Анкета: Кое според Вас е най-доброто приложение за блокиране на реклами? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Adblock Plus
32.61%
105
32.61%
AdAway
31.99%
103
31.99%
Block This!
4.97%
16
4.97%
AdBlock Browser for Android
2.17%
7
2.17%
Lucky Patcher
3.73%
12
3.73%
Adguard
17.70%
57
17.70%
AdFree
4.97%
16
4.97%
DNS66
1.86%
6
1.86%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Досадните реклами в интернет и приложенията и начини за тяхното п
#26

Случайно това да се случва само на една или няколко WiFi мрежи или и на мобилен нет го прави?

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
Аксесоари
#27

По нагоре бях написал да се използва uc browser или firefox като му се прибави добавката ublock origin от това по просто няма накъде.
Цитирай
#28

За Adguard не е зле да се добави в описанието, че блокира реклами само при работа с browser, но не и в приложенията! За тях се изисква Premium версията.

 
Цитирай
#29

Ползвам Premium версията и съм много доволен.

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай
#30

От къде да изтегля adguard и adguard premium? В google play ги няма.
Цитирай
#31

От тук: https://adguard.com/en/adguard-android/overview.html
Цитирай
#32

@SXS, няма, защото са нарушени условия на Google за такъв тип приложения и е премахната от магазина им. Премиум версията /доживотна/ струва само... $59.95.  
Може да се свали оттук: https://adguard.com/en/adguard-android/install.html

 
Цитирай
#33

Как $60... Тези хора не познават парите.
Цитирай
#34

@SXS, цената е за 2 устройства : телефон + компютър.

 
Цитирай
#35

Ако ще и за 10 устройства да е. Това е прекалено.
Едит: Сега видях че само за мобилен е $25. Пак е прекалено. Ако сложат нормална цена си мисля че ще постигнат по-големи печалби но те си знаят.
Цитирай
#36

@SXS, ползвай тогава безплатна такава - кракната премиум версия едва ли ще намериш.

 
Цитирай
#37

Е няма да има разбира се кракната. При този начин на плащане не съм имал и илюзия дори, че може да се намери. Но и безплатната не е лоша. Само в игрите остават рекламите което не е болка за умиране.
Цитирай
#38

Adguard Premium v2.1.362 Patched (Block Ads Without Root)

Заповядай

В момента ползвам тази версия.

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай
#39

@bga, няма лошо, ама май е само за телефона?Smile

 
Цитирай
#40

И за телефон само.. пак е чудесен вариант и спестява $25. Благодаря за споделеното приложение!
Цитирай
#41

Ще я пробвам и аз, но почне ли да ми "яде" батерията - отказвам се.

 
Цитирай
#42

Работи перфектно премиума. Благодаря за споделянето. Лошото е че пише че е валидно до 16.02. и незнам след това дали няма да спре.
Цитирай
#43

А като вариант да се върне до free версия след това?

 
Цитирай
#44

Да, предполагам че ще се върне до free, а premium-a ще спре. Жалко.. много е добро приложението, но въпреки това за мен е безбожно скъпо.
Цитирай
#45

Не намерих срок на валидност на премиум версията при мен.

 
Цитирай
#46

Като отида на Manage Subscribtion изписва че е валидна до 16.02.
Цитирай
#47

При мен изписва : item not found - дата няма.

 
Цитирай
#48

Хм. Може би има връзка с това че преди да инсталирам кракнатата версия бях с временен/пробен период на официалната premium версия. Уж я деинсталирах първо, но явно нещо е останало и незнам как да го махна.
Цитирай
#49

(2016-02-14, 09:21:37)SXS написа:  Хм. Може би има връзка с това че преди да инсталирам кракнатата версия бях с временен/пробен период на официалната premium версия. Уж я деинсталирах първо, но явно нещо е останало и незнам как да го махна.

Явно нещо е останало от старата инсталация, защото при мен изписва същото, като при колегата NoMaD.

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай
#50

Дайте идея какво да направя... Деинсталирах я отново, рестартирах телефона, отново инсталирах и пак е същото. Трябва някакси да изчистя нещо което не знам какво е!?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)