Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xperia Z5 Compact - проблем
#1

Телефонът ми има проблем в режим Adaptive brightness. От самото начало при ярка светлина навън екранът оставаше затъмнен и не реагираше, но не беше напълно черен. При изключване на режима всичко се нормализираше.
>Днес направих ъпдейт до версия 32.0.A.5.32, за което получих покана по мейл. Пробвах отново този режим - положението е съвсем тежко. След загасяне на екрана повече не може да се пусне. Пуснах го след форс рестарт. Възстанових фабричните настройки, после преинсталирах с repare през PC Companion. Нищо.
От кол центъра ме съветват да го дам на ремонт, а на мен не ми се вижда да е хардуерен този проблем. Мой познат с Z5 Compact твърди че и при него не работи читаво, но поне не блокира. 
Някой с подобен проблем?

Nokia 8 Sirocco
Цитирай
Аксесоари
#2

Темата е за раздела на Xperia Z5, но и там вече пусна мнение, не публикувай едно и също мнение на няколко места. Все някой ще ти отговори.
По темата - отиди в сервиза и те ще ти кажат дали е хардуерен проблем или не.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

След нов ъпдейт до v. 32.0.A.6.152 телефонът вече не блокира, но Adaptive brightness все така не работи добре при ярка слънчева светлина. Вместо да даде осветеност на макс, екранът остава тъмнеещ, и не се вижда добре.
Моля тествайте как е при вас и кажете. Аз имах същия проблем и с LG G2 понякога.

Nokia 8 Sirocco
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)