Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с интернета на ulefone be pure
#1

Добър ден имам проблем с тоя телефонкупих го скоро нов е много добре върви имам безжична мрежа и се връзвам към нея.обаче проблема е че като пусна мобилни данни да ползвам от сим картата не хващам интернет .В Англия съм и имам конфигурационно съобщение и ми иска пин.Картата нямаше пин и се наложи да създам не приема пина.А на друг телефон ползвам интернет с тая същата карта. Да пробвам с друга сим карта да си вземе настройките ли какво.Някой  ми казват ,че ръчно трябвало да се въведът .Аз от такива неща не разбирам и ви моля за помощ. Ето и снимки:
[Изображение: Screenshot_2015_11_01_16_22_07.png]

[Изображение: Screenshot_2015_11_01_16_23_58.png]

[Изображение: Screenshot_2015_11_01_16_24_10.png]
Цитирай
Аксесоари
#2

Интернет от СИМ Картата,за да работи,задължително само в слот 1.Инсталираш настройките от съобщението и пиши за резултата.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#3

Както каза потребителя над мен, за да ползваш интернет, повечето телефони са нагласени да поддържат мобилен интернет само в SIM1.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#4

(2015-11-07, 19:16:35)gelermo написа:  Интернет от СИМ Картата,за да работи,задължително само в слот 1.Инсталираш настройките от съобщението и пиши за резултата.

Да така ми показва и телефона ,че трябва да е в гнездото за интернета тоест където е в момента .Както и да е пробвах с друга карта в друго гнездо там тръгва интернета,но на друг оператор на тоя оператор не ще и не ще на други телефони с въпросната сим имам добър интернет .Сигурен съм че е до настройки ,но не знам вие може би ще предложите нещо.

Не мога да инсталирам настройките от съобщението.
Цитирай
#5

Отиди в офис на мобилния оператор и ги помоли да ти вкарат настройките ръчно.Ако служителят не е от "индиански" произход би трябвало да стане.
Можеш и да видиш какво да направиш позвайки друг апарат със същата версия Андроид и към същия оператор.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)