Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo vibe X2 забива и се рестартира
#1

Здравейте колеги ! Преди около 5 месеца си купих телефон от Теленор Lenovo vibe X2 , който до ден днешен ми носи само ядове . При боравене с него периодично забива и се рестартира . Гаранционен е , закарах го в магазина на сервиз посъветваха ме да му възвърна фабричните настройки , направих го нищо не се промени , после го приеха в сервиза след 10 дена ми го върнаха промяна никаква дори и по зле стана камерата не работеше след сервиз . сега втори пат го пращам , но надежда никаква нямам ... Та питането ми е , аз като клиент потребител законово с какво сам защитен . Имам ли право да го върна полагали ми се евентуално няква замяна с нов апарат понеже в теленор не искат и да чуят за подобни варианти и ми казват че това е не възможно . Някой от вас попадал ли е в подобна ситуация , на ти ли е с законовата ситуация за разрешаване на тоя тип проблем. Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще трябва да ти го заменят със съшия модел.
Цитирай
#3

Здравейте, и аз имам същия проблем от месец-два насам. Закупих си въпросния модел юни месец и нямах никакви проблеми в рамките на 3-4 месеца. В началото започна да забива веднъж на 1 месец, а в момента за ден може и 10 пъти да забие и да се рестартира. Може  ли да ми дадете съвет какво да правя. Телефона има 2год гаранция, закупен от теленор. Знам, че ако го занеса ще го вземат в сервиз и поне 1 месец няма да го върнат, а не знам дали въобще ще има някакъв ефект от ремонта.. Ще съм ви благодарна ако споделите мнението си ...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)