Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със заключване на приложения
#1

Здравейте, от вчера приложението което използвах за заключване спря да работи. Днес реших да пробвам и с други приложения за заключване, но и те не работят. Рестартирах няколко пъти телефона и изчистих кеша, но проблема си остава. Странна работа.

LG G3
Цитирай
Аксесоари
#2

Кажи поне модела на телефона и кои приложения за заключване си ползвал.
Аз ползвам заключи с двоен клик DCL-създадено от колега във форума. Вчера изведнъж спря да работи, деинсталирах и инсталирах отново и се оправи.
Цитирай
#3

Кое е приложението, което си използвал?
Съвет от мен: Използвай AppLock и от найстройките му задай advanced security(май така беше,ако не се лъжа). Нито ще се изключи, нито някой може да ти го махне. Иначе има още трикчета, за да не ти запомнят паролата, ако искаш ще ти ги кажа.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#4

Телефона е LG G3. Заключвах Вайбъра. Сега не иска да заключи никое приложение, пробвах над 10 приложения за заключване.

(2015-11-07, 12:21:25)Dakata87 написа:  Кое е приложението, което си използвал?
Съвет от мен: Използвай AppLock и от найстройките му задай advanced security(май така беше,ако не се лъжа). Нито ще се изключи, нито някой може да ти го махне. Иначе има още трикчета, за да не ти запомнят паролата, ако искаш ще ти ги кажа.
Пробвах над 10 приложения за заключване, никое не работи.

LG G3
Цитирай
#5

Ама с кое приложение го заключи? Big Grin Да не си пробвал всичките наведнъж и да си направил беля? Big Grin

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#6

Деинсталирай всички приложения, които си инсталирал.Някои даже трябва да ги премахнеш от администратор на устройството.
И след това инсталирай само това, което си ползвал за заключване, което пък ти не искаш да ни кажеш кое е то.
Цитирай
#7

(2015-11-07, 12:35:55)Dakata87 написа:  Ама с кое приложение го заключи? Big Grin Да не си пробвал всичките наведнъж и да си направил беля? Big Grin
    Е как ще пробвам с всичките. Пробвах ги едно по едно.

Оставил съм само едно-LOCX.
Проблема е LG.
Знам как ще го оправя, но ще ми отнеме 3-4 часа да му вкарам фабрични настройки.

LG G3
Цитирай
#8

Запазвай важната информация, ако ще връщаш фабричните.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#9

Това ще е като намеря време. За втори път ми прави подобни номера.

LG G3
Цитирай
#10

Аз имам същия проблем, със същия телефон съм LG G3. Всички приложения пробвах и не става. Моля ви споделете начин да се оправи това нещо. Само с връщане на фабрични настройки ли става?

Ей намерих начин и то много прост  Dance Настройки -> Общи -> Достъпност и най-долу има Applock (последно само това приложение бях инсталирала и оставила). Влизаш там и го активираш. Незнайно защо стоеше неактивно. След това вече приложението работи. Предполагам и с всяко друго ще стане по този начин.
Цитирай
#11

Това LG е пълен боклук. Вкарах му фабрични настройки без да архивирам настройки и приложения - няма оправяне. Какво му стана, без нищо да съм правил. Да го е.а в скапания телефон.

(2015-11-08, 12:18:07)Ния написа:  Аз имам същия проблем, със същия телефон съм LG G3. Всички приложения пробвах и не става. Моля ви споделете начин да се оправи това нещо. Само с връщане на фабрични настройки ли става?

Ей намерих начин и то много прост  Dance Настройки -> Общи -> Достъпност и най-долу има Applock (последно само това приложение бях инсталирала и оставила). Влизаш там и го активираш. Незнайно защо стоеше неактивно. След това вече приложението работи. Предполагам и с всяко друго ще стане по този начин.
Оправи се и при мен след, като инсталирах APPLOCK и го активирах от ДОСТЪПНОСТ, но други приложения за заключване продължават да не работят.

Самото приложение си има отметка да се включва от ДОСТЪПНОСТ. То заключва автоматично и настройките на телефона. Това не е решение на проблема.

LG G3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)