Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Диспечер на контактите спира внезапно
#1

Диспечерърт на контактите спира внезапно. Обикновено го прави след провеждане на разговор. Забелязах, че това се случи след update на системата. Със заводският си софтуер нямаше проблеми, но след като започнаха ъпдейтите, започнаха и проблемите. Да не говорим, че на някои игри излиза от играта и дава грешка.
Цитирай
Аксесоари
#2

Същите проблеми и при мен Big Grin
Цитирай
#3

Заради многото проблеми с последния ъпдейт флашнах с K920_S246_150520_ROW и проблемите се махнаха. Не ми трябват ъпдейти вече.
Цитирай
#4

Днес се сблъскъх с подобен проблем на z2 про, само че беше лаунчера изкача съобщение че е спрял,през 2 секунди и тела беше неизползваем.
Инсталирах нова лаунчер но отвреме на време пак изкача ( леново лаунчер спря,ок)
има ли някаква оправия това без рут и в краен случай ресет.
Цитирай
#5

Аз ползвам Нова лаунчер от години, нямам идея как се държи стоковият. Вероятно и това е от последния ъпдейт...
Цитирай
#6

(2015-11-08, 23:25:51)eksoldier написа:  флашнах с K920_S246_150520_ROW и проблемите се махнаха.

Свалих този ROW на компютъра , но ми кажете как да го флашна, моля!
Цитирай
#7

Здравейте колеги,някой да подскаже,как ставаше опцията за скриване на номера на мрежата?С S277 съм!


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung GALAXY S20 Ultra 5G
Цитирай
#8

#31# пред номера които набираш
Цитирай
#9

С контактите не ми се е случвало досега но пък редовно Google Play , Facebook и други приложения "спират да работят" просто ей така.... цъкам окей и то ми показва същото съобщение още 200 пъти и се оправя само след рестарт.
Цитирай
#10

С #31# не стана,установих че не била активирана опцията "CLIR" от мрежата на ментел,сега всичко е ок.

Samsung GALAXY S20 Ultra 5G
Цитирай
#11

E да де, то като не е активирано от оператора нанайци. #31# използвам когато инцидентно звъня на номер към които искам да съм скрит, за да не си играя постоянно да включавам и спирам от настроиките.
Цитирай
#12

От около два месеца, диспечерът на контактите редовно спира и при мен, въпреки че съм със стоковия софтуер 4.4.2.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)