми харесва. Това, което не разбирам е, защо когато заключа телефона, viber става офлайн и не получавам известия за съобщения или обаждания. Трябва да отключа телефона и да отворя viber, за да получа. Прави ми впечатление, обаче, че ако оставя viber в диспечъра със задачите, ми стои онлайн. Същото важи и за skype.  Проверила съм настройките и на самия телефон, и на самия viber и ги намирам за правилни, за това се допитвам до вас. Ако някой може да помогне, ще съм благодарна.   Smile

Аз вече цял месец се боря с тези проблеми но засега няма решение. Писах в няколко дяла от форума но засега никой не може да помогне.  Sad
Цитирай
#80

Здравейте!Имам телефона от няколко дни!
Някой може ли да ми помогне със следното-имам инсталиран системно Google Play магазин.Инсталирах си чрез него Skype и Facebook.Някой може ли да ме упъти къде по дяволите да открия иконките на двете приложения?Уж ги има,а ги няма?!Ако ги отворя през Google Play отварят се,а иначе в самия телефон никъде не ги намирам!Дори когато набера от друг телефона по скайп-не отчита нищо!Моля помогнете ми!  Bu
Цитирай
#81

(2016-01-09, 19:20:43)evdi8088 написа:  Здравейте!Имам телефона от няколко дни!
Някой може ли да ми помогне със следното-имам инсталиран системно Google Play магазин.Инсталирах си чрез него Skype и Facebook.Някой може ли да ме упъти къде по дяволите да открия иконките на двете приложения?Уж ги има,а ги няма?!Ако ги отворя през Google Play отварят се,а иначе в самия телефон никъде не ги намирам!Дори когато набера от друг телефона по скайп-не отчита нищо!Моля помогнете ми!  Bu

Има икони в които има по няколко програми (facebook;skype и twitter са в една от тях) Smile
Цитирай
#82

А имали отделна иконка приложения,както на самсунг?Дето абсолютно всичко е сложено там,калкулатори,фейсбуци,и т.н.Така ми се струва че има само този началния екран дето са

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай
#83

Всичко можеш да си го направиш по твой вкус с подходящ лаунчер Smile аз лично ползвам Нова.
Цитирай
#84

Друг лаунчер, който може да пробваш е Google Now. При мен върши работа.

LENOVO VIBE P1M, IPHONE 4S, SAMSUNG S5 MINI, ACER B1
Българският сaйт за обяви - www.obiavi-bg.com
Цитирай
#85

(2016-01-09, 20:20:26)gero802 написа:  Има икони в които има по няколко програми (facebook;skype и twitter са в една от тях) Smile

Не фигурират в нито една от наличните папки на телефона.Facebook го намерих(като чукна и задържа в празното пространство на началния екран,отдолу излиза лентичка с приложения и там е и facebook-a),но Skype си остава мистериозно изчезнала програма.
Цитирай
#86

(2016-01-09, 08:23:26)gero802 написа:  Аз вече цял месец се боря с тези проблеми но засега няма решение. Писах в няколко дяла от форума но засега никой не може да помогне.  Sad

Защо никой не дава отговор за тези проблеми ???? При вас няма ли проблем с viber и skype ? Кажете поне да знаем дали е при всички P1m или сме единици с този проблем  Undecided
Цитирай
#87

Никакви проблеми с Вайбър и Скайп на този модел телефон.Когато се инсталира приложение то те пита дали да разположи шорткът на дисплея. Избираш да си сложиш иконката разбира се  Sleepy

[i]Lenovo Vibe P1m/ Hardware vertion:H401-/P1ma40_S027_151127_16G_ROW/[i]/Rooted/[/i]/Stable/
Lenovo Vibe P1/3GB/16GB/NFC/Rooted/с китайска баклава:VIBEUI_V2.8_1535_5.394.1_ST_P1c58 /Stable/ [/i]


Цитирай
#88

(2016-01-11, 13:55:38)kengoR00t написа:  Никакви проблеми с Вайбър и Скайп на този модел телефон.Когато се инсталира приложение то те пита дали да разположи шорткът на дисплея. Избираш да си сложиш иконката разбира се  Sleepy

То иконите си ги има ама затвориш ли viber и получаваш съобщенията чак след като го отвориш отново Sad ако ще и след три дни
Цитирай
#89

Ами задай му опция"автостарт", ако има в Настройки такава.

 
Цитирай
#90

(2016-01-11, 15:49:03)NoMaD написа:  Ами задай му опция"автостарт", ако има в Настройки такава.

Всичко е на автостарт, фейса и месенджера получават съобщенията вайбъра не (единствено ако не го затварям)
Цитирай
#91

Пробвай с по-стара версия тогава.

