Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Оригинални задни капаци
#1

Ако може някой да каже има ли от къде да се купят оригинални капаци. До сега имам два grey от Алито и се пукат горе вдясно. Чакам и един метален с кожен гръб, за който във фийдбеците пише, че е много качествен. Ако може в тази тема да споделяме за това кой какъв аксесоар си е купил, от къде и как е качеството.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз чакам 2 - един алуминиев (уж целия е алуминий, а втория е този с кожения гръб), като дойдат - ще споделя мнение, но стана вече месец и ни вест ни кост от пратката след Китайските митници. Писах на продавачката, каза, че ще провери, но... сега пък чакам нейната проверка.
Цитирай
#3

Този с коженият гръб го взех преди два часа от пощата. Ляга добре и изглежда добре, доста по-качествен е от пластмасовите. Ако е читав може да си поръчам друг цвят, за сега е добре. Пиши за алуминиевият като дойде, аз го гледах, но няма фийдбеци в Алито, след два пластмасови скапани, не ми се купуваше само да го пробвам. За кожените има добри оценки от купувачи. Интересно защо Xiaomi не продават оригинални.
Цитирай
#4

Е дайте линкчета де,да ги разгледаме и ние
Цитирай
#5

Ментаците, които се пукат са тези:
http://www.aliexpress.com/item/Original-...59212.html
http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Re...56148.html

Този, който ми пристигна вчера и ляга по-добре от оригиналният е този:
http://www.aliexpress.com/item/wholesale...eb201560_9
За него има и добри отзиви. Няма луфтове и пукане никъде, колко ще издържи е божа работа.

Мен ме интересува този как е и дали някой си го е купувал:
http://www.aliexpress.com/item/Full-Body...eb201560_9
Цитирай
#6

Видях снимка как стои от фидбеците на тоя магазин ... Така ли изглежда наистина? Плътно? Как се усеща кожата? Аз моите май няма да си ги получа докато изтече защитата. Щом си получил от тоя магазин - ще поръчам 2 кожени от там, че един приятел ме яде за такъв.
Иначе алуминиевия който поръчах и платих преди повече от месец са цели алуминиеви, а не алуминиева рамка + стъкло... Ама пуст късмет - от 08.10 - уж са тръгнали от Китай/Пекин, но все още няма никой нито в пощата нито на тракинг в България.
Цитирай
#7

Дали няма да има проблем за приемането с алуминиевия капак, интересно е да се пробва, дано да пристигнат.
Цитирай
#8

Коженият пасва много добре, дори по-добре от оригиналният ми бял капак. Кожата си е изкуствена, а металният борд всъщност е пластмаса, за 5 - 6 долара толкова. Всичко е приятно на пипане. Това е мнение като за втори ден от както го имам. Я покажете линк за алуминиевите да ги видя? За съжаление няма оригинални на Xiaomi. Nillkin имат само калъфи и протектори, но не съм фен.
Цитирай
#9

От магазина от който си купил кожения предлагат и алуминиеви. Планирам да поръчам и от там, пък ако дойде и предната ми поръчка - ще имам за продаване Smile
Цитирай
#10

(2015-11-06, 05:33:58)dragozow написа:  Този, който ми пристигна вчера и ляга по-добре от оригиналният е този:
http://www.aliexpress.com/item/wholesale...eb201560_9
За него има и добри отзиви. Няма луфтове и пукане никъде, колко ще издържи е божа работа.

Мен ме интересува този как е и дали някой си го е купувал:
http://www.aliexpress.com/item/Full-Body...eb201560_9

И аз поръчах 2 кожени - черен и кафяв, ще пиша като дойдат отзиви. Не става ли много дебел и обемист телефина с този капак?

Долното от линка не е капак, a armor - с него със сигурност става бая големичък и дебел, но пък изглежда модерно и яко...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#11

(2015-11-06, 18:05:05)stenlius написа:  Долното от линка не е капак, a armor...

Освен това, рамката му е слаба - пука се долу на най-тънкото място на USB-то. Имам два такива, единият изхвърлих, вторият не ползвам - дебелее телефонът с тях. Smile
Цитирай
#12

"Кожените" капаци са връхта. Моят току що дойде, пасна перфектно, плътен и стабилен е - нямам никакви забележки. Пластмаса си е, но телефона изглежда друг - по-висок клас Smile А и усещането е невероятно.

