Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe P1
#1

Здравейте !
Имам следният проблем, когато някой ме търси дисплея стой изключен, а в същото време мелодията се чува и е необходимо да отключа телефон за да мога да вдигна. Някой път няма проблем не е необходимо да го отключвам и не мога да разбера откъде идва проблема, настройл съм interruption за обаждания, но няма оправяне един път свети, след това пет пъти е изключен. Някакви идей ? Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Откъде си взел P1? Иначе виж ако изключиш proximity сензора, дали ще има същия ефект.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#3

Купих го от Техномаркет. За момента не се е проявил пак проблема, иначе съм му спрял опцията, когато е в джоба да не е активен дисплея.
Цитирай
#4

С махната опция ли се е проявявал? Иначе мен тези от lenovo exclusive ми обясняваха че в началото на 2016, ще е наличен, преди това го бяха объркали с p1m ... Като го поизползваш, дай инфо как се държи батерията и колко време на екран докарваш.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#5

Ами и с махната и с пусната, но сега уж е ок. Има го в техномаркет от миналата седмица, вчера го взех. Ще напиша след някой друг ден за батерията Smile
Цитирай
#6

И аз съм заинтересован , когато можеш напиши твоите впечатления от телефона.

<>  Xiaomi Pocophone F1  <> Xiaomi Redmi Note 7 <>
Цитирай
#7

Здравейте, това за батерията. [attachment=6652]

HONOR Magic V2, Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Tab S8, Samsung Galaxy Tab A9
Цитирай
#8

@marti, ако съдя по данните, то от както си махнал телефона от зарядното не си го оставял?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#9

Как да не съм го оставял има 20 часа режим на готовност.

HONOR Magic V2, Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Tab S8, Samsung Galaxy Tab A9
Цитирай
#10

Цитат:От последното пълно зареждане
Използва се: 9ч 34мин | В режим на готовност: 20ч 15мин.

Написах го, защото видях, че след последното пълно зареждане пише, че се използва 9 часа и 34 минути, което си мислех, че това е времето, в което телефона е откачен от зарядното, но явно аз съм сгрешил.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#11

Като цяло телефона е много добър за разлика от предното ми Леново Вибе з2 про.

HONOR Magic V2, Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Tab S8, Samsung Galaxy Tab A9
Цитирай
#12

За сега телефона се държи чудесно. За близо 5 часа дисплей с постоянно използване на 3g или wi-fi батерията е на 50%. Всичко върви гладко и не забива. Който е решил да си го купува да гледа много внимателно при пускане на телефона за изгорели пиксели. На бял фон личат най-добре. Бройката която взех се оказа с изгорял пиксел, та след много спорове и скандали ми смениха телефона с нов.

Samsung Galaxy Nexus 4.3 yakju --> Lenovo Vibe P1 --> Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#13

Над 7 часа екран и 4 дена с едно зареждане, при постоянно включен wi-fi и 3g.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Nexus 4.3 yakju --> Lenovo Vibe P1 --> Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#14

Здравейте. От една сесмица съм собстввник на vibe 1p и съм много доволен. Батерията наистина държи здраво. Имам обаче едно питане относно напрежението и при пълен заряд. Доколкото знам и съм чел в нета литиево-йонните/полимерните батерии не трябва да се зареждат над 4,25 волта. Даже това е горната граница след която батерията се скапва. Бях си инсталитал ,сpu-z, а сега съм с aida и според тях като го махна от зарядното напрежениеро е над 4,3V. Искам да питам дали и при другите е така. Естествено знам , че причина за това може да е грешка в датчика и наптежението да не е толкова, но като нямам достъп до батерията да я замеря с мултицета се притеснявам да не се повреди бързо бързо.
Цитирай
#15

Привет колеги.Телефона има ли лед индикация за пропуснати повиквания...мига ли като има съобщения от вайбър и месинджър.
Цитирай
#16

(2015-11-20, 06:16:01).alexx написа:  Привет колеги.Телефона има ли лед индикация за пропуснати повиквания...мига ли  като има съобщения от вайбър и месинджър.

Да има.
Цитирай
#17

Здравейте! Искам да попитам тези, които вече го имат, как мога да си настроя каква функция да изпълнява бутона по средата като го задържа? По фабрични настройки ми изкарва приложението Google+, но искам да го сменя. Благодаря предварително!
Цитирай
#18

Само с руут май става
Цитирай
#19

Значи няма да се занимавам... Благодаря ти! И още един (последен) въпрос - от къде мога да си изтегля теми за този телефон, защото фабричните са много малко и ми харесват само 1-2.
Цитирай
#20

В гугъл плей има доста софтуер по въпроса с темите.
Никой обаче не може да ми даде отговор на моя въпрос по-горе.
Цитирай
#21

Който има 2-симовата версия, може ли да ми каже дали може да се пусне 3G на 2-та карта?
Цитирай
#22

И на двата слота може да се пуска 3/4g.
Цитирай
#23

Здравейте ! Имам два въпроса към притежателите на телефона , тъй като съм му хвърлил око Smile
1 . Какво съдържа кутията ? /от техномаркет/ - едни ревюта показват ОТГ преходник , протектор , бързото "rocket" зарядно, пластмасов кейс, в тукашната версия какво има?
2 . Как работи с 2 те сим карти ? Ако получа обаждане по едната - изключвали се втората или иманещо като прехвърляне да не казва "Телефона на абоната е изключен ... " ?

Благодаря
Цитирай
#24

В кутията има точно това което си гледал в ревюто. На мен лично пласмасовият кейс не ми хареса понеже телефона стави по-хлъзгав и вероятността да го изтървеш с него е голяма. Протектора не съм слагал - все пак имаш горила глас 3. А по втория въпрос да ти отговори някой друг понеже там все още нямам впечатления.
Цитирай
#25

Това, че даден телефон има Gorilla Glass 3 не означава, че не му трябва протектор.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)