Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Относно Marshmallow 6.0
#51

Тези антивирусни програми за телефон само му забавят работата , изтрий я най-добре! Wink
Цитирай
Аксесоари
#52

Е, чак пък да забавят - имам си стокова такава, въобще не се отразява върху работата на устройството.

 
Цитирай
#53

Реших да не отварям нова тема и да пиша тук : )
Показва ми , че има нов ъпдейт със следното име: K920_S271_150907_ROW_TO_K920_S277_151029_ROW
49мб е голямо

Да го инсталирам ли това или ще прецака нещо и ще си блъскам главата после Big Grin ?
Цитирай
#54

Аз изчаквам и си седя още на S246. След като имах известни ядове с S271 не ми се рискува пак флашване на телефона. Не, че не станах спец благодарение на Ивайло, но не ми се играе с настройване... Телефонът ми както казах няколко пъти си бачка без ядове.
Цитирай
#55

(2015-11-22, 20:32:28)BUL2TRAS написа:  Тези антивирусни програми за телефон само му забавят работата , изтрий я най-добре! Wink

То не е самата антивирусна,просто едно приложение което проверява телефона дали е уязвим към тоя проблем,и после се трие,друга полза няма от него.
Цитирай
#56

K920_S271_150907_ROW_TO_K920_S277_151029_ROW
инсталирах го сега ще видим как са нещата

Xiaomi Mi 8
Цитирай
#57

И аз го инсталнах за сега е добре дано спре да се изключва сега
Цитирай
#58

(2015-11-22, 21:38:29)jukostadinov написа:  Реших да не отварям нова тема и да пиша тук : )
Показва ми , че има нов ъпдейт със следното име: K920_S271_150907_ROW_TO_K920_S277_151029_ROW
49мб е голямо

Да го инсталирам ли това или ще прецака нещо и ще си блъскам главата после Big Grin ?

И какво стана в крайна сметка с този ъпдейт ? Да го инсталирам ли или да не го инсталирам :Big Grin
Има ли файда от него?
Цитирай
#59

Защо се двоумиш,да не ми да нямаш проблеми Big Grin Big Grin Big Grin
Слагай бе човек,какво чакаш Angry
Цитирай
#60

Така и не разбрах какво е оправил този ъпдейт. Нищо различно не виждам! Единствено, може би е подобрена оптимизацията, относно консумацията на Рам! А, може и да си въобразявам.....

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай
#61

Звука в слушалката е по-добър
Цитирай
#62

Не съм ги пробвал, по силен или по качествен?

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай
#63

Със AKG K440NC звука е убийствено силен и доста качествен. Независимо от ъпдейта. Cool Тези слушалки дето бяха в кутия са невероятна чекия. Напукаха ми се веждите от тях. Smile  Между другото в Плесио има напоследък AKG - http://www.plesio.bg/slushalki-c-6997763...5B2%5D=AKG 
На дъщерята купих K44, доста са добри, но не стават да ги носиш на улицата, иначе със сина сме и двамата с K440NC. Стар модел но ги имаше за по 40лв в Техномаркет което е с 200лв по-малко от времето когато ги пуснаха.
Цитирай
#64
Sad 

Доколкото разбирам от тази статия http://www.androidauthority.com/lenovo-a...ow-661764/ Lenovo са дали подробности за актуализациите за 6-цата, и нашия телефон отново липсва. Sad Grater Angry
Цитирай
#65

Ще трябва да сме благодарни ако въобще ни дотикат до 5.1.1 и изчистят бъговете от Близалката. Едва ли ще вложат усилия в телефон които скоропостижно спряха от производство.
Цитирай
#66

Аз съм със S246 и нямам никакви бъгове. Не знам за какво го чакате тоя ъпдейт. Най-много с него да оплескат нещата.
Цитирай
#67

Мда,S246 и за мен е най стабилният ром,до сега за този телефон.Върнах се на него и в момента на 477 часа работа,абсолютно никакъв бъг.

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#68

За тва иде реч! Wink
Аз се оглеждам вече в LG G4 Dual заради камерата му, но да видим...
Цитирай
#69

Че на 143 какво му е, също няма бъгове и яркоста и цветовете при него са много по-добри.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#70

Аз съм с последния S277. Единствения проблем който имам е с Facebook-а и по точно: при upload на снимка от галерията към коментар, разглеждане на картинки в приложението или дори при обикновено скрулване между новините, често се случва да ме 'изхвърли' с бял екран от приложението. Но като чета тази и другите теми, не съм само аз и явно решение не е измислено?
Иначе другия оплаквания за момента нямам, машинката си работи ((;

The Phillips Savvy -> Siemens M55 -> Nokia 8910i -> Nokia 7610 -> Nokia 6500 Slide + Samsung X520 -> Nokia 5800XM + Nokia N97 -> ТhL W200 -> Lenovo Vibe X2 + Nokia 225 -> Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#71

Като си купувах телефона-април 2015 г. се колебаех между него и LG G3, бяха горе долу на една цена 700 лв.. Избрах Леновото заради по-голямата батерия, смяната на интерфейса с Гугълския, която съм правил пробно веднъж за половин час. Реално се оказа, че съм взел телефон, които не може да се върже към телевизор а активно ползвах стария по този начин, явно няма да има и ъпдеит към 6.0, шефа на русия за Леново е заявил за принципа на ъпдеит на Леново един апарат един ъпдеит от 4 към 5 и до там, за нискбюджетните и това няма да стане.
Явно LG G3 е бил по-добрият избор има и повече функции. Кофти.
Цитирай
#72

За повече функции не съм съгласен....

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай
#73

(2015-12-15, 11:50:49)emil11 написа:  Явно LG G3 е бил по-добрият избор има и повече функции. Кофти.

Aз от G3 минах на леновото, китайчето е с класи над G3, не пиши глупости!!!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#74

Онзи ден бях в дилема какво да взема за жена ми,Lg G3 dual или Lenovo Vibe shot.След доста консултации и тест на Lg то останах доста разочарован от него.Телефона доста лагваше.Останах изумен от проблема,защото характеристиките са точно като на Z 2 pro-то. А да ви кажа с ръка на сърцето,Lenovoto никога не се е замислял даже.В крайна сметка взех Vibe shot-а.Добра машина,която работи страхотно,но едва ли си заслужава цената.Но кеф,цена няма Smile

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#75

Е в интерес на истината аз нямам никакви други забележки телефона работи супер, няма лаг нито един рестарт досега, батерията е супер, мислех, че и LG е така ама явно греша.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)