Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми: премигване,изключване,заспиване
#51

Factory Reset ,това ти трябва
Цитирай
Аксесоари
#52

Ами значи вече го направих Big Grin пуснах телефона и всичко е изтрито , в началото си избирах език , час , мрежи и тн....
Сега остана да видим дали ще прави същите проблеми като преди това. Всъщност проблема беше само рестарта ...
Цитирай
#53

Да видим
Цитирай
#54

Мисля поне 1 седмица да не го блъскам с приложения и тн , за да видим дали всичко ще е наред. Само стандартните неща са си инсталирани.
Цитирай
#55

(2015-11-23, 11:11:18)vesoisthebest написа:  Оправяй го на сервиз и после сменяй марката. Smile

Мда. И аз от този момент няма да имам нищо общо с тази марка.
Цитирай
#56

(2016-01-10, 08:39:36)detail написа:  Мда. И аз от този момент няма да имам нищо общо с тази марка.

Да ви кажа честно аз съм си доволен от моя Z2 Pro, с изключение на честите изхвърляние от приложението Facebook други проблеми нямам, но най-вероятно и моя следващ телефон няма да е Lenovo.

The Phillips Savvy -> Siemens M55 -> Nokia 8910i -> Nokia 7610 -> Nokia 6500 Slide + Samsung X520 -> Nokia 5800XM + Nokia N97 -> ТhL W200 -> Lenovo Vibe X2 + Nokia 225 -> Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#57

Явно модела има някакъв проблем. Не случайно го спряха от производство и го няма по магазините. Преди Про-то година бях с К910. Ми железен телефон. А и с двата активни радио модула няма конкуренция. Сега е в жената, няма да го махна докато не умре тотално.. В офиса имам поне 10 колеги които са с други модели на Леново - никои не се е оплакал от нещо.
Цитирай
#58

Проблема не е в телефона а в софтуера!!!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#59

Напълно съм съгласен с по-горното мнение!

The Phillips Savvy -> Siemens M55 -> Nokia 8910i -> Nokia 7610 -> Nokia 6500 Slide + Samsung X520 -> Nokia 5800XM + Nokia N97 -> ТhL W200 -> Lenovo Vibe X2 + Nokia 225 -> Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#60

Бая марки съм сменил,но никой не ми е изкарвал 1020 часа без рестарт,а и съответно без никакъв бъг през това време.Телефона е страхотен.

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#61

(2016-01-10, 10:04:03)off_line написа:  Да ви кажа честно аз съм си доволен от моя Z2 Pro, с изключение на честите изхвърляние от приложението Facebook други проблеми нямам, но най-вероятно и моя следващ телефон няма да е Lenovo.

Този проблем го има и при мен но си мисля че това е по-скоро по вина на самото приложение.
Цитирай
#62

При мен след като рестартите заискачаха чисто случайно /от десет пъти на ден, до един на пет дни да речем/ върнах до версия S230. Като че ли всичко е наред с изключение на следното: камерата въобще не иска да зацепи, изписва, че няма място в СД картата и ме изхвърля директно. При опит за ъпдейт /не че ще го правя/ също изписва че има грешка в сд картата. Какво пропускам?

edit: Заводски настройки оправиха работата.

Nokia 3310 > 6230i > N73-ME > N95-8gb > N82 > 5800 > N97 > N8 > Lumia 630Dual > Lumia 1520 + Samsung Galaxy S7 Edge Gold
Цитирай
#63

(2016-01-13, 23:20:53)jukostadinov написа:  Този проблем го има и при мен но си мисля че това е по-скоро по вина на самото приложение.

Ами да ти кажа до сега с други телефони не съм го имал тоя проблем с Facebook-a, най-често се появява като upload-вам снимка от галерията на телфона към коментар на даден post, разглеждам картинки в приложението - нечия галерия или албум, та дори и при обикновено скрулване между новините, често се случва да ме 'изхвърли' с бял или черен екран. 

The Phillips Savvy -> Siemens M55 -> Nokia 8910i -> Nokia 7610 -> Nokia 6500 Slide + Samsung X520 -> Nokia 5800XM + Nokia N97 -> ТhL W200 -> Lenovo Vibe X2 + Nokia 225 -> Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#64

Преди малко имаше актуализация на Facebook
Проблема трябва да е решен с с крашването при ъплоуд от галерията
Цитирай
#65

Здравейте и от мен.Да споделя и аз проблема си,wifi & bluetooth спират да работят,след рестарт на телефона се оправят и така вече цяла седмица.Ресетвах през сервизното меню и т.н. но проблема си остава.Ако имате идеи споделете!

Samsung Z Fold 3
Цитирай
#66

(2016-01-14, 20:16:31)off_line написа:  Ами да ти кажа до сега с други телефони не съм го имал тоя проблем с Facebook-a, най-често се появява като upload-вам снимка от галерията на телфона към коментар на даден post, разглеждам картинки в приложението - нечия галерия или албум, та дори и при обикновено скрулване между новините, често се случва да ме 'изхвърли' с бял или черен екран. 

Точно за това става въпрос - разгледам албум или просто си цъкам из Фейсбук  и изведнъж бял екран , 2-3 секунди чудене и ме връща стъпка назад.
Т.е ако съм гледал снимките в нечии профил ме връща на стената на дадения човек и така.
Цитирай
#67

Да, напълно същото и при мен! Днес пак имаше актуализация на Facebook-a. Но не вярвам нещо да се е променило.

The Phillips Savvy -> Siemens M55 -> Nokia 8910i -> Nokia 7610 -> Nokia 6500 Slide + Samsung X520 -> Nokia 5800XM + Nokia N97 -> ТhL W200 -> Lenovo Vibe X2 + Nokia 225 -> Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#68

Лошо написан софтуер за Lenovo-to.Фейсбука не е виновен.Разцъках олх-а,гледам доста Z2 Pro-та са се появили във сайта..чудя се,защо ли?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#69

Кое пък му е лошото.На Самсунг s5 и на Alcatel idol 3 пак същият проблем с фейсбука...И там ли е лошо написан софтуер?

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#70

При Note4 също го има този проблем,но не виждам чак толкова много да се предлагат в продавалника....що за сравнение ...
Цитирай
#71

Да бе да, то затуй има 100-тина Ноут в олх-то. Да не говорим с тоя шим дето го има Ноут-а... Еб@хти флагманския Самсунг...
Цитирай
#72

Явно още хора имат проблем с премигване,изключване,заспиване ,така като гледам как грамотно пишат!
По темата: Причината е,че от Lenovo заебаха от рано софтуерната поддръжка на модела и спряха да чистят бъгове,но затова пък си има CM
Цитирай
#73

lost in

Като гледам вече си с друг телефон, нужно ли е да пишеш в тази тема с цел да дразниш и да спамиш?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#74

Колеги при всички марки и модели има дефектни бройки.Не си правете генерални изводи от това че са се събрали на едно място 3-4 човека с проблем.Телефона е страхотен.От скоро го ползвам/взех го уж умрял и го флашнаш с QFIL.Сложих му 4.4.2 и за сега нямам абсолютно никакви проблеми/било то софтуерни или хардуерни/.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#75

@boboe, няма и да имаш проблеми. Дръж го с 4.4.2 и ще се радваш на един прекрасен телефон!

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)