И алуминиевият капак стои идеално, но твърде много заприличва на дебела и голяма версия на iPhone 4. Капака е пластмасов с  тънък алуминий отстрани и малко по-дебел на гърба. Няма промени и проблеми в обхвата. Единственият въпрос може би е как ще се усеща в по-студеното време Wink Но и това ще се разбере, скоро.

И при двата панела камерата стои вътре в тях, а не както е в оригиналния. Смятам, че така е по-добре за нея, защото съм виждал телефони със стърчаща камера и износено стъкло...
Цитирай
#13

Покажи някоя снимка на кожения капак е възможно. И аз се чудя дали да не си поръчам.

... HTC Sensation -> Galaxy S3 -> Galaxy Note 4 -> HTC ONE M8 -> Galaxy Note 2 -> Xiaomi RedMi Note 2 Prime -> Xiaomi RedMi Note 3 16GB -> Xiaomi Mi Max 32GB
Цитирай
#14

Само да намеря с какво да го снимам - и ще снимам. Пристигат ми 5 - 3 черни като моя и 2 червени.
Цитирай
#15

Да, след коженият не бих сложил оригиналният. Ще си поръчам още един кожен. По някога ментаците са по-добри от оригинала. Колко ще ходя изкара не знам, за сега не е мръднал.
Цитирай
#16

Я дай един линк за тия кожени панели
Цитирай
#17

Малко по-горе е линка, даже го има 2 пъти, защото е цитиран. Аз чакам черен и златен. Но явно са псевдо кожени.
Цитирай
#18

Здравейте! Понеже тук се коментират задните капаци на телефона имам питани по въпроса. Някой има ли проблем с промяна на цвета на задния капак. След двуседмична употреба задвия капак прибича на ...... . Там където го държа най често бялото се изтрива почти пред очите ти и отдолу избива... сив, черен оттенък.
Имам Xiaomi Redmi Note 4G, на който задният капак след девет месеца употреба е като изваден от завода а на този... вижте сами.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
#19

@plmng, не разбрах обаче дали капакът е оригинален?

 
Цитирай
#20

Ами дошъл е с телефона, значи трябва да е оригинален. Поне така твърди, човека, чиято собственост е телефона. При мене е за временно ползване, но още когато го получих от него, само след няколкодневна употреба не беше в особено красиво състояние Sad

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
#21

Тва по ми прилича на зацапано ако го държиш в калъф тип капут Smile ли да кажа абе от ония дето дърпаш въженце и телефона сам излиза до някъде

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
Цитирай
#22

И на мене ми приличаше на зацапано от калъф когато получих телефона. И за да се уверя... не го държа в калъф.... А ивиците от страни се увеличават пред очите ми .. все едно избива отдолу..

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
#23

Моят само лъсна леко по ъглите, нося го по джобовете без калъф от 1 месец - но не се е протрило нищо, просто бялото се зацапва лесно и сега лекичко е мръсно бяло вече. Трябва като ми дойдат коженит да пробвам да го изтъркам със сапун хубаво да видя дали ще белне пак...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#24

(2015-11-16, 21:48:33)milstan написа:  Малко по-горе е линка, даже го има 2 пъти, защото е цитиран. Аз чакам черен и златен. Но явно са псевдо кожени.
За 5 долара са си прекрасни. Моят не е помръднал като качество, а преди това пукнах два grey от пластмасовите. Псевдо коженият пасва по-добре от оригиналният ми бял.
Цитирай
#25

Току що ми пристигнаха и моите два псевдо кожени капака - бял и черен. Пасват идеално и не хлопат бутоните (някой се беше оплакал нейде из нета). Доволен! Явно те ще са хътът на сезона. Smile
Като забележка: Ако страничната рамка не беше леко скосена в посока от към гърба - към дисплея, а водоравна, щеше да е перфектния капак. Smile
П.П. Някой се чудеше, дали не се закрива IR порта с този капак. Проверих - работи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)