Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сензор за близост
#1

Здравейте колеги , искам да попитам Леновото А329 има ли сензор за близост, че жена ми има такъв и като води разговор и екрана и светва , изгасва влиза в разни менюта и т.н. Как може да се разреши този проблем?

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
Аксесоари
#2

Абе те всички евтини Леново страдат от тоя проблем. Имам А536, жената и децата са с А328 и проблема е същия, присветка, влиза в менюта и т.н. Пише че има такъв сензор ама къде е точно и дали има въобще не се знае. Аз лично като го забележа, че почва да присветка по време на разговор натискам копчето за изключване и се заключва, тоест гасне и така за сега, ама това не е решение.

Samsung A21S ,  Samsung A6 
Цитирай
#3

Набери оператора и просто задръж пръста си на сензора за близост, и виж как отчита.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#4

Като набера оператора и опитам с доближаване на ръката ми нищо не става , явно нищо не отчита или сензора не работи или го няма... А дали е възможно протектора на дисплея да пречи?

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#5

Възможно е, ако протектора ти покрива сензора за близост. Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#6

Имам lenovo a536 и сензора е в горния ляв ъгъл и не се вижда а е зад екрана
Цитирай
#7

Хайде някой на който му работи този сензор да каже дали е с протектор или някой без протектор да каже дали му работи сензора , моля!

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#8

Аз съм с протектор стъклен и ми работи сензора.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)