Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe P1
#76

(2015-12-15, 23:02:55)Kracme написа:  Проблема с обхвата го няма отдавна при П70, (на Теленор съм) а от както ъпдейтнах до 5.1, всичко си работи идеално при мен. Нямам пропуснати обаждания, мрежата мигновено си се сменя 4G, 3G,wi fi без никакви проблеми.Вярно, преди ги имаше тези проблеми П70, но ги оправиха.Смятам че ще се реши проблема и с този телефон! Един съвет мога да Ви дам, не го ровичкайте това сервизно меню, от там тръгват проблемите. Просто изчакайте!

За кое меню говориш, по-точно? Smile

Samsung Galaxy GT-I5500 - - -> Sony Xperia SP (C5303) White - - -> Lenovo VIBE P1 - - -> Lenovo A7010
Цитирай
Аксесоари
#77

*#*#3646633#*#* при П70
Цитирай
#78

Аз го купих от Техномаркет и нямам никакави проблеми досега. Относно обхвата вчера го пробвах на едно място със слаб такъв и нямаше проблем. На Мтел съм и в слот1 имам само интернет, а в слот 2 ми е картата за раговори.Не съм имал пропуснати обаждания
Цитирай
#79

Здравейтe! От един месец съм притежател на този телефон. Засега нямам никакви оплаквания относно обхвата. Ползвам карта на Виваком в първи слот, а на втория на Мтел . Телефона се държи добре. Телефона го ползвам за разговори, нет. Сега съм с версия P1a42_S145_151207_ROW .
Забелязах обаче /това беше преди последния ъпдейт/, че понякога когато получавам повикване телефона звъни, но екрана остава тъмен. Това бъг ли е или нещо "нормално" за телефона?
Цитирай
#80

Тези,които нямат проблем с обхвата на Виваком,нека пробват да настроят мрежата само на 3g (самоWCDMA) и да пишат как се държи тешефона.

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#81

(2015-12-16, 11:46:55)stantchev написа:  Здравейтe! От един месец  съм притежател на този телефон. Засега нямам никакви оплаквания относно обхвата. Ползвам карта на Виваком в първи слот, а на втория на Мтел . Телефона се държи добре. Телефона го ползвам за разговори, нет. Сега съм с версия P1a42_S145_151207_ROW .
 Забелязах обаче /това беше преди последния ъпдейт/, че понякога когато получавам повикване телефона звъни, но екрана остава тъмен. Това бъг ли е или нещо "нормално" за телефона?

Здравей. От къде си закупил устройството?

Samsung Galaxy GT-I5500 - - -> Sony Xperia SP (C5303) White - - -> Lenovo VIBE P1 - - -> Lenovo A7010
Цитирай
#82

Телефона е закупен от Технополис
Цитирай
#83

Факт е че лесно преминава от 4G до 2G след разговор и мина доста време докато се върне на 4G вчера като го пуснах само на 3G.Два пъти ми спря нета и не можеш дори да набирам следователно да получавам и обаждания.
Цитирай
#84

Трябва да мине ъпдейт който ще оправи проблема ... Да се надяваме разбира се
Цитирай
#85

Някой ангажирал ли се е с някакви срокове или...?

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#86

Аз такива проблеми с обхват нямам - купих го от леново магазина в Парадайс. Картата ми е рязана вивакомска. Единствено получих веднъж смс като бях в някъв асансьор и тва е. От последния ъпдейт ми се струва, че батерията държи една идея по-малко. Иначе съм мн доволен от тел.
Цитирай
#87

Здравейте,при мен нито една от програмите за автоматично записване на разговори не иска да работи освен ако не я оставя отворена!!! Някой може ли да помогне?  Bu
Цитирай
#88

Здравейте на всички.
И аз имам желание да си купувам нов телефон и съм се спряла на Samsung galaxy s5 neo i Lenovo vibe p1.
Прочетох всички коментари отзиви и т.н.... Взех малко да се отказвам от телефона честно казано макар , че много ме грабна батерията му,както и инчовете,също и бутончето отстрани за икономичния режим.
Искам да ме посъветвате има ли смисъл да си го взема или по добре да не рискувам за да нямам излишни ядове.
Също така бихте ли ми препоръчали някой телефон. Искам да има що годе хубава батерия и задължително хубава камера,също така и да поддържа 4G.
Lenovo-то поддържа ли 4G??
Някой може ли да ми прикачи една снимка портрет , една снимка пейзаж и една нощна снимка за да видя как е камерата му?
Благодаря много предварително Smile
Цитирай
#89

