Анкета: Кое според Вас е най-доброто приложение за блокиране на реклами? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Adblock Plus
32.61%
105
32.61%
AdAway
31.99%
103
31.99%
Block This!
4.97%
16
4.97%
AdBlock Browser for Android
2.17%
7
2.17%
Lucky Patcher
3.73%
12
3.73%
Adguard
17.70%
57
17.70%
AdFree
4.97%
16
4.97%
DNS66
1.86%
6
1.86%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Досадните реклами в интернет и приложенията и начини за тяхното п

5/6/7.1

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
Аксесоари

(2016-12-10, 10:54:30)bga написа:  Adguard v2.8.76 Final [Premium - Block Ads Without Root]

Новата версия!
 Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем! Инсталирах приложението на тел с Андроид 6.0.1/неруутнат/ със стандартните настройки - блокира ми всички сайтове!!! Същото става и с фрии версията.
 Едновременно същата програма си работи безпроблемно на двата ми таблета с Андроид 4.4.2 - отваря си всички сайтове, премахва рекламите.
 На какво може да се дължи това?
Цитирай

'mishoval'  Аз съм със същата версия на adguard и ми върши много добра работа, просто твоя телефон е 'задръстен' с нещо друго...
Цитирай

Вече съм с Андроид 7.0 и последния Adguard не става. Някой да предложи нова версия....
Цитирай

При мен работи...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

И при мен работи, явно нещо телефона (таблета) беше задръстен. Направих един reset и се оправи.
Цитирай

Здравейте, някой може ли да даде линк за сваляне на Adaway, но ми трябва да не ми изисква root. Благодаря предварително.
Цитирай

(2017-03-20, 15:45:34)eMiLChO написа:  Здравейте, някой може ли да даде линк за сваляне на Adaway, но ми трябва да не ми изисква root. Благодаря предварително.
Adaway иска root защото презаписва системен файл, няма как да го направи по друг начин.
Цитирай

А има ли някое друго толкова ефикасно без root, главно искам да ми спира рекламите в Youtube, защото е много досадно.
Цитирай

AdGuard не иска руут, потърси по-назад в темата.
Цитирай

Adguard от пост 137 си работи, аз съм с нея.
Цитирай

Някой може ли да предложи нова версия на Adguard, тия по-старите (поне при мен) вече не работят или нещо друго за НЕрутнати телефони....
Цитирай

Пробвай DNS66,аз съм със нея . Не че я ползвам много но върши работа.

Изпратено от моят SM-N910C

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Да, и аз съм за dns поне е безплатна и върши същата работа.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

'degman' дай ми линк за тази 'dns' за да я изпробвам.
Цитирай

По принцип гугле знае всичко но ето го все пак: https://f-droid.org/repository/browse/?f...inux.dns66

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Вече е налична версия 2.9 на АдГард с много интересни нови функции. https://blog.adguard.com/ru/adguard-android-2-9/

Моля bga да сподели излекувана версия при първа възможност Smile
Цитирай

Adguard v2.9.70 Final [Premium - Block Ads Without Root]:

DAWNLOAD

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай

Благодаря @bda!
Цитирай

Хиляди благодарности, направо не е истина колко много неща излизат във filtering log-а Yikes И тия всичките гадости са направени да точат процесорно време, батерия и мобилен трафик Butter
Цитирай

А това: https://block-this.com
Цитирай

Гледам създател е сънародник живеещ в Германия, значи е добра Smile Бих я пробвал,даже я дръпнах, но се притеснявам да не се шашне нещо Adguard и да стане мазало (да ми излизат реклами с други думи). На стария ми телефон, Xiaomi Redmi 3 Pro, Adaway действа идеално, но миналата седмица взех Huawei P10 и нещо се бавят с добър root за него.
Цитирай

(2017-05-02, 14:50:47)person написа:  А това: https://block-this.com

Това като гледам може да спира само цели адреси, но не и отделни елементи от една страница
Цитирай

Ползвам Free Adblocker Browser. Де факто е браузъра Chrome с вграден филтър за реклами и няма нужда от отделно приложение.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Aми в игрите и приложенията как бориш рекламите?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)