Темата е заключена
Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8 Lite - въпроси и отговори
#76

(2015-11-22, 11:43:11)Stoimir написа:  Колеги P8 lite  с горила стъкло ли е?  Защото по описание не е но видях няколко коментара че е .
Къде  го гледа това описание?

http://www.phonearena.com/phones/Huawei-P8-lite_id9358

Цитат:Features:
Light sensor, Proximity sensor, Scratch-resistant glass (Corning Gorilla Glass 3)
Аксесоари
#77

От два дена го имам телефончето, честно казано съм много доволен.
Върви перфектно с картата на макс телеком.
Единственото което ще се прежали някак е малкия капацитет на батерията.
Като цена/качество е идеален.
#78

(2015-11-22, 13:45:35)sokkoban написа:  Къде  го гледа това описание?

http://www.phonearena.com/phones/Huawei-P8-lite_id9358

В Emag,Technopolis i v gsmarena дори и на сайта на производителя не е споменато че има горила стъкло.

ZOPO ZP1000S. Android 4.4.2
#79

Някъде четох, че стъклото вече дори не го водили, като екстра и за това не го описвали Smile
#80

Колеги тая опция "много екрани" за какво служи и как се ползва, вчера я видях и се зачудих но не можах да я подкарам или по точно не знам какво прави реално Wink

Samsung Galaxy S2 Plus ---> Huawei P8 Lite ---> Huawei P9 Lite
#81

^ Колега и аз я видях. До колкото разбирам е за безжичен пренос на образ до монитори, телевизори и такива.. Нещо като DLNA или Miracast. Общо взето функции, дето едва ли някога ще използваме като обикновени потребители Big Grin

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
#82

А къде се намира тази опция?
#83

В падащото меню. То и аз това си мислех ама тв-то ми не е смарт не мога да намеря и нета нищо да видим как работи тва чудо.

Samsung Galaxy S2 Plus ---> Huawei P8 Lite ---> Huawei P9 Lite
#84

^ Не знам.. Но аз пък си направих моя като дистанционно за компа Big Grin Отдалече мърдам курсора и си цъкам безжично. Увеличавам, намалявам звука, друго още какво ли не.. Сега ще стана още по-мързелив Big Grin Между другото имах я и на предния си Андроид тая програмка, казва се GoldWorm remote PC. Върши страшна работа. Тегли се само че веднъж app от Play, и след това се сваля от нета .ехе за компа. И двете са с това име. На който му се вижда интересно може да си направи и той телефона като дистанционно за компа Smile

П.П.: Да спомена само, че трява да сте през рутер за да стане магията. Защото програмката работи чрез Wi-Fi.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
#85

Това е яко и ще се възползвам, но моята болка вече втори месец e да направя телефона дистанционно за телевизора ми(Samsung UE32J5500), ако някой има идея, или знае как да свирка Smile
#86

Смарт ли ти е TV-то може да го направиш но ти трябва Wi-fi на телевизора. Днес търсих и аз но само през Wi-Fi може да се получи.

Samsung Galaxy S2 Plus ---> Huawei P8 Lite ---> Huawei P9 Lite
#87

Смарт е и Wi-fi има, но нито едно приложение, което съм пробвал не сработи Sad Повечето приложения поддържат до серия H
#88

Проблема с double-tap е ужасен. Особено тези, които са свикнали да пишат бързо.
Това е единственото нещо което ме дразни доста...
Дано в 5.1.1 проблема да е отстранен.
#89

(2015-11-26, 19:29:50)chocH написа:  Проблема с double-tap е ужасен. Особено тези, които са свикнали да пишат бързо.
Това е единственото нещо което ме дразни доста...
Дано в 5.1.1 проблема да е отстранен.

Така е колега дразнещо е. Очакваме при следващия ъпдейт да е оправено. Аз се радвам, че това е проблема.. дразни ме и мен, но като се сетя, че Самсунг като сложиха Лоли Поп-а на S5 апарата им едвам работеше.. Се радвам, че тук само дабъл тап-а е проблема Big Grin

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
#90

В Emag днес телефона е 350лв. Smile
http://www.emag.bg/smartfon-huawei-p8-li...DZ3LLMBBM/

POCO F5 12/256 GB





#91

Кой успял, успял. вече го няма
Аз като се замисля, че септември го взех за 440 хахаха яко съм се извозил Smile
#92

И аз съм от скоро собственин на Lite модела. Доволен съм от всичко. Само че, когато сложиш ръката или нещо друга в горната страна, над екрана, се изписва на дисплия да се премахне. Сложих и стъклен протекрот, за да е по-сигурно, обаче телефона засича че има нещо, което е нормално. Естествено, за да се махне този режим трябва да натисна два пъти Power бутона, но това е дразнещо да се прави винаги.
Има ли начин да се махне това засичане пернаментно и само един път да си натискам Power бутона.
#93

^ Колега за пъви път чувам такова нещо. Не съм срещал подобна опция никъде из менюто до сега. Обикновено сензора за близост работи предимно по време на разговори за да заключи екрана.

Иначе, ето едно ревю на български на Huawei P8 Lite от мен: https://m.youtube.com/watch?v=Tj5O9ADQdD...e=youtu.be

В интернет никъде не намирам българско ревю на модела, така че реших да спретна едно Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
#94

Колега, има я опцията и по-скоро е превантивна и необходима, според мен
А как се появява, когато светнеш телефона закрий горната част и ще се появи- Режим на деактивирано докосване
#95

Функцията е полезна. Просто когато си отключваш телефона недей да покриваш горната част на телефона.
#96

(2015-11-28, 15:52:32)chocH написа:  Функцията е полезна. Просто когато си отключваш телефона недей да покриваш горната част на телефона.


Знам. Но съм сложил стъклен протектор и отива на горната част на екрана и го засича. Затова питам как да се премахне тази опция.
#97

Меню > Интелигентна помощ >  Още > Режим на деактивирано докосване

Wink

Когато функцията е включена хаби постоянно от батерията, понеже сензора  за близост стои постоянно включен за да следи. Иначе в същия раздел ще намерите и функцията "Режим за работа с ръкавици" - уникална е!  Дисплея започва да реагира не само на допир от пръст но и на допир от каквото и да е Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
#98

Здравейте отскоро имам huawei p 8 late имам калъф с прозорец как мога да го активирам  не съм на ти с тези телефони моля за помощ
#99

@Пети пробвай това:
Настройки- интелигентна помощ - още - умен капак

Smile

Колега Sokkobaan, от мен имаш спрециални благодарности за упътването! Браво!

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)