Анкета: Кое според Вас е най-доброто приложение за блокиране на реклами? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Adblock Plus
32.61%
105
32.61%
AdAway
31.99%
103
31.99%
Block This!
4.97%
16
4.97%
AdBlock Browser for Android
2.17%
7
2.17%
Lucky Patcher
3.73%
12
3.73%
Adguard
17.70%
57
17.70%
AdFree
4.97%
16
4.97%
DNS66
1.86%
6
1.86%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Досадните реклами в интернет и приложенията и начини за тяхното п

Предпочитам да ползвам стокови приложения на телефона си.

 
Цитирай
Аксесоари

Момчета аз съм с Самсунг XCover 4s...11-та,надявам се,разбира се,че ще докопаме и 12-та,независимо,че уж няма да ни огрее!Прочетох всички 16 страници по темата за блокажа на тази чума-рекламите,но в крайна сметка просто затъпях!ВЪПРОСЪТ МИ Е ПОВЕЧЕ ОТ ПРОСТ!!!!!Има ли къде да сваля и коя програма тип AdBlock Plus ако трябва да бъде кракната,никакви мангизи не искам да давам за тоя "лукс" ,абе с думи прости къде да сваля кракната APK.,да го стартирам и то да си върши работата.При руснаците го има но е от 2013 година,и хич не потръгва на моя телефон.комбинациите между програми,доколкото трябва да са платени в Store-a,а аз през живота си,не съм плащал за тоя кеф,нямам такова намерение!Има ли решение,или щом като се правя на "тарикат" за някой от вас,ще си зяпам и рекламите!Ако имате решение,което да ми свърши работа ще съм много благодарен!
Цитирай

От настройки в телефона - Личен DNS - dns.adguard.com.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stashekm
Цитирай

Това меню с личен DNS, всеки телефон ли би трябвало да го има ?

BENEFON DRAGON> Tellit Lems a66> ALCATEL ONE TOUCH 311> Simens A52> Simens C65> Sony Ericsson T100> SONY ERICSSON 
T 290> Nokia 6230> Nokia 2650> Panasonic VS6> Nokia N78>  HTC Wildfire S> Nokia Asha 200> Samsung i9105 Galaxy S II (S2) Plus> lg g4 leather back> Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S23 Ultra Green.
Цитирай

От Android 10 би трябвало да го има всяко устройство в настройките си.

 
Цитирай

Малко извън телефоните, но от седмица ютуб апа на телевизора направо бълва реклами с тонове. Снощи за 13 мин. видео - 8 реклами, някои двойни.
Супер досадно е и разбирам че ютуб премиум е опция, но не и на тази цена в България. Поне за мен.

:: respect
[-] 1 потребител изказва благодарност на userworx за това мнение:
  • vladofena
Цитирай

(2022-03-31, 10:06:26)NoMaD написа:  От настройки в телефона -  Личен DNS - dns.adguard.com.

нещо не се нарежда пасианса братле,ако си на wi-fi през рутер  пак ли трябва dns.adguard.com.  и защо след com-трябва да се точкува адреса и просто не се оставя dns.adguard.com
Цитирай

За wi-fi - също. Не трябва да се точкува, разбира се.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stashekm
Цитирай

(2022-03-31, 10:33:53)userworx написа:  Малко извън телефоните, но от седмица ютуб апа на телевизора направо бълва реклами с тонове. Снощи за 13 мин. видео - 8 реклами, някои двойни.
Супер досадно е и разбирам че ютуб премиум е опция, но не и на тази цена в България. Поне за мен.
С андроид ли е телевизора ?
Цитирай

(2022-03-31, 10:33:53)userworx написа:  Малко извън телефоните, но от седмица ютуб апа на телевизора направо бълва реклами с тонове. Снощи за 13 мин. видео - 8 реклами, някои двойни.
Супер досадно е и разбирам че ютуб премиум е опция, но не и на тази цена в България. Поне за мен.

същата неразбория е и при мен.Приложих съвета по темата,след молбата ми-dns.adguarg.com,но Тубата продължава да си бълва реклами!Явно са модифицирали сървърно с някакъв техен си дяволски алгоритъм и сега няма измъкване!Да се надяваме,че е временно!

