Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe X2 3г неприятен проблем
#1

Здравейте! От скоро съм с Lenovo Vibe x2. Много съм доволен от телефончето като се има напредвид,че съм малко скептичен към марката и моделите. За съжаление имам следния проблем.... След закупуването му го ъпдейтнах до Лолипоп. И както виждам при други потребители имам проблем с монилните данни. Пробвах с ресег от менюто ,но няма голяма промяна. Чудя се да направя хард фактори ресет там от копчето за звука и този за заключването. Въпроса ми е има ли как да ми се прецака телефона и има ли вариант да ми падне гаранцията? Бях в магазина от който го закупих и ми казаха ,че може да се върнат андтойда на киткат или да е прецакан 3г модула. Много ще се радвам на вашите мнения.
Аксесоари
#2

Връщай фабричните настройки,така няма да изгубиш гаранцията.Ще изгубиш само информацията си-снимки,музика,смс-и и т.н.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
#3

А би ли споделил какъв точно проблем имаш с мобилните данни? Слаб обхват? Липса на 3G?

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
#4

Днес дойде нов update. Може да оправя тези проблеми.
#5

@Dubsoace, къде дойде при теб този ъпдейт? При мен по ОТА няма нищо. С последния Ром на 5цата съм.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
#6

Човека сигурно е объркал раздела. Някой админ трябва да го мести в X2. Иначе аз със Z2 pro нямам проблеми, намям и ъпдейт май от около месец или два. Smile
#7

Май да. Объркал е. Иначе ъпдейт и аз от септември нямам. Дано нещо има, че ми доскуча машинката. ;-) А с 3G проблеми никакви.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
#8

https://forum.androidbg.com/showthread.p...id=1201855
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)