Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми: премигване,изключване,заспиване

Преинсталирай го и ако не се оправи сервиз, но ако е дъно няма да има смисъл. За колко го взе ако не тайна?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
Аксесоари

Как да го преинсталирам нямам комп в момента ,трябва да върна стара версия ли ?Трябва 4.4.2 ли да върна ?дали в обикновен сервис не в София ще ми свършат работа ?
Цитирай

Приятелю, Bulgram е фирмения сервиз на Lenovo в София. Два пъти съм ги ползвал и само там могат абсолютно всичко да ти оправят. Не се отчайвай. Успех.
Цитирай

Нямам връзка с булграм на телефона не отговаря никои ..Друг сервис в София да препоръча някой ,тук в града ми отказаха връщане към 4.4.2 под предлог че му няма нищо а той не спира да се рестартира дори студен.
Цитирай

От къде си, пиши ми на лично.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Искам на благодаря най -сърдечно на Ивайло с телефона вече всичко е наред!Радвам се че все още се намират коректни хора в България .
Цитирай

Здравейте. От няколко дена имам странен проблем с моя звяр. Отделна част от дисплея не реагира на допир. Малка е, но все пак засяга понякога работата с него. Не знам какво става и може ли някак да се оправи. Не е изтърван, не е падал и не е мокрен.

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Извинявам се на всичко за моето невежество, но просто нямах време и го написах на бързо, което нее оправдание моля за разбиране.
По въпроса с  рестартирането на телефона вече е добре, но не работи Wi-Fi и го Gsensora
Android система е : 5.0.2
Номер на версия : k920_W288_160224_ROW
И отново благодаря
Цитирай

Със 7.1 съм, но гугъл плея постоянно спира да работи какво да правя...

И ако реша да го върна към оригиналния ром без следи от руут и там другите неща как мога да до направя?

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Моля, ако някой има идея как да върна телефона във фабричен вид да ми пише...имам да си сложа официалния ром и да няма отключен там буутлоадър ли там кво е....моля!!!

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Префлашни го с QPST, така ще е в най-фабричен вид.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Как става това

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Няма ли някой да помогне???

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Колега,никой не ти отговаря ,защото на въпроса,който задаваш,е отговаряно десетки пъти,има писани многобройни уроци и упътвания и то само в този форум!Вземи почети малко и ще научиш що е буут-лоадер,рековъри,партишън,ром и т.н.Научи основните понятия и работа с флашващи инструменти и започни процеса на възстановяване на машинката.Ако се натъкнеш на грешка,опиши я тук точно и тогава няма да има проблеми да получиш съвет от някой!
Цитирай

Колега, аз много добре съм запознат с основните понятия и съм изчел/изгледам всички материали по въпроса. И тук е момента да благодаря на Иво за търпението, което имаше с мен, но проблема, че след всяка стъпка стигам до положението, когато компа не ми засича телефона и всичко отива на кино.
Ако някой има от Варна и има желание да удари едно рамо да пише...
Извинявам се, ако съм досадил на някого...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)