Здравейте! Обмислям тия дни покупка на Lenovo Vibe P1. За мен е много важно да знам следното:
1. Има ли 3/4G и на двата сим-слота? Или е както сегашното ми Lenovo Vibe Z2 Pro, на втори е само 2G?
2. Ако сложа SD-карта, тя в гнездото на втората нано-сим ли се слага или е отделно, както гледах, че горе в единия ъгъл се маха пак капаче. Моля, който има вече този телефон, да сподели, както и Мтлеците как са с обхвата? Много благодаря, утре ще го купя на цена 580 от Технополис.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай
#90

SD картата се слага в отделно гнездо. И ако прочетеш коментарите преди теб щеше да разбереш за обхвата без да питаш пак Smile Повечето се оплакват от обхвата и на ВиваКом и на Мтел така , че прави си сметката Smile И аз мислех днес да си го купувам и като прочетох това с обхвата се отказах , а и камерата четох , че не е много хубава + това с ъпдейтите имало някакви лагове леки .. Smile
Цитирай
#91

Emo,има отделен слот за картата памет.И двата слота поддържат 3g,4g Телефона е страхотен,но по мое мнение и не само-има проблем с 3g обхвата на Виваком

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#92

Много благодаря за отговора. Аз ще го ползвам с нано карти на Мтел. Едната за телефония, другата за мобилен интернет. На Vivacom предполагам заради честотата има проблем. Предполагам, че оперират на 900 мгхц.  И само да попитам, който го е купувал от "Техномаркет /Технополис", моля да каже в кутията какво има. Би трябвало да има: телефoна, зарядно, адаптер за бързо зареждане, скрийн протектор и кейс. Но.. Нали сме в БГ...

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай
#93

Точно това, което изброяваш имаше в моята кутия от Технополис.
Цитирай
#94

Точно това, което изброяваш имаше в моята кутия от Техномаркет.

Samsung Galaxy Nexus 4.3 yakju --> Lenovo Vibe P1 --> Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#95

Здравейте. Сдобих се с телефона в четвъртък. Още тествам как се държи, но за сега съм доволна. 
Закупих го от Технополис. В кутията има адаптер, usb, слушалки, преходника за зареждане на други устройства, също протектор за екрана, и пластмасов кейс.
Още като се прибрах вкъщи му направих двата ъпдейта. Не го забелязах да ми лагва след тях. 
Аз съм на мтел, нямам проблем с обхвата, следя го често дали се изгубва. 
След първото зареждане батерията издържа ден и половина Big Grin Но имах над 7 часа екран. 
Ще ъпдейтна темата след второто зареждане, ако не го тормозя чак толкова много, може да издържи и повече.

Samsung Galaxy GT-I5500 - - -> Sony Xperia SP (C5303) White - - -> Lenovo VIBE P1 - - -> Lenovo A7010
Цитирай
#96

Този телефон започва да ми харесва все повече и повече , издръжливостта на батерията му е уникална .


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#97

Моля някой, който го е взимал от виваком да сподели какво има в кутията т.е. адаптер, usb, слушалки, преходника за зареждане на други устройства, протектор за екрана и пластмасов кейс или нещо липсва ?
И още един въпрос - как са слушалките, за висикоговорителя всички ревюта казват че е на ниво но никъде не намерих информация за слушалките, затова ще съм благодаен да споделите впечатления.
Цитирай
#98

Предполагам същото, което има в кутията при покупка от "Технополис" Обачееее....749.90 лв цена на свободна продажба, срещу 589лв в "Технополис", "Техномаркет" и самите "Lenovo online store.....тия не са добре. Освен, ако не преподписваш, мисля, че не е оферта! Звукът от слушалките в кутията е приемлив, но само толкова. Купи други или ползвай други и разликата е огромна. Аз ползвам Пистън на Xiaomi. Звук-убиец!

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай
#99

Мерси за бързият отговор.
С план смарт (на промоция) за 10 лв. и телефона идва на 520 лв. В Зора го гледах за 580 лв.
Цитирай

Здравейте на всички Smile
От два дни съм горд собственик на  Lenovo Vibe P1 закупен от Технополис.
За сега  работи перфектно и на двата оператора (М-тел и Теленор), ни цикли, не губи обхват....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)