Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Оригинални задни капаци
#26

(2015-11-06, 18:05:05)stenlius написа:  И аз поръчах 2 кожени - черен и кафяв, ще пиша като дойдат отзиви. 

Най-сетне дойдоха днес капаците след дъълго пътуване. Много приятно съм изненадан - изглеждат доста качествени, пасват перфектно на телефона без грам луфт /за разлика от оригиналния капак/ и устройството се усеща като по-луксозно с тях. Леко по-дебел, по-висок и тежък става телефона, но не е нищо фрапантно. Направих кратко видео unboxing на който му е интересно слагам и няколко снимки.


[Изображение: 5r20o3x.jpg][Изображение: qJB1j2X.jpg][Изображение: ovprqh8.jpg][Изображение: ANqezO1.jpg][Изображение: 25TeOeg.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
Аксесоари
#27

Ейй само заради този гръб ще си купя телефона!

Smile
Цитирай
#28

Потвърждавам, капаците са супер.Проблем е само свалянето им, трябва да се употреби доста сила за да се свалят и има опасност от повреда!
Цитирай
#29

Браво, много стилно и хубаво седят капаците на телефона! Ще се поръчва от тях!!


Цитирай
#30

Кожените се белят по ръбовете с времето, вече втори такъв ми се бели. Поръчал съм си един от алуминиевите да пробвам. Някой поръча ли си черен оригинален и от къде? Само ментаци намирам, а те са с лошо качество.
Цитирай
#31

От 30 дни съм с капак с кожен гръб от Алиекспрес. Взех си два броя - кафяв и черен. Първо монтирах кафявия, но някак си не можах цветово да приема телефона. После го смених с черен и всичко заспа. Няма луфтове, пасна идеално, но свалянето на капака е трудно и рисковано начинание. По принцип съм доволен и качеството е добро, за парите си са чудесен аксесоар. За обелването на изкуствената кожа, мисля, че е нормално да се случи с времето. То и пластмасовата странична рамка също с времето ще почне да се лющи, но пък няма вечни неща, а и цената не е висока, че да придиряме толкова. Все пак, за 30 дни ежедневна употреба, към момента, няма следи от износване.
Цитирай
#32

А някой поръчвал ли си е от тия стъклените капаци да си каже мнението Top Xiaomi Redmi Note 2 Prime Case Luxury Aluminum Frame   Tempered Glass Back Battery Cover Replacement Cases for Redmi Note2
http://s.aliexpress.com/zEjeQbmi
(from AliExpress Android)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)