Анкета: Притежавате ли HTC One M9+? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да.
75.00%
6
75.00%
Не, но обмислям покупка.
25.00%
2
25.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имате ли HTC M9+
#76

Казват че ще получи.Но кога не е ясно.За мен е по добър от М9 и затова си взех него.Само липсата на RAW е минус.За съжаление задната камера ми се развали.Сега чакам доставка от Ибей че в НТС в 140лв. тая камера а и гаранцията която е към ГЕТ.БГ ми изтече.Пък и да не беше HTC неискат да приемат апарати които са за азиатския пазар.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
Аксесоари
#77

Иначе, като цяло има ли някакви проблеми, бързо ли работи в момемта с какъв андроид си?
Цитирай
#78

Андроид 6.Бързо работи.Не е забивал никога.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#79

Здравейте от около година имам HTC ONE M9 PLUS.След ъпдейт до андроид 6.0 телефона започна да забива повече дори и след връщане на фабрични настройки.Търся в интернет но не мога да намеря андроид 5.0. Някой може ли да каже как мога да върна стария андроид? Благодаря предварително.......
Цитирай
#80

Не, няма как да върнеш предишна версия на Андроид.

Интересно ми е какво значи "забива". При това "още повече". Това трябва да значи, че и преди е "забивал". Би ли обяснил какво забиване се случва на твоя М9+.
Питам, защото такова нещо като забиване не помня да се е случвало на някое от моите НТС-та и не мога да си представя с какво точно е свързано. Huh
Цитирай
#81

При мен също забива дори и след ъпдейта загрява доста.... И не знам на какво се дължи това.

Преди също забиваше но не чак толкова.Случвало ми се е дори сам да се рестартира като забие.. След ъпдейт на андроида върнах фабрични настройки задължително и пак го прави...
Цитирай
#82

Най-добре да пробваш тогава с custom rom. Интересно, че само един такъв намерих и то базиран на стоков:

https://forum.xda-developers.com/one-m9+...n-t3120017

Но проекта е прекратен, така че ти си решаваш. Но аз лично ако имам изброените от теб проблеми, бих пробвал това.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#83

Ако някой не изпозлва вече телефона, трябва ми един лентов кабел от него. Ще се разберем за цената. Ако е счупен дисплея или имате нов телефон.... Blush

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)