 
Цитирай
#92

Изпробвано и не става. Също и фабрични настройки връщах и нищо
Цитирай
#93

Здравейте, и аз имам същия проблем с viber като описания по-горе. Kогато заключа телефона, viber става офлайн и не получавам известия за съобщения или обаждания, когато е в диспечера със задачите получавам съобщения. Същото се случва и при скайп, с whatsapp и фейсбук нямам такива проблеми. Надявам се някой да е успял да разбере какъв е проблема, прерових всички настройки, но не успях да го оправя.
Цитирай
#94

(2015-12-16, 15:54:21)bguser написа:  Здравей aanton987,
На този модел в Recovery се влиза като се задържи бутона за НАМАЛЯВАНЕ на звука и едновременно с това бутона за палене/гасене. След като зареди менюто, което е на английски с бутона НАГОРЕ от бутоните за звука избираш къде да идеш и потвърждаването става с бутона НАДОЛУ. Този модел има фабрично вирус, който прави снимки и ги качва някъде в облак. Това яде батерията, защото на практика не дава на телефона да изпадне в дълбок сън, а някъде споменаваха че генерира около 1500 Мб данни. Процесът за който трябва да провериш дали е стартиран е com.google.camera.fun. От Lenovo твърдят, че заразата е станала някъде по пътя от техните китайски работилници до магазините в които се продава и те самите нямат нищо общо Wink. В България мисля че телефоните на Виваком са заразени, защото този процес го видях стартиран на телефонче от витрината им. За момента оправията е да сложиш същия този файл за който си дал линк. Телефона като цяло е бъкан с проблеми които са направо вбесяващи дори и да отстраниш вируса, така че жалко за инвестицията която си направил... Този модел след като се позакърпи малко батерията трябва да ти пада по 1% за цялата нощ (23:00 - 07:00) или спокойно да издържа 10 часа екран + 4G + 3-4 часа разговор и 2-3 часа скайп...

Имам телефона от около месец и действитено намирам този вирус в com.google.camera.fun. За 10 дни ми източни мобилните данни(3000МВ). Батерията пада безпричинно. Върнах към фабрични настройки и при първата връзка с интернет вируса пак се активира, въпреки, че имаше антивирусна. Не дава на ESET- а да го премахне, защото пише, че е com.google.camera.fun е системно приложение и не може да се деинсталира. Деактивирах и приложението, но уви, проблемите продължават.
Може ли да ме посъветвате как да постъпя. Във Виваком едва ли ще искат да вземат отношение, понеже проблема софтуерен. Аз също не можах да изтегля и инсталирам новата версия на андроида, въпреки, че веднага ми дойде съобщение, че е налична. Ако следвам инструкциите, които сте споделили дали с новата версия вируса ще се махне? Като цяло не съм особено веща в тази техника и всеки съвет ще ми е от помощ.
Цитирай
#95

Здравейте,

От вчера не спира да свети индикатора за пропуснати обаждания,нотификации и т.н.
Нямам непроверена поща,съобщение за ъпдейти, разговор или съобщение,но не спира да мига.
Рестартирах го,изключвах го,но продължава.
Някакви идеи и имал ли е някой подобен проблем?
Предварително благодаря! Smile
Цитирай
#96

(2016-01-16, 08:56:11)mihalica написа:  Здравейте,

От вчера не спира да свети индикатора за пропуснати обаждания,нотификации и т.н.
Нямам непроверена поща,съобщение за ъпдейти, разговор или съобщение,но не спира да мига.
Рестартирах го,изключвах го,но продължава.
Някакви идеи и имал ли е някой подобен проблем?
Предварително благодаря! Smile

И аз имах този проблем, след рестарт пак не се оправи. Върнах му заводските надтройки и спря да свети.
Цитирай
#97

(2016-01-16, 13:30:12)Ivanova написа:  И аз имах този проблем, след рестарт пак не се оправи. Върнах му заводските надтройки и спря да свети.

Благодаря много!!!
След леки изнервящи моменти на зацикляне след рестарта от връщане на заводските,проблема с нежеланата новопридобита функция"Телефон-фар" е решен. Tummenupp Storstark
Цитирай
#98

Здравейте. Как да поставя мелодия на определен контакт да звъни с нея. Търсих но никъде не намирам . .Благодаря предварително.
Цитирай
#99

Натискаш върху контакта,после квадрата долу в ляво и ти излиза меню за контакта какво искаш да направиш.Квадрата ако се чудиш е сензорния на телефона не на клавиатурата Big Grin
Цитирай

(2016-01-19, 10:05:07)musabesni написа:  Натискаш върху контакта,после квадрата долу в ляво и ти излиза меню за контакта какво искаш да направиш.Квадрата ако се чудиш е сензорния на телефона не на клавиатурата Big Grin

Сърдечно благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)