Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нова фитнес гривна от Xiaomi - Mi Band 1S
#1

Oфициално е обявена новата смарт гривна на   Xiaomi - Mi Band 1S
 Добавен е задължителният за фитнес тракер  HR сензор.
Цената, която е посочена е 15$, колкото беше на предната. Естествено ние ще я купуваме от прекупвачи... тя и първата не  е паднала още до тези 15$

Линк към новината

Днес сутринта бях изненадан с мейл от Ibuygo, че я предлагат на преордър и веднага лепнах 1 бройка
Mi band Photoesthetic Edition

Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз поръчах за 19.99 free shipping от тази промоция:
http://www.tinydeal.com/miband-1s-heart-...-4979.html

За самия ден(вчера в 12:00 наше време) пускат уникален код за отстъпка.
Първите 100 поръчали се възползват от 10$ намаление.
Цитирай
#3
Wink 

На няколко пъти се пробвах и аз, ама все бяха "изхарчени" кодовете, хем ги дебнех. Ти или повече си дебнал Wink или си бил късметлия да уцелиш момента.

Както и да е, моята поръчана от ibuygou вече е на път към мен...изпратиха я изключително бързо, мисля че на следващият ден, след като беше обявена в продажба - 11.11, което за мен  си струва 10-те $ повече
Цитирай
#4

Специално изчислих часовата разлика и си настроих аларма за пет минути преди пускането на новия код.
Тъжното в цялата работа е че колкото и да сме спестили от промоции доларът е достатъчно висок, за да ни върне в тъжната действителност.
19.99$ през пейпал вчера излезнаха 37.33лв.
Цитирай
#5

Да. Долар и паунд- 2-те основни валути, които не са евро и в които пазаря от ибей и амазон станаха златни напоследък...

И все пак сигурен ли, че си настроил акаунта  в пейпал да те превалутира банката ти, а не самият пейпал, които си е доста лаком?
Цитирай
#6

Не Smile

Conversion from:

-37.91 BGN
Conversion to:

$19.99 USD
Exchange rate:

1 Bulgarian Lev = 0.5273 U.S. Dollars


Даже не е било 37.33. Гледал съм остатъчната сума от друга карта...
Както и да е. Приблизително 1.89 курс са ме....ощавили Smile
Цитирай
#7

Ами освен да напрвиш така:

My Account -> Profile -> My Money -> My preapproved payments -> Update ->  Set Available Funding Sources -> Conversion Options (слагаш тикчето на картата)-> Bill me in the currency listed on the seller's invoice -> Submit .

Това се прави веднъж и остава перманентно и всяка следващата покупка ще ти се пресмята/ конвертира по курса на твоята банка.
Ще си спестяваш по няколко стотинки на доалр, при по-голяма сума са си бая пари
Цитирай
#8

Сайта сериозен ли е? Досега не съм взимал от tinydeal.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#9

Oтносно гривните е сериозен, както писах и в другата тема (че се дублират вече) съм взимал 3-4 бройки + още толкова каишки.
Оригинални са и идват навреме.
За другото обаче съм разочарован -веднъж бяха пуснали на flash sale един модел телефон, който стоя няколко часа на определена цена, поръчах и платих 3бр. След повече от 24 ч някоя си отговорна кака ми писа, че е станала грешка с цената и няма да ми ги пратят или да доплатя още някаква си сума ( не помня колко, ама не малко)
Което за мен си е първо крайно несериозно - като претендираш за голям търговец, да не си спазваш цените, които сам си обявил и второ: при платен вече от клиента артикул, да му искаш още пари, щото си бил допуснал грешка.
Ми къде гледате бре, преди да ги обявите тия цени - с часове стояха на заглавната страница на сайта.
Цитирай
#10

Аз ти благодаря за информацията относно настройките на PayPal.
Ще тествам при евентуална следваща транзакция дали има положителна промяна.
Въпросът ми е дали има някакво значение валутата по подразбиране?
Цитирай
#11

Валутата няма, има това което ти писа колегата. Ще ти ги изчислява по курса на твоята банка, а не по курса на ПейПал. Има разлика.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#12

Без да съм 100% сигурен, но мисля че "валутата по подразбиране" има значение, ако ти си търговец, продаваш нещо и отсреща ти плащат в някаква друга валута, то тогава пайпал ти я конвeртира към тази която си му посочил за "валута по подразбиране" и сумата ще остане в акаунта ти на пейплал , като 100$ или 100 евро според която си му задал.

Когато съм продавал в паунди ми ги преобръща в евро- валута, която съм задал по подразбиране и от там срещу още 2 евро в банката в бг лев..

В твоя случай когато купуваш ще ти се пресмята по курса на банката издала картата, който би трябвало да е поне с 3-5ст по-нисък от този на пейпал
Цитирай
#13

Някой път и повече, в началото се чудих защо ми таксува еврото по 2.05-2.06, а в банката 1.955

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#14

дали скоро ще се появи и в български сайтове ?
Цитирай
#15

Предполагам месец време, докато дойдат от Китай.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#16

Xiaomishop.bg ги взимат от ibuygou, ама сигурно ще лепнат цена 50 лв.
Аз предната си я купих от Алиекспрес за 15.99$
Цитирай
#17

50лв, ама отгоре. То аз платих за моята 53лв
Те старата я продават за 40лв...
Цитирай
#18

Значи за почти оригиналната цена пак ще опираме до директни връзки с китайците.
Проблем, че някои от аксесоарите за оригиналната гривна няма да вършат работа, заради сензора отдолу.
Например Висулката: http://www.aliexpress.com/item/Replaceme...66429.html
Старото зарядно също е несъвместимо. Имаше едно сравнително клипче под офертата в tinydeal:
 
Цитирай
#19

Те имат и друга нова гривна представена още септември, но е на пресейл още - http://www.geekbuying.com/item/Original-...54794.html

И е грозна.
Цитирай
#20

Според мен не е на Xiaomi това
Цитирай
#21

Тяхно си е http://www.androidheadlines.com/2015/09/...acker.html
Цитирай
#22

Днес в aliexpress e на много добра цена от 22$ На заглаваната страница е. Който я иска да бърза, такива промоции са за ден-два
Цитирай
#23

Много се чудя дали да си я взема, изглежда готино ама да не ми омръзне бързо. Дайте мнение колко време я използвате
Цитирай
#24

Купувай свързвай, изключвай звука на телефона, вибрацията също и се остави на гривната... Няма такъв рай да не чуваш звъненето на телефона! 2 месеца не съм я свалял. Мисля даже да си поръчам резервна бройка ако сдаде багажа моята. Заслужава си!!!
Цитирай
#25

Еми ще разбера колко си струва . Поръчах я Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)