(2022-03-31, 20:36:08)NoMaD написа:  За wi-fi - също. Не трябва да се точкува, разбира се.

Благодарност от мен имаш!Аз съм с полски самсунг,дойде преди 2 седмици ъп на firmware,но bg си е още замръзнало на януарското обновление !Аз съм от занаята  в общи линии,но ако закъсаш с Виндовс 11-ката или 10 пиши на мен-аз съм доживотен тестер на тяхната система.Само изчакай 5 април-официално излиза базисната пролетна матрица с доста пипане по нея,за някои ще бъде кошмар,други ще им пасне,зависи само какъв ти е харда и колко си напред в материала в модификацията на матрицата Smile !Надявам се,че твоя метод ще ми върши идеална работа!!!!
CHEERS!!!

(2022-03-31, 20:36:08)NoMaD написа:  За wi-fi - също. Не трябва да се точкува, разбира се.

Братче един мой стар колега ми звънна и ми каза че ако телефона ми е руутнат(което е първото,което направих,след отключване),за да разчистя боклука той сложил AdAway.......много ефективно действал поне при него,той баца с НОКИА...Имаш ли мнение,тествал ли си го или при Самснг ще е губи време!.След 3 дена аз трябва да "потъна" в новата матрижа на WINDOWS 11 и няма да имам време да се занимавам така с телефона.Много те моля обърни внимание при твое свободно време разбира се и на този мой пост,който е адресиран реално към теб!Благодаря предварително!
Цитирай

(2022-04-01, 00:34:46)zarere написа:  С андроид ли е телевизора ?

Да с Андроид 11 - Google TV

:: respect
Цитирай

@stashekm, не, AdAway не съм тествал, не ми се е налагало просто.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stashekm
Цитирай

(2022-04-01, 15:57:58)userworx написа:  Да с Андроид 11 - Google TV
Защо не му качиш https://github.com/yuliskov/SmartTubeNext ?

(2022-03-31, 09:39:51)stashekm написа:  Момчета аз съм с Самсунг XCover 4s...11-та,надявам се,разбира се,че ще докопаме и 12-та,независимо,че уж няма да ни огрее!Прочетох всички 16 страници по темата за блокажа на тази чума-рекламите,но в крайна сметка просто затъпях!ВЪПРОСЪТ МИ Е ПОВЕЧЕ ОТ ПРОСТ!!!!!Има ли къде да сваля и коя програма тип AdBlock Plus ако трябва да бъде кракната,никакви мангизи не искам да давам за тоя "лукс" ,абе с думи прости къде да сваля кракната APK.,да го стартирам и то да си върши работата.При руснаците го има но е от 2013 година,и хич не потръгва на моя телефон.комбинациите между програми,доколкото трябва да са платени в Store-a,а аз през живота си,не съм плащал за тоя кеф,нямам такова намерение!Има ли решение,или щом като се правя на "тарикат" за някой от вас,ще си зяпам и рекламите!Ако имате решение,което да ми свърши работа ще съм много благодарен!

Аз лично ползвам Bromite, който е с вграден блокър за реклами.А за платени  кракнати алтернативи мога да ти пратя на лично, за да не нарушавам правилата на форума.
[-] 1 потребител изказва благодарност на zarere за това мнение:
  • stashekm
Цитирай

Някой знае ли как и дали изобщо е възможно да се блокират тъпите реклами във фейса? На 3 поста следват 4 с реклами.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

(2022-04-01, 18:02:44)gazibarev написа:  Някой знае ли как и дали изобщо е възможно да се блокират тъпите реклами във фейса? На 3 поста следват 4 с реклами.

ublockorigin  с правилните филтри


Прикачени файлове
.jpg photo_2022-04-01_19-06-33.jpg Размер: 16.54 KB  Сваляния: 238
Цитирай

@zarere това го имам на компа да. За андроид говоря. За стоковия фейс. Май не се уточних в предния пост.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

(2022-04-01, 18:15:44)gazibarev написа:  @zarere това го имам на компа да. За андроид говоря. За стоковия фейс. Май не се уточних в предния пост.
А за там не знам дали е възможно въобще.Освен с netguard да тестваш.
Цитирай

