Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Относно Marshmallow 6.0
#26

Ами ново е,да,но аз разбирам популярност по броя продадени бройки
Ами слагаш CyanogenMod и си свиркаш Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

CM ако има кой да ти портне, да го изчисти от бъгове и да го поддържа. С моя модел също се мъчат, ама като няма кой да направи нужния кернел...

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#28

Обнадеждаващо! Може би. Днес са махнати всички телефони с ъпдейт до 6-та https://support.lenovo.com/gb/en/documen...1396#phone . Дано да е за добро.
Цитирай
#29

Хм,най новия представител на VIBE серията го няма?Също така и на P серията?
Цитирай
#30

А дано,а дано!!

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#31

Какво ново се очаква с този ъпдейт?! Телефонът сега работи без забележки, какво може да се иска повече?
Цитирай
#32

За мене лично,опцията App Permissions е много полезна-т.е ограничаване на правата на дадено приложение.Удобно е да знаеш какво гледа и използва дадено приложение.Това е основното,което очаквам от ъпдейта,който се надявам да бъде реално осъществен.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#33

Ако само за това чакаш,можеш още сега да го сложиш
Говори се ,че ще внедрят готово такова във android 6 ,както и повечето им инструменти във сегашния LoliPop
Например във LoliPop 5.1.1 ползват във Smart Manager инструмента за почистване от ненужни файлове на Clean Master
Цитирай
#34

Колега, в менюто на настройките,"Управление на разрешенията", не е ли точно това?  Аз реално искам да се  докосна до Doze Mode.
Цитирай
#35

Може да се каже ,но не е с пълния си капацитет,т.е. много е орязан !
Цитирай
#36

Колеги някой да знае инфо за 2.5 лаунчера дали ще ни огрее и нас
Цитирай
#37

Не знам какво става тука, за P70 са пуснали 5.1 за нашия регион,но нито дума обаче за Z2 Pro
Цитирай
#38

(2015-11-11, 17:59:06)lost in написа:  Не знам какво става тука, за P70 са пуснали 5.1 за нашия регион,но нито дума обаче за Z2 Pro

Колега относно p70 незнам дали си поглеждал но пише на самия upg преди да цъкнеш да се тегли че премахва доста от функцийте ако е така по добре да не идва
Цитирай
#39

От тази сутрин нов ъпдейт

п. с. Разлика не намирам засега.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#40

Сега чакам Иво да го качи и като файл,че през ОТА не мога да го инсталирам,заради руута,който сложих и махнах преди време и всичко ще е на 6 Smile

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#41

Не слагам никакви ъпдейти вече. С S246 телефонът работи идеално. Ако случайно дойде андро 6 официално и няма никакви проблеми с него ще ъпдейтна, иначе не.
Цитирай
#42

Тъкмо щях да те питам,дали си успял да инсталираш ъпдейте през ОТА, помня че и ти махна руута преди време и префлашна S246. Мисля и аз да мина на S246 ,че да мога да ъпдейтвам нормално през ОТА

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#43

Минах ъпдейта преди час и нещо. Нищо ново не виждам. Май обхвата ми е по-добър на 3G мрежа, но едва ли. Обаче ме успокоява мисълта, че все още не са го забравили тоя телефон. Иначе не биха пускали нищо ново за него. Но пък е спрян от производство и дали ще потъне в мрака, не знам. Да видим и за Android 6 какво ще се случи.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай
#44

Нищо ново не виждам, някой има ли впечатления какво е подобрено?

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай
#45

Според мен може да ви оправя проблема със Stagefright.
Цитирай
#46

Като че ли камерата фокусира по-човешки.
Цитирай
#47

Колеги, колко продължавс новия ъдейт, защото на мен вече 4 часа ми стой нс екран Lenovo и нищо?!
Цитирай
#48

3-4 минути с два рестарта заедно с довнлоада през 3Г.
Цитирай
#49

Телефона нещо ми се скапа....давам му factory reset  и после като го включа ме вкарва в сервизното меню направо и не може да зареди androida.

пс. На board test ми дава SD -fail
Цитирай
#50

(2015-11-22, 14:10:02)dubspace написа:  Според мен може да ви оправя проблема със Stagefright.

Направо си е баш това. Проверих с програма на Есет Антивирус,сега показва че е защитен андроида,до преди това показваше точно обратното.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)