Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с батерията
#1

Баща ми си взе някакво леново (мисля А328). телефона е от доста нисък клас, не е нещо особено, но му върши работа. Проблема е в показването на процентите на батерията. Батерията като цяло си му държи 3-4 дни, но не показва вярно. На третия ден да кажем е на 60% и след това за броени минути спада от 60 до 0. Ако го включи в ситуацията на 60 да се зарежда и около половин един час не му показва вдигане на проценти и чак след това започва да качва над 60. Реално батерията си държи нормално дълго, но телефона не отчита правилно. Това е кофти защото не може да се разчита, че като показва 60-70% си е толкова, защото реално е по малко. Надявам се разбрахте проблема, има ли някакво решение?
Цитирай
Аксесоари
#2

Не е решение на 100%, но може да се ползва тази програма CaliBattery. В смисъл, че по различен начин изчислява оставящия заряд в батерията. Ползва се на едно Lenovo S850 ( на него не само, че не му пада заряда а и се самозарежда...) така, че може да се пробва.
Цитирай
#3

(2015-11-06, 15:52:16)l_zarev написа:  Не е решение на 100%, но може да се ползва тази програма CaliBattery. В смисъл, че по различен начин изчислява оставящия заряд в батерията. Ползва се на едно Lenovo S850 ( на него не само, че не му пада заряда а и се самозарежда...) така, че може да се пробва.

Имам същия проблем с таблет самсунг таб 3 т-210.Може ли линк към програмата?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)