Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oneplus X-покани
#1

Колеги имам 3 покани валидни още 2 дена.Някой ако иска да пише на лично.
ПП.Поканите свършиха.Честито на собствениците!
Цитирай
Аксесоари
#2

Еххх закъснях, писах в друга тема Sad

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#3

Оказа се,че поканите пак са лични....странна им е политиката на тези.
Цитирай
#4

@dodiodi, тъй като поканите са лични, единият начин да се оползотворят поканите е: можеш да го купиш ти и после да го пратиш по куриер на човека (напр. Martin_VN, който иска Oneplus X, а твоите покани май са за Oneplus 2), който иска да има телефона. Стига и двамата да сте съгласни цената би била сума от цената на телефона+цената на експресна доставка до България+цената на куриерската услуга в България. Другият начин е когато се познавате добре с човека, който иска да купи телефона или да го купи за трети човек-тогава може да се пише адрес на доставка на твоя познат, а плащането да стане през теб. С уговорката, че съм го правил когато поканите не бяха лични, не знам дали сайта ще разреши промяна на лицето за доставка, т. е. получателят да не е платеца.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#5

Поканите си бяха за екса и изтичат днес на обед.Три са защото регистрирах 3 мейла.За двойката не са ми пратили още тези които пращат след като го купиш. Иначе от акаунта си можеш да поръчаш на който и да е адрес и може да платиш с кой да е пейпал акаунт.Аз единичката я поръчах в щатите(тогава не доставяха в Бг),а двойката я поръчах тук.
Цитирай
#6

Малко оф топик но не съм поръчвал до сега.А може ли да се плати с на някой друг пейпал-а, или трябва да е мой, на мое име с моя мейл, след като са вързани поканите(поне за сега)

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#7

Може да платиш с друг пейпал. Когато те препрати към пейпал акаунта, логин информацията може да бъде различна.

Choosing...
Цитирай
#8

Което ще рече споделяне на паролата на акаунта в OnePlus на единия човек с паролата на PayPal акаунта на другия човек ако двамата не са на едно и също място в момента на покупката.  Va

P.S. Човекът с акаунта в OnePlus да си сложи временна парола и да сподели временно акаунта и паролата му с другия човек, докато купувачът приключи покупката чрез своя PayPal акаунт.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#9

Може да се плати и с карта която не е вързана с пейпал.
Цитирай
#10

... акаунт, през страницата на PayPal.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#11

Всичко е готово, само покана да има Smile

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#12

Аз имам покана която нямам възможност да използвам и я давам. За oneplus X e
Цитирай
#13

Пратиха ми покана и точно сега го платих. Ако ми пратят в пакета покани ще споделям Smile
Благодаря на всичко които ми помогнаха Smile

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#14

И аз в петък поръчах един за приятел ,след като се оказа ,че поканите са лични.Още не е шипнат.
Цитирай
#15

И аз има покана за One plus X. Валидна до утре сутрин. Някой ако иска му я давам
Цитирай
#16

Каква му е цената в момента?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#17

На някой ако му се намира излишна покана за One Plus X, нека да я сподели с мен, ако обича.

Мерси предварително!
Цитирай
#18

Поканите са лични. Можеш да се вземе само с мейла на който е получена. Пробвахме схемата с даване на покани вече.

Choosing...
Цитирай
#19

Днес дойде телефончето за приятеля.Изненадващо в кутията има и силиконов кейс.Доста приятно устройство и доста компактно за 5".
Цитирай
#20

Цитат:splendor
Понеже  гледам  meizu-то  го  отделиха  в  отделна  категория, та  се  чудя,  кога  ли  някой  от  модераторите  ще  се  напъне  да  отвори  отделна  категория  и  за  One Plus?
Да още  с  пускането  се  обяви,  че  ще  върви  с  бонус  силиконов  кейс.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#21

Аз получих shareable invite, така че на някой ако му трябва да пише.
Цитирай
#22

Моя в 11ч тръгна от София насам може би утре ще го видя Smile

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#23
Wink 

Явно пътуват заедно с моя

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай
#24

Извинявам се за оффтопика, но колко струва доставката за БГ и има ли допълнителни такси?
Цитирай
#25

25 Евра, експресна с DHL. Други такси няма.

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)