Анкета: Притежавате ли HTC One M9+? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да.
75.00%
6
75.00%
Не, но обмислям покупка.
25.00%
2
25.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имате ли HTC M9+
#51

Колеги, най-после 6.0.1 Marshmallow за Вас!!! https://twitter.com/shahamit99/status/78...1635844096
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз го получих след ръчна проверка за ъпдейт.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#53

Някой друг да го е получил? Голямо чакане ....
Цитирай
#54

(2016-10-01, 14:01:36)tishomen написа:  Аз го получих след ръчна проверка за ъпдейт.

Да, с ръчна проверка го получих и аз.

           

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#55

Току що получих нов ъпдейт.Още се инсталира и незнам какъв е.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#56

Нормално ли е още да чакам или нещо не е наред при мен?
Цитирай
#57

Незнам.При мен беше някакъв ъпдейт само.Не е андроид 7.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#58

Къде и как мога да проверя ръчно
Цитирай
#59

В настройки/за /софтуерни актуализации

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#60

Там пише че няма той това не е ли автоматично
Цитирай
#61

Зависи от настройките.По принцип може и автоматично и ръчно.Опцията обикновено при повечето телефони е в настройки/най последното меню.В зависимост от превода и езика може да е "за"about или относно .Нещо такова.В това меню има опция check for updates или проверка за актуализации.От там се настройва дали през wi-fi,сим карта или и и двете да се проверява и теглят ъпдейти.Някои телефони имат и настройки за период през който сам да си проверява за налични актуализации.Ако твоя няма опция за ъпдейт значи е от тази версия без възможност за актуализации.Имаше такава тема и помня че някой беше писал за такива версии.Поразрови се в интернет.Има доста такива теми .Аз лично бих питал във сервиза на HTC-Булграм.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#62

Имам това за софтуерни актуализаци ама пише че няма
Цитирай
#63

Значи няма.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#64

(2017-01-29, 15:18:40)Telesen написа:  Имам това за софтуерни актуализаци ама пише че няма

Колега, провери си SIDa. При мен се оказа 622 - Азия и явно от там ни е проблема. Ще опитам да го сменя и да се реши проблема, но разучавам минусите и плюсовете и най-вече какво става с гаранцията.
Цитирай
#65

(2017-01-30, 18:59:13)landmark написа:  Ще опитам да го сменя и да се реши проблема, но разучавам минусите и плюсовете и най-вече какво става с гаранцията.

За гаранцията не знам, но за да промениш CID, трябва телефонът ти да е s-off, а Sunshine не мисля, че го поддържа (М9+).
Цитирай
#66

Добре де къде е това което трябва да променя и ако го променя ше си важи ли гаранцията проверявам ама актуализация няма не знам кво да направя зада се актуализира на Android 7
Цитирай
#67

Не мисля, че Андроид 7 съществува за М9+. Следователно няма какво да направиш. Можеш само да чакаш.
Цитирай
#68

Моят телефон е HTC ONE E9 PLUS dual sim не съм го споменал но за него става въпрос искам него да актуализирам
Цитирай
#69

(2017-02-04, 16:23:57)Telesen написа:  Моят телефон е HTC ONE E9 PLUS dual sim

Първо - темата е за М9+ Undecided
Второ - може да искаш, но... "Не мисля, че Андроид 7 съществува за Е9+. Следователно няма какво да направиш. Можеш само да чакаш."
Цитирай
#70

(2017-02-04, 16:22:10)bobytsekov написа:  Не мисля, че Андроид 7 съществува за М9+. Следователно няма какво да направиш. Можеш само да чакаш.

Има. Лично съм го видял. Телефона е с CID 621 - Тайван.
Цитирай
#71

(2017-02-05, 17:56:46)landmark написа:  Има. Лично съм го видял. Телефона е с CID 621 - Тайван.

Аха... Хайде малко по-сериозно!

Току-що Nougat излезе за М9 и 10. Даже за НТС 10 все още разпространението ОТА не навсякъде в Европа е започнало. А това, което си видял, може да е всички друго, но не и Nougat на M9+!
Цитирай
#72

(2017-02-05, 19:14:48)bobytsekov написа:  Аха... Хайде малко по-сериозно!

Току-що Nougat излезе за М9 и 10. Даже за НТС 10 все още разпространението ОТА не навсякъде в Европа е започнало. А това, което си видял, може да е всички друго, но не и Nougat на M9+!

Напълно съм сериозен! Само, че говоря за Андроид 6.
Цитирай
#73

(2017-02-05, 17:56:46)landmark написа:  
(2017-02-04, 16:22:10)bobytsekov написа:  Не мисля, че Андроид 7 съществува за М9+. Следователно няма какво да направиш. Можеш само да чакаш.

Има. Лично съм го видял. Телефона е с CID 621 - Тайван.

Ясно. Значи това горе, в отговор на мое мнение относно Nougat, e спам. Разбрахме се Tongue
Цитирай
#74

Колеги,не знам дали въпроса ми е за тук,но търся защитното стъкло за камерата на М9+
Цитирай
#75

Здравейте, искам да попитам дали някой има или изобщо знае нещо за HTC ONE M9 PLUS. Интересува ме най вече дали ще получи ъпдейт до андроид 7, както и изцяло нещо за телефончето как е в сравнение с HTC ONE M9. Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)