Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe P1m

(2017-03-16, 19:50:59)nautica написа:  С версия 040 съм и P1M NoLED като че ли не сработва, телефона е постоянно буден, същото беше с 036.
Някакви идеи???

Hard-resset направи ли,ако да преинсталирай я наново. Отначало и аз имах малко проблеми,като я ъпдейтнах през wi-fi, но преинсталирах от Тук и всичко работи перфектно.
Cecobg,ами гугъл плей магазин най-хубаво го остави да си функционира. Ако искаш можеш да изключиш актуализациите от настройки на приложението,да изключиш всякакво известяване,единственното което е хубаво да оставиш е отметката да добавя икона на началния екран. След това пробвай пак,но най-добре да си седи. Друго не мога да се сетя за в момента. Wink Cool
Цитирай
Аксесоари

Някой коментирал ли е удароустйчивоста...да кажа няколко думи колко е здрав тела.Днеска направи сблъсък с майката земя със сила и то,та се изкриви,като дъга...изключих го и го отворих малко се поизкривила батерията гледам,та направих противоравно и го изправих :Д.Вече е почти прав и всичко работи безотказно!

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някой да е попадал на едносимовия вариант ? Взех на баща ми такъв. Обаче се ъпдейтва до S010 и дотам. Явно са с различни ромове. Чудя се да го мъча ли насила да му качвам 040 от сд карта ?
Цитирай

Здравейте колеги,  взех телефона за бащата на  жена ми Lenovo Vibe P1m той е към боб и обхвата му постоянно е на 1 чертичка ходи от 2-3G , при разговори на отсрещният апарат говорът сече, слагам  на мтел, теленор сим и няма проблеми обхвата е стабилен. Слагам друга карта на боб с друг номер проблема го има, отидахме в мтел дигат ръце...Някакви предложения да имате, телфона е от емаг?
Цитирай

Махай картата на Боб,това е проблема явно...

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай

@musabesni то там е работата, че е на някакъв план 3лв.-200мин към всички ... та се чудех нещо модем ако може да се флашне, ще се поразровя. Мерси!
Цитирай

Отдавна не бях влизал. Има ли някакво развитие относно:
1. Лед нотификации от други приложения, освен фабричния мейл клиент, пропуснати обаждания и смс?
2. Подсветка(по-дълга) на 3те хоум бутона отдолу?
Цитирай

Здравейте, понеже става дума за телефон който не е пред очите ми (Vibe P1 PRO) а познат който е доста вързан с техниката (ака индианец) въобще ми препредава не съм сигурен дали ще опиша правилно проблема на който се търси решение. Преди дни си бил ъпдейтнал телефона (какво точно е ъпдейтнал не знам). Като резултат в момента след като рестартираш телефона той твърди че има нова версия Андроид телефона си работи получава обаждания
и се движи по менютата, това обаче приключва до момента в който заключи телефона. Ако вземел телефона след 10 мин.
и се опитвал да влезе в каквото и да било меню не можел, екрана си стоял "черен" :-) но пък ако му звънят си вдигал и си говорел без проблеми.
И така за влезне и да си ръчка по приложенията и менютата можело само с рестарт!

Не знам до колко са му достоверни обясненията но ми е възложено да опитам да му помогна та търся мнения.

Ресетнах му телефона защото беше готов и на такова решение и всичко му е наред сега :-). Остава да си инсталира нещата наново!
Цитирай

Колеги имам един странен въпрос относно на майка телефона. Значи ако звъни на 1 определен номер или приеме обаждане от същия номер после това обаждане го няма в регистъра на обажданията.Стоят си всички други с които е говорила-само този контакт липсва от там. Днес това се случи за 2-ри път с този номер преди 2 седмици може би пак така беше с въпросния номер. Защо така се получава?

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай

Не знам причината, но при мен имаше подобен проблем с някой номера. Просто изтрий този контакт и го въведи наново и ще се оправи.
Цитирай

Здравейте. Може ли някой да пусне линк за онова приложение за заспиването, че съм затрил apk-то а преинсталирах. Благодаря Smile

Lenovo VIBE P1m DUAL
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)