Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oneplus X-покани
#26

Колко излиза тотал цената - устройство с доставка и за колко време пристига след поръчка ???
Имам покана за 1+х и не съм решил още дали да го поръчвам. Ако се откажа ще пиша тук ако някои иска да я използва.

П.с. след като изтече периода с поканите очаква ли се промяна в цената и в каква посока??? Главното ми колебание е от факта че не съм го виждал на живо.

Xiaomi Mi 8 6/64 blue, ex. HTC 10, ex.Huawei P9, HTC One , ex SGSII I9100 user ,ex Nokia E52-батерията няма край , ex HTC Wildfire S user
Цитирай
Аксесоари
#27

Поръчан(платен) на 9.11, получих мейл с потвърждение на 13.11, проследяващ номер на 16.11 и днес пристигна 18.11. От пръв поглед много ми харесва но като свърша работа ще го включа и по обстойно ще кажа. €269.00 + €24.49 (експресна доставка)

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#28

Сетиха се да ми пратят, т.е. имам 3 покани за OPX с давност 7 дни(смятано то 17.12.2015).

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#29

Здравей Martin_VN,

поканите за OnePlus X лични ли са? Ако не са, може ли да ми пратиш едната.

Много благодаря.
Цитирай
#30

Има и лични и като гифт след покупка на телефон 1+ ти дават 3 покани за раздаване

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#31

Раздадени са вече само barbolinda трябва да си вземе поканата.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#32

Бързам да се похваля Smile Благодаря много на Martin_VN за поканата. Телефончето е поръчано с експресна доставка, дано дойде скоро (dance)
Цитирай
#33

Здравейте!

През сайта gearbest.com апарата с бърза доставка гледам апарата излиза 289.75 долара, а в темата по-горе се получава сумарна цена 319 евро.
Защо се получава такава разлика?

Поздрави!
Цитирай
#34

319 евро???? Няма такова нещо 269,00 € (OPX) + 24,49 € (Express shipping) = 293,49 € това е цената която аз платих от сайта на OnePlus. Цената за Щатите по-принцип е 250 $ само на апарата.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#35

Да не би да е за керамичната версия ? Сега видях,че в сайта им е £269 срещу £199 за "нормалната" версия......Имам и покана,но на кой да го давам този телефон на тази цена ? 760лв.....приблизително... Smile

[Изображение: 8529271Y.png]
Цитирай
#36

Явно при мен е недовиждането или в бързината съм прочел 289 вместо 269, знам ли...
Благодаря за поясненията!

Иначе за цена 700+ лева няма какво да коментираме - това си е безумие, ако ще апарата да е с инкрустирани диаманти и златно покритие, егаси.
Цитирай
#37

Пичове имам 2 покани за Oneplus X. Ако някой иска нека пише.
Цитирай
#38

Да се включа и аз Smile телефончето ми пристигна днес. Дизайна е уникално готин. 
За 4-те часа разцкване нямам много дълбоки наблюдения, на първо време се държи перфектно, не ми е забивал нито на игри, нито на стартирани много приложения, писане на мейли и ровене из фейса.
Камерата на вътрешни снимки не е никак впечатляваща, същата като на стария ми Nexus 4, но се надявам утре на вън да е перфектна.

Имам две покани за Oneplus X, ако има желаещи пишете на лични.
Цитирай
#39

Уоу на това му се вика бърза доставка. Честито и да си го ползваш със здраве.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#40

На някой намира ли му се свободна покана за OnePlus X? Че трябва да поръчам една бройка, а вторник ми се струва далеч Smile
Цитирай
#41

Влез във форума на OnePlus и виж последните постове. Wink Цък

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#42

Момчета и момичета. Започвам да мисля, че тази компания вече има някаква БГ следа. В събота вечерта поръчах апарата с експресна доставка 24.49€, при стандартна 20€. В понеделник, т.е. вчера, около 1ч. след обяд получих мейл, че ордера е вече shipped и до 24 часа да чакам да ми се активира трекинг номера. И представяте ли си какво учудване настъпи в мен, когато днес следобед телефона беше в ръцете ми т.е. малко повече от 24 часа след получаване на мейла за шипинга.
Цитирай
#43

(2016-01-12, 22:20:11)tzvetann написа:  Момчета и момичета. Започвам да мисля, че тази компания вече има някаква БГ следа. В събота вечерта поръчах апарата с експресна доставка 24.49€, при стандартна 20€. В понеделник, т.е. вчера, около 1ч. след обяд получих мейл, че ордера е вече shipped и до 24 часа да чакам да ми се активира трекинг номера. И представяте ли си какво учудване настъпи в мен, когато днес следобед телефона беше в ръцете ми т.е. малко повече от 24 часа след получаване на мейла за шипинга.

Напълно нормално да пристигне за толкова време. Ако си улучил деня преди да тръгне самолета на DHL няма какво да се чудиш. Доколкото знам те имат и хъб в Европа..... така че всичко е нормално. Все пак плащаш 25 Евро за доставка. 

Колеги!!
Имам 3бр покани за OnePlus X.
Който има интерес да пише на лично.
Изтичат след 5 дни

OnePlus 2 64Gb
Цитирай
#44

Здравейте, получих три покани за oneplus x, ако някой има желание може да му изпатя
Цитирай
#45

Здравейте, имам 2 покани за oneplus x, изтичащи след 4 дни. Ако има желаещи пишете.
Цитирай
#46

Вече ще се продава без покани, считано от вчера, 28.01.2016.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)