Анкета: Кое според Вас е най-доброто приложение за блокиране на реклами? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Adblock Plus
32.61%
105
32.61%
AdAway
31.99%
103
31.99%
Block This!
4.97%
16
4.97%
AdBlock Browser for Android
2.17%
7
2.17%
Lucky Patcher
3.73%
12
3.73%
Adguard
17.70%
57
17.70%
AdFree
4.97%
16
4.97%
DNS66
1.86%
6
1.86%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Досадните реклами в интернет и приложенията и начини за тяхното п

Не знам какви браузъри ползваш но firefox, uc browser и dolphin блокират рекламите без проблем.
Цитирай
Аксесоари

Ползвам Хром, но тези блокери блокират и рекламите във безплатните приложения. Мисля, че се оправих. Четох по форумите, че имало значение с какъв kernel е РОМа. Сложих друг и засега работи.
Цитирай

В първи пост, точка 2.4 има добавена нова програма за устройства без ROOT. Програмата е DNS66, работи на принципа на Adguard с VPN мрежа, но е много по-лека от Adguard и дори не излиза в статистиката за използване на батерията.

Източник: http://forum.xda-developers.com/android/...t-t3487497


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2016-10-30, 15:02:38)vargala81 написа:  В първи пост, точка 2.4 има добавена нова програма за устройства без ROOT. Програмата е DNS66, работи на принципа на Adguard с VPN мрежа, но е много по-лека от Adguard и дори не излиза в статистиката за използване на батерията.

Източник: http://forum.xda-developers.com/android/...t-t3487497

Нещо не мога да си сваля това DNS66, за да го пробвам. Нито от единия линк нито от другия стигам до някъде и се чувствам много тъпо. Може ли някакъв друг линк от където да дръпна .акп-то Blush
Цитирай

Ето >> http://www11.zippyshare.com/v/JpQDieT3/file.html

Добавих линка и в първи пост.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Браво 'radio_8' за поста, ако може и да добавиш малко инфо....за програмата....
Цитирай

Това DNS66 има ли иконка да виси в трея непрекъснато като при другите приложения или не?

 
Цитирай

При мен на таблетa (телефона) си показва. Пише буквално 'DNS66 Runing'
Цитирай

(2016-10-31, 13:15:43)person написа:  Браво 'radio_8' за поста, ако може и да добавиш малко инфо....за програмата....

Аз не я ползвам защото съм рутнат и имам AdAway и MinMinGuard модул за Xposed иначе програмката я хвалят много и е нова от няколко дни.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

При мен 'DNS66' не ми върши работа и си върнах Adguad Premium, малко прехвалена.....
Цитирай

(2016-08-14, 09:33:34)bga написа:  Adguard Premium v2.7.220 Final (Block Ads Without Root)


Adguard Premium v2.7.220 Final (Block Ads Without Root)

В защитната стена има допълнителни нови настройки.

Активиране на лиценза:
1. Активирате програмата
2. В нотификейшън бара излиза съобщение за изтичане на лиценза
3. Отваряте съобщението
4. В отворения прозорец избирате " обнови статуса на лиценза "

Излязла е версия 2.8. Ако вече не може да се публикува тук, може ли линк на ЛС?
Цитирай

Заповядай:

Adguard v2.8.67 Final [Premium - Block Ads Without Root]

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай

Поста ми е за триене,обърках се Big Grin
Цитирай

'Miro2210'  кое искаш за триене ?   Аз си изтеглиш Adqard v2.8.67 Final, но при мен старата версия си работи...
Цитирай

Adguard v2.8.76 Final [Premium - Block Ads Without Root]

Новата версия!

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай

(2016-12-10, 10:54:30)bga написа:  Adguard v2.8.76 Final [Premium - Block Ads Without Root]

Новата версия!

 А защо е с по-малък номер  ?
Цитирай

Бъркаш се, предишната версия е 2.8.67, а тази е 2.8.76.

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай

'bga' грешката е изцяло моя. Извинявай  !!  не знам къде съм гледал.
Цитирай

(2016-12-10, 10:54:30)bga написа:  Adguard v2.8.76 Final [Premium - Block Ads Without Root]

Новата версия!

Може ли линк къв източника на този файл ?
Цитирай

Линка си работи за кой източник питаш?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Значи най-добрия вариант е да се руутне телефона и да се ползва някоя от горе посочените програми, понеже това ми се вижда като добре решение да се предотврати този проблем или се бъркам?
Цитирай

При мен само LuckyPatcher спира всички реклами включително и в приложенията, но минах на седмицата и нещо не се разбира с нея, забива приложението.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

(2016-12-15, 23:06:20)rado__8 написа:  Линка си работи за кой източник питаш?
Знам, че работи.
Просто ме интересува какъв е първоизточника.
Предполагам, че всеки има право да знае това.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk
Цитирай

@petko93, може би оттук

 
Цитирай

(2016-12-19, 09:10:50)petko93 написа:  Знам, че работи.
Просто ме интересува какъв е първоизточника.
Предполагам, че всеки има право да знае това.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk


Приложение което е платено иска потвърждение по един или друг начин, че е платено за услугите които предлага. Ако искаш да си сигурен, че никой не го е пипал си го купуваш, ако ли не, чакаш някой да ти каже, че го е пробвал и работи кракнато без лоша намеса в него. Един вид препоръка... колегата горе с линка към кракнатото не вярвам да не го е пробвал преди това дали работи и по пътя на логиката би трябвало да е видял дали има нещо нередно и не би го препоръчал. Поне , аз така си мисля Smile








(2016-12-18, 15:31:06)Ивайло69 написа:  При мен само LuckyPatcher спира всички реклами включително и в приложенията, но минах на седмицата и нещо не се разбира с нея, забива приложението.

Пробвай да изтриеш кеша и данните на пачера за начало и dalvik кеша от рековъри. А той още при инсталирането ли крашва или когато спреш рекламите на някое приложение?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)