Апропо момчета,внимавайте и с още една "дрена подробност",акохич не искате да се набутвате и да ставате дойна крава на А1,Виваком или Теленор естествено всеки си слага рутер в дома и ония духат супата за сметките!Те обаче финтират с вида на IP адреса,ако сте като мен с Динамичен ...страховит зор е да го смените с друг динамичен,ония от потдръжката се опитват да ти бутнат и убедят колко е готин статичния IP адрес,което е смехория 2022 година!Това с новата матрица на WINDOWS 11,която официално пускаме на 05.04 не е е решено и трябва здравата да си модифицирате сами матрицата ако сте на ти с компютрите!!!!Пиша го заради синхронизирането на компа и телефона-може да става и страшни "бели"
Успех на всички!Тъй като сайта е за телефоните,ако е за комповете ви,пише ми на лични,аз смених имейла си!
Цитирай

(2022-04-01, 20:13:28)stashekm написа:  Апропо момчета,внимавайте и с още една "дрена подробност",акохич не искате да се набутвате и да ставате дойна крава на А1,Виваком или Теленор естествено всеки си слага рутер в дома и ония духат супата за сметките!Те обаче финтират с вида на IP адреса,ако сте като мен с Динамичен ...страховит зор е да го смените с друг динамичен,ония от потдръжката се опитват да ти бутнат и убедят колко е готин статичния IP адрес,което е смехория 2022 година!Това с новата матрица на WINDOWS 11,която официално пускаме на 05.04 не е е решено и трябва здравата да си модифицирате сами матрицата ако сте на ти с компютрите!!!!Пиша го заради синхронизирането на компа и телефона-може да става и страшни "бели"
Успех на всички!Тъй като сайта е за телефоните,ако е за комповете ви,пише ми на лични,аз смених имейла си!
Въобще не разбрах какво искаше да кажеш с този си пост наистина, но може другите да са те разбрали. Windows 11 е пуснат още на 5.10.2021. Явно визираш това
https://www.pcmag.com/how-to/how-to-conn...dows-11-pc , което с един firewall се оправя лесно.
Цитирай

@stashekm има теми за Windous 10 https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=74411
Windous 11 https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=101643

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • stashekm
Цитирай

(2022-04-01, 20:28:40)zarere написа:  Въобще  не разбрах какво искаше да кажеш с този си пост наистина, но може другите да са те разбрали. Windows 11 е пуснат още на 5.10.2021. Явно визираш това
https://www.pcmag.com/how-to/how-to-conn...dows-11-pc  , което с един firewall се оправя лесно.

Не брате,новата пролетна матрица излиза 05.04.2022-това имах в предвид!!!!!А за свързването на телефона с компа дори firewall не ти трябва!

(2022-04-01, 20:47:04)DoryanY написа:  @stashekm има теми за Windous 10 https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=74411
Windous 11 https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=101643

Съжалявам,аз съм нов в този сайт и мислех,че сте го сглобили само за АНДРОИД и телефоните.Моя е грешката,надявам се,че не съм досадил с поста за 11-ката WINDOWS тук! Sad
Цитирай

dns.adguard.com вече не ми блокира рекламите в Chrome. Само в игри и други приложения. При вас как е?

Редакция: Свалих и инсталирах AdAway. Заради Magisk трябваше да активирам и Systemless Hosts, и чак след това успя да си изтегли и обнови Hosts блокера. Да, вече нямам изкачащи прозорци/реклами в Chrome, но тук-там се вижда по някоя друга рекламка в сайтовете.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivan_Bonev за това мнение:
  • Miro2210
Цитирай

При мен dns в Хром си ги блокира без проблем.

 
Цитирай

Привет колеги, има ли решение как да се намалят рекламите в YоuТube, не да се премахнат напълно, просто да не са прекалено много, не се търпи вече, на всяко едно музикално парче по цели две че и три реклами преди клип ми идват в повече, знам за платената версия, тук става дума просто за по-малко и подбрани реклами поне, както като ползвам добавка Adblock при сърфиране, така имам вече подбрани и не прекалено много реклами които буквално ми заливаха целия екран брутално, та за в случая става дума намаляване на рекламите в YоuТube за Samsung S22 Ultra ?

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай

Разгледай тази тема,има и други приложения заместители на you tube които са без реклами.YouTube Vanced
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1716243

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Павел Василев
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)