Анкета: Кое според Вас е най-доброто приложение за блокиране на реклами? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Adblock Plus
32.61%
105
32.61%
AdAway
31.99%
103
31.99%
Block This!
4.97%
16
4.97%
AdBlock Browser for Android
2.17%
7
2.17%
Lucky Patcher
3.73%
12
3.73%
Adguard
17.70%
57
17.70%
AdFree
4.97%
16
4.97%
DNS66
1.86%
6
1.86%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Досадните реклами в интернет и приложенията и начини за тяхното п

Пробвал съм всичко, при стартирането и след секунда две забива и трябва да рестартирам телефона, така беше и на леновото със андроид 7, после на 7.1 нямаше проблеми. Май ще трябва да чакаме и за Самсунга 7.1 за да го ползваме.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
Аксесоари

Пробвай да го сложиш в system/app или priv-app също busy box си инсталирал нали? Също важно е и версията на Play Store пробвай да сложиш кракната версия и тогава да инсталираш пачера.


edit: В нета намерих инструкция за андроид 7 и се казва v6.3.7 предполагам и нагоре ще стане работата просто пробвай няколко версии подред и която захапе.



[Изображение: image.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

А някой с Xposed ползва ли MinMinGurd и се чудя дали да го добавя?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2016-12-19, 12:34:24)rado__8 написа:  Приложение което е платено иска потвърждение по един или друг начин, че е платено за услугите които предлага. Ако искаш да си сигурен, че никой не го е пипал си го купуваш, ако ли не, чакаш някой да ти каже, че го е пробвал и работи кракнато без лоша намеса в него. Един вид препоръка... колегата горе с линка към кракнатото не вярвам да не го е пробвал преди това дали работи и по пътя на логиката би трябвало да е видял дали има нещо нередно и не би го препоръчал. Поне , аз така си мисля Smile









Пробвай да изтриеш кеша и данните на пачера за начало и dalvik кеша от рековъри. А той още при инсталирането ли крашва или когато спреш рекламите на някое приложение?
Не ставаше въпрос за сигурност, а просто исках да знам, откъде си свалил приложението тоест офиц. сайт или форум.
Предполагам, че всяко нещо си има главен източник, за това те поптах за източника.
Иначе 4pda е мястото, къде намирам всичко нужно.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk
Цитирай

rado_8

Няма начин да се подкара, вероятно има проблем с рута при Андроид 7, има го ама не както трябва.
Гледам, че и по други форуми пишат, че не тръгва.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

(2016-12-19, 18:06:17)petko93 написа:  ..Иначе 4pda е мястото, къде намирам всичко нужно...
Е, специално платената версия на въпросното приложение не може да се намери и да се свали оттам.

 
Цитирай

Има нова версия 0.2.0 от 15.12.2016 на приложението за не рутнати телефони DNS66 https://f-droid.org/repo/org.jak_linux.dns66_5.apk


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

'vargala81' колкото да е хубава програмата при мен изписва: 'DNS66 спря'. Защо.?
Цитирай

Попитай разработчика, аз нямам представа защо. При мен на 6.0 работи без проблем и преди малко ми докладваха, че на 7.1.1 също работи.
Пробва ли новата версия?
Пише, че изисква Андроид 5.0 или по висока версия.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2016-12-20, 15:06:05)person написа:  ...програмата при мен изписва: 'DNS66 спря'. Защо.?
 Може да пробваш с друга версия на приложението.

 
Цитирай

Адгард ми върши същата работа.
Цитирай

Здравейте, моя проблем е, че всеки път като отключа телефона и началния ми екран е реклама на някво Google приложение както и по време на зареждане на телефона на заключен екран пак реклама... изключително дразнещо е! Другото е, че някой път ми излиза икона на някакво приложение ,което не съм свалил и като го цъкна изчезва. И понякога ми излиза на супер случайно място на екрана някакъв подарък с панделка ,който трябва да цъкна пак за да се махне. Всички приложения са ми сваляни от google, не са от непознат източник. Въпроса ми е с reset и factory settings това може ли да се оправи или най добре да преинсталирам? Не искам да свалям програми add blocker-и. Телефона е LeTV le max 2 x822. Благодаря предварително !

Забравих да добавя телефона няма root.

Sent from my Le X822 using Tapatalk

Samsung Galaxy S4 Value Edition I9515
Цитирай

(2016-12-20, 17:57:32)person написа:  Адгард ми върши същата работа.
За него ли ставаше въпрос?

 
Цитирай

Здравейте, търся приложение подобно на адгуард за не рутнати телефони ако някой има ще се радвам да сподели благодаря!
Цитирай

Адгарда е точно за нерутнати телефони

Изпратено от моят E5823 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Били дал линк колега благодаря!!!
Цитирай

@danitrendafilov, в пост #140 няма ли го?

 
Цитирай

Мерси, забравих да прочета назад.
Цитирай

Тези дни реших да тествам uBlock Origin. Според мен доста е добро, леко приложение е и не харчи много ресурси спрямо други подобни приложения и като цяло не натоварва и системата.

1. Според тази статистика заема малко памет :
[Изображение: memory.png]

2. Не товари  много и CPU :
[Изображение: CPU.png]

Има ли други, които да ползват въпросното приложение с браузъра си, мнения?

 
Цитирай

(2016-12-21, 10:45:25)liverpoolerrr написа:  Здравейте, моя проблем е, че всеки път като отключа телефона и началния ми екран е реклама на някво Google приложение както и по време на зареждане на телефона на заключен екран пак реклама... изключително дразнещо е! Другото е, че някой път ми излиза икона на някакво приложение ,което не съм свалил и като го цъкна изчезва. И понякога ми излиза на супер случайно място на екрана  някакъв подарък с панделка ,който трябва да цъкна пак за да се махне. Всички приложения са ми сваляни от google, не са от непознат източник. Въпроса ми е с reset и factory settings това може ли да се оправи или най добре да преинсталирам? Не искам да свалям програми add blocker-и. Телефона е LeTV le max 2 x822. Благодаря предварително !

Забравих да добавя телефона няма root.

Sent from my Le X822 using Tapatalk

Няма да можеш да спреш този вид реклами без да рутнеш да знаеш.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

При мен на рутнат Sony z1 compact работи само Ад гуард абсолютно всичко друго ми дава грешки или не може да се инсталират хост файловете,преди работеха безотказно,но ъптейднах до Андроид 5.1.1 и всичко спря дори едвам сложих рут до ден днешен не мога да разбера защо не иска да сложи хост файловете дето се теглят..А Ад гуард не съм доволен защото при заключен екран ми спира нета и така спира и известията за съобщения в всички месенджери и само при отключване на телефона тогава започват да идват уведоменията за съобщения било то Вайбър,Фейсбук и т.н. Чоплих какви ли не настройки в програмата и така си и остана ..Друго което е че иска лиценз за месец и край айде пак инсталирай трий...
Цитирай

Ако говориш за AdAway предполагам busy box ти трябва инсталиран >> https://play.google.com/store/apps/detai...on.busybox Също горе питанката има раздел Проблеми.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

След инсталация на busy box пак същата история...Погледнете шотовете какво става не работят ...Крайния резултат е Сентасето с рекламите..


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай

Само LuckyPatcher спира всички реклами, например в тубата само той ги спира.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

И над Андроид 5 ли